Düşün ve öyle cevap ver. Yaptıklarının bedelini öderken başını dik tutabilecek misin?

Yaptıklarının bedelini öderken başını dik tutabilecek misin?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptıklarımdan dolayı utanmak bir yana insan içine bile çıkamam 12 yıl denizlerde o liman senin bu liman benim artık gerisini sen düşün tek mutlu olduğum şey asla bir kadını hamile bırakmadım dünyanın hiçbir ülkesinde.Bu konuda içim sızlamaz.Eğer bahsettiğin buysa ama diğer konularda çok şükür başım öne eğilmez diyebilirim.

0|1
    0|0
    • Okan epey günahın var..:)

• Bende biliyorum artık:) 12 yıl :)

• Kısa bir denizci sözü

Kimse fırtınayla nasıl başa çıktığımızla ilgilenmez önemli olan gemiyi limana getirebilmemizdir.Çektiğim ayrılıkları yalnızlıkları zorlukları bilmeyen bizleri çocuk sanır.Halbuki kaç yaşımda hissettiğimi söylemeye korkarım. sen 12 yılın hep kadınlar tarafını düşün bende işlediğim hayırları sonuç olarak ikimizinde yüzü gülsün :)

Kızlar Ne Diyor 8

• günahımda sevabımda benim sevabımın ödülünü üstleneceksem günahımın cezasını da çekerim başımı eğecek kadar hatalı olduğum bi durum varsa borçlar ödenirken önce bana olan borçlar ödensin kalbimde ki nefret azalsın bedelleri ödemek daha kolay olur

0|0
    0|0
  • tutamam. belki tutabilirim. başımı eğmenin de kötü bir durum olduğunu hiç düşünmemişimdir. başımı dik tutmak için yaptıklarıma dikkat etmem gerektiğini de düşünmem.

0|0
    0|0
  • bedel ödememek için çok dikkat ederim davranışlarıma çünkü başımı dik tutamam!

0|0
    0|0
  • bedelini oderken derken?

kendimiz yaptik sonucta odemekten baska ne var pisman oluncak bisey yok oldu bitti

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • doğru ya da yanlış herkes yaptıklarının bedelini öder önemli olanı yıkılmadan ayakta durmak

0|0
    0|0
  • yaptığım ve yapacağım hiçbirşeyden pişman olmam

0|0
    0|0
  • yapabileceğim başka bir şey yoktur ki... olan biteni değiştiremeyeceğime göre, kendime sahip çıkmaktan başka...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendi yaptıklarım için gerekirse bedel öderim, pişman olur muyum, olurum ama asla sızlanmam, çünkü kendim etmiş kendim bulmuşumdur.

0|0
    0|0
  • Kim, kimden ne hakla neyin bedelini isteyebilir; orasını anlayamadım. Yaptıklarımdan bir tek kendim sorumluyum ben. Kimseye de rapor ya da mezaret sunmak gibi bir niyetim yok açıkçası.

0|0
    0|0
  • Amuda bile kalkarım.

*kullanıcı adımla ile ilgili bayağı espri yapacakları şimdiden kınıyorum.

1|0
    0|0
  • vicdan azabım burda hesap açmış gibi hissettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...