Kapat

Çok sorunsuz bir ilişki sorun olur mu?

Çok sakin, çok uyumlu biriyim. Kavga çıkarmayı da çıkan kavgayı devam ettirmeyi de hiç sevmem. Bu durum ilişkide sıkıcı bir hal midir dersiniz? Arada bir arıza mı çıkarmalıyım?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın, sabırlı, cevap vermeyenn kızlar en iyisidirr.. benn asla bana cokk fazla karşılık veren biriyle evlenmeyi düşünmem istedigi kadar güzel olsunnn...

1- Kızların elinde sigara okadar iticiki anlatamam

2 -erkeklere özenip argo konuşmalar erkeksi tavırlar

3-çok fazlaa karşılık verip tartışmaya kavgaya meraklı kızlardan nefret ediyorum:)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• aslında bende böyle bir kişiyim. sorunu hemen çözüp rahat huzurlu ve neşeli olmak isterim, gerginliğe hiç gelemem boğulurum. genelde bayanlar tam tersi ilişki ister, sorunsuz sakin olunca sıkıcı bir ilişki der. ama bayan taraf sen olduğuna göre ve bir şikayetin yoksa bırak adamla huzurlu bir beraberliğiniz olsun :) en azından aramızdan birinin mutlu olduğunu bilelim bizde :D şakalarla neşeyle ilişkinizi canlandırın, eğlenceli birşeyler yapın onun yerine ;)

ha bu arada ayrılırsan bana da haber ver :)))))

0|0
    0|0
    • Okurken çok ciddiydim de, ha ha ha! :D Sonu beni benden aldı.

• bende yazarken ama :))) umut var o halde, hemen bu akşam bir arıza çıkar bakalım ne olacak :P

• bence ilişkini sona erdir...ikinizde uyumluysanız bu ilişkinin tabiatına aykırıdır...

hani herşey zıttıyla varolur derler ya,insan ilişkilerinde de aynı düstur geçerlidir...çelişkiler ve çatışmalar sizi hayata bağlar...durağan,monoton bir hayatın faydası yoktur...

0|0
    0|0
  • İlişkide tek düzelik kötü tabi ama ilişkiyi renklendirmenin tek yolu kavga etmek değil. Değişik sürprizler de ilişkiye heyecanlar katabilir. Sevgilini mutlu etmek için sürprizler hazırlamak eğer çift taraflıysa iki tarafın sürekli birbirini mutlu etmeyi düşündüğü harika bir ilişkiye dönüşebilir. Aşkı diri tutabilir.

Kavga etmenin en güzel yanı barışmak. Tabi dilin kemiği olmalı kavga esnasında; yoksa dönülmez bir akşamın ufkunda bulabilirsin kendini.

0|0
    0|0
  • hiç sorunsuz bir ilişki olamaz bence hiç sorun yoksa çok büyük bi sorun vardır oda şu iki tarafta birbirini önemsemiyordur :s eğer birbirinizi önemsiyor ve kıskanıyorsanız tartışırsınız kavgada edersiniz ama hepsini tatlı tatlı bi sonuça bağlarsınız :)

0|0
    0|0
  • kafein mi yapiyor seni sorunsuz :) saka bir yana. senden iyisini mi bulacak. iyidir boyle olmasi. Bosver. Her insan senin gibi uyumlu olsa savas bile cikmazdi..

0|0
    0|0
  • bence bişi haddinden fazla iyise o işte bi yanlışlık vardır

0|0
    0|0
  • yaa zaten kızlar hep mutluluk yaşadıklarında arada bir otomatik olarak kavga çıkararılarki :D hiç anlam veremeyiz. yani bunun için ekstra çaba gösterme bence. sakin ol :)

0|0
    0|0
  • Bence olması gereken budur.

0|0
    0|0
  • En guzelı boyle devam et :)

0|0
    0|0
  • çıkar çıkar arıza çıkar ondan sonra neden biz kavga ediyoruz diye sor buraya

0|0
    0|0
  • size yaranılmaz

0|0
    0|0
  • saçmalama derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yahu keşke senin gibi olabilsem ya, bnde hep sorun çıkartan agresif takıntılı birisiyim:D

0|0
    0|0
  • :))

0|0
    0|0
  • Sorun Olmazzzz tabiki.

0|0
    0|0
  • Evet çıkarmalısın.

0|0
    0|0
  • Çok sakin ,etliye sütlüye karışmayan biriym diyorsun da arada bir arıza çıkarmak iyidir.

0|0
    0|0
  • karşı tarafa umursamıyormussun ızlenımı verırsın

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcısın bence zorla kavga ederdim ben hey gidi günler hey:-D

0|0
    0|1
  • kesinlikle sorundur

0|0
    0|0
  • bence sıkıcısın ama erkekler sıkılmaz heralde dırdırcı kavgacı kızı kim sever ki ama yeri geldiğinde konuşş.. ben durduk yerde yalandan sinir eder kavga çıkarırdım sonra çok pişman oldum ama iş işten geçtii :D:D

0|0
    0|1
Yükleniyor...