Sizce Bu Sene Hangi Takım Şampiyon ?

Arkadaşlar Galatasaraylı Olmama Rağmen Bu Sene Fenerbahçe Açık Ara Önde Gidiyor . 2. Yarı ne Olur Belli Olmaz Ama Bu Puan Farkının Kolay Kolay Azalacağını Sanmam . Fenerbahçe Farkı Koruyacaktır. Galatasaray Manchini Geldiğinden Beri Çok Kötü Gidiyor .

• Fenerbahçe
    75% (3)88% (7)83% (10)Oy Ver
  • Galatasaray
    25% (1)12% (1)17% (2)Oy Ver
  • Beşiktaş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kasımpaşa
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer Takımlar.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• galatasaray şampiyon

0|0
    1|0
    • Bende Galatasaraylıyım Ama Bu Çok Zor .

Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Ziraat Kupası Maçlarıda Yoğunluğumuz Arasında Olacak :(

• teşekkürler şampiyon :)))

Kızlar Ne Diyor 5

• Fener'i şampiyon yapmak için bağzı kesimler çok uğraşıyor ..

Yine de ben takımıma inanıyorum .. İnşallah Galatasaray'ım olur ..

0|1
    1|1
  • Sen Galatasaraylı değilsin boşuna avutma kendisi çakma taraftar Mancini filmi yeni başlıyor çok iyi olacak takımımız

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama fb olacak gibi bu sene.biz ikjnci olursak şampiyonlar ligine gideriz en kötü yani.fb zaten gidemiycekki.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe farkı koymuş zaten :p

Yakışır Fenerbahçe me <3

1|0
    0|0
    • Bakalım Daha Uzun Zaman Var Ama Fenerbahçe Bu Sene Şampiyon Olur . Çünkü Tek Lig Maçları Var . Galatasarayın Şampiyonlar Ligi Normal Lig ve Türkiye Ziraat Kupası var :) Bide Başında Manchini Gibi Kazma Var :(

• Her ne olursa olsun,

unutma

Bu sene şampiyon

FENERBAHÇE

• Bakalım :) :) :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Manciniye haksızlık etme hazırlık dönemi yaşamadan takımı avrupanın en iyi 16 takımı arasına soktu ama keşke olmasaydı bunlar ünal aysal ile imparator anlaşabilseydide Fatih Terim hiç gitmeseydi olsun oldu bir kere yerinede bana göre oyunu okumakta dünyanın en iyileri arasında olan bir hoca geldi sabır edin kardesim sabır devre arası geliyor transfersiz dahi geçirsek devre arasını şu takımlar bir hazırlık dönemi gecirsin mancini 2. devre daha iyi olcaz sadece sabır

0|1
    1|0
  • Fenerbahçe, Aslında Galatasaray takımı geçen sene ki transferlerinde çok büyük hatalar yaptı, Fatih Terim yanlış oyuncu aldırdı, şimdi bunun acısını çekiyorlar, Galata sarayın en büyük eksiği defansıydı, buraya takviye yapması lazımdı, gelen oyuncularda kalitesi 2 tanesi hariç belli,

0|0
    0|0
  • Bıraktık işi gücü SALDIR ANKARAGÜCÜ !

0|2
    0|0
    • Ankaragücü nün çok hakkı yendi . Ve Şu an Hak Etmediği Yerlerde . İnşallah Tekrar Süperlige Geri Dönecektir.

• Geleceğiz geri . İyi dilekleriniz için teşekkürler.

• Anadolu Takımlarından Tek Sevdiğim Ankara Gücü . .

Düşüyoruz işte bankasya ligine kimse takmıyor S*kine .

Bu Nasıl Adalet Koyayım G*tüne Bekle Geliyoruz G*T TEPE . .

• Fethiyespor.

0|2
    1|0
  • Fenerbahçe bu hızda giderse 27. hafta arenada şampiyonluğu ilan eder. Ayrıca galatasaray bu sezon kötü değil geçen sezonda aynı puanlardaydı çok çok gerilere düşmedi. Arada bu kadar puan farkının olma sebebi fenerbahçe eski günlerine döndü

0|0
    0|1
  • Mancini'ye bok atmayı bırakın da destek olun.! elindeki malzeme belli, işler kötü gittiğinde yedek kulübesinde aydın var, sabri var, emre var.. nando sakatlanıyor; diğer 3 kaleciyi aynı anda oynatsak bir muslera etmez. kadro planlamasını rezalet bir şekilde tamamlayıp, sezon ortasında tüpçüyle kader birliği yapan adam sayesinde bu durumdayız. kaldı ki mancini, tt arena'da çıktığı 7 maçta 7 galibiyet aldı. şampiyonlar liginde 1-6'lık madrid hüsranından sonra ilk 16'ya soktu takımı. çok başarılı değildir belki ama başarısız diyemezsin.

şimdi bunları yazdım ama yorum olarak yine fatih terim'i savunacaksın boşuna yazma.

"Efsaneler takım değiştirmez."

0|0
    0|0
    • Üstad Kusura Bakmada Bu Kadronun Aynısı Hatta Biraz Daha Kötüsü Fatih Terimdeydi . Terim 2 Sene Şampiyon Etti .

• ben bunu inkar etmiyorum zaten 6 şampiyonluğu, bir uefa, 2 türkiye kupası, 4 süper kupa... gs tarihinin en başarılı teknik direktörü kendisidir. ama galatasaray'ın teklifini reddedip tüpçüyle anlaşmak bana samimi gelmiyor. fotoğraf her şeyi açıklıyor sanki; link

• bu sene gerçekten ruhsuz oynuyoruz bende fenerin şampiyon olacağını düşünüyorum adamlar kenetlenmiş.

0|0
    0|0
  • ayıp hacıla sana oraya SİVASIDA koyman lazımdı SİVAS diğer takım kategorisine gircek takımmı FENER ŞAMPİYON SİVASDA 2.Cİ HERTÜRLÜ

1|0
    1|0
  • Fenerbahçe.

1|0
    0|0
  • LİG BİTSİN

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe engellenmeyince gerçek gücüne kavuşunca aradaki fark ortaya çıktı 2 sene üstümüze oynan oyunlar nedeniyle iyi gözükenleri şuan görüyoruz sürünüyorlar ligin kralı geri geldi

0|0
    0|0
  • ulan ligdeki takımların puanlarını bu gün eşitlesinler, sezon bitene kadar fenerle gs arasında bir 10 puan daha fark açılır bu gidişatla...

0|0
    0|0
    • Öyle Olur Zaten . Galatasaraylı Olarak Bende Öyle Diyorum . Galatasaray 2 Sene Üst Üste Şampiyon Oldu Havalara Girdi . Fatih Terim' in Gitmesi Çok Kötü Koydu . Birde Ünal Batırdı Bizi.

• şampiyın olur tabi beşiktaş krallar gibi top oynuyordu resmen kurnazlıkla dışarı atıldı bıktık ya bu kaçın oyun.futbolcu topa top atıyor sarı kart bir de penaltı yok sonra adam içeri giriyor bizimkilere vuruyor bizimkiler karşılık verince 2 kırmızı gerçekten almeida ve motto sabırlıymış ben hakemi orada öyle bir döverdim ki annesi tanıyamazdı

0|1
    0|1
    • Dünkü Maçı İzledikten Sonra . Futbolun Katili Türk Hakemleri Denilen Söze Gerçekten İnandım Bende.

Yükleniyor...