Brezilya fönü çektirenlerin düşüncelerini almak istiyorum.

Brezilya fönü çektirmek istiyorum. Ancak saçlarıma zarar verir mi, saçım dipten uzayınca kötü durur mu bilemedim.. Ve saçlarda ne kadar kalıcı oluyor?Fönletirsem mesela, üstüne boya yaptığım zaman zararı oluyor mu?Saçlarım dalgalı benim ve boyalı.. link link Not: Brezilya fönü çektirmedim diye cevap verme, benden puanın hayrı dokunmaz sana! Erkekler susun siz!

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Umarım cevap verdiğim için rahatsız etmem.Brezilya fönü saçı yakar mı link Brezilya fönü çektirmenin avantajı link Brezilya fönü nasıl daha kalıcı olur link Brezilya fönü yapılan saç uzayınca şekli bozulur mu link

• Teşekkür ederim.. Sen istisnasın :)

• Çok naziksin.

Erkekler Ne Diyor 6

• neden Brezilya fönüdemişler ultraslanım

• Zencilerin saçları kıvırcıktır ve fön zordur ya... Fönü kalıcı yapabilmek adına böyle bir yöntem oluşturmuşlar... O sebeple adı Brezilya Fönü.. (Tamamen ben uydurdum, %90 böyledir açılımı)

• teşekkür ederim soluk benizli beyaz insan..ateş suyumu ver, brezilya fönü çekilmiş kafa derisi yüzeyim

• bence afrika fonu çektir hiç uğraşmazsın şaçla maçla.

• yani kadınların gerçekten çok büyük dertleri varmış ben bunu bu sitede gördüm gerçekten :))

• kuaföründen daha geniş bilgi alırsın

• yaşlıkadınsı.

• Zararlı olmaz kuaföre git onlar halleder.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence güzel oluyor denemelisin.

• 6 ay kalıcı oluyormuş ben çektirmedimde arkadaşım çektirmişti güzel olmuştu

• ablam yaptirdi, memnun

• bende yapdırmayı düşünüyorum bi ara istanbula yolum düşerse :D burada yapan yok sanırımmm

• arkadasım yaptırdı kız bıldıgınız bonustu şu an dumduz saçları hıç zarar gormedı saçı katılaşmadı agırlasmadı.

• Ben yaptirmadim ama kuzenim bu araar yaptiracakti. Cok yer gezdi bigi almak için sonun da yaptirmaya karar verdi. Bi zarari yokmus dedi.Yoksa o kolay kolay yapmaz. :)

• her an 5 cm uzayan saçlarıma brezilya fönü çektirmem.bence sen de yapma.

• her ay*

• Her an :))))))

Benim de saçım ayda 2 cm uzuyor.. Ama kullanmak istiyorum, yakında saçlarımı kestirmek zorunda kalacağım uzunken güzel kullanmalıyım :)

• 6 ay kalıyor diye biliyorum. Ama saçların dalgalı / kıvırcık ise uzadığında çok komik bir görüntü oluşabilir.

• Dipler genelde düz oluyori uzadıkça kıvrılıyor sonuçta, ondan sorun olmaz diye düşnüyorum..

• 6ayda kıvrılmayacak kadar uzuyorsa, güzel bir şey tabi.

Yükleniyor...