Saçımla başım dertte ne yapsam bilmiyorum .

selamün aleyküm üye kardeşlerim konuya direk giriyorum az çok anladınız zaten de ben detay veriyim birazcık

bizim sevgili peder bey aslında ben doğmadan önce beni erkek bekliyormuş ben kız olunca tabi üzülmüş felan ama sonuçta evladız yani basmış bağrına neyse efenim bir gün canı sıkılmış demişki şu kızın saçlarını keselim terliyor hasta oluyor

bizim valide ne kadar karşı çıksada pedercik almış saçma sapan kesmiş saçlarımı bundandır ki bugün olmuş saçımın yönü yoktur ve şu yaşıma gelmişim saçımın boynumdan ilerisine gittiğini hatırlamam ulan ne şampuanlar kremler serumlar denedik tık yok

koca karı şeyleri bile denedik yani yine tık yok

bide siz akıl verin nabıcaz bu saçları nasıl uzatıcaz çim gibi değil ki hergün ver suyu uzasın bir el atın brolar ya.

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Bu soru inandırıcı gelmedi bana

1|0
    1|1
    • afedersin de saçımın uzamaması sorunu neden inandrıcı gelmedi size hanımefendi ?

• uiiiy burnunu yerim tişikkirler <3 :D

• eheh iyi geceler :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Biraz da babanin yolundan gitmeyi dene mesela. Saclarini uc numara kestir once, sonra pantolon falan giy. Erkek gibi konus, babanin yaninda bacak bacak ustune at, televizyonda seksi bir bayan gordugun zaman biyiklarini bur hafiften. Baban bunlari gorsun, gor bak neler olacak. Hayat senin icin cok daha guzel bir hale gelecek.

Hic boyle bir akil dusunmemistin degil mi?

0|0
    0|0
    • pederle ayrı dünyalarda yaşıyoruz

saçlarımı 3 numara kestirdiğim oldu ama nedeni kanserli arkadaşımıza destek vermek amaçlıydı.

dediklerini düşünmeme gerek yok. yinede eyvallah.

• Kel olsan belki, ama simdi hic umitlenme. Nihohahah.

Bay bay.

• bizi beğenen biri var zaten sana ne hacet anasını satiyim.

• Benim annemde o gerizekalı amatör berberine götürdü 2 kardeşimi küçükken şimdi 2 sininde saçının hiç enseden aşağı indiğini görmedim çözümünü bulursan söyle :D

Taş devrindeki çakıl gibi geziyolar her gördüğümde anneme söyleniyorum bro :D

link

0|0
    0|0
  • bırak öyle kalsın

0|0
    0|0
  • Aleyküm Selam.

0|0
    0|1
  • moruk eğer sen kızsan ben bişey demiyorum amk valla şaştım kaldım be brah

0|0
    0|0
    • tanıyosun yani ?

• nasıl yani şimdi saçlar biryerden sonra uzamıyorumu ?

0|0
    0|0
  • Yazık lan, saç takviyesi yapın arkadaşa..

0|0
    0|0
  • diplere zetinyağı masajı veya yağmur suyu ile yıka

0|0
    0|0
  • o kesmeyle alakası yokki dogal olarak uzamıyo yani baban kesmesede uzamıcaktı

0|0
    0|0
  • öncelikle aleyküm selam kardeşim bir kuaföre gidip bakım yaptırmayı dene

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cam terebentin badem yagi kesin çözüm

0|0
    0|0
  • aleyküm selam

benim annem küçükken hep saçlarıma zeytinyağ sürmüş o yüzden çok çabuk uzardı saçlaarım ama sonra herkes bu özelliğimi bildiğinden nazar değirdiler saçlarıma uzamıyorlar artık öyle kolay kolay :(

sonra ben depresyona girdim biliyorsun ki kadınlar direk saça yönelir bende direk saçlarımı kestim bu dönemde hemde benilmde olan saçlarımı çok mutsuzum uzasalar keşke hemen yaa

bilen formülü bana da söylesin nasıl çabuk uzar bu saç :(

0|0
    0|0
  • yahu olur mu öyle şey.. bence sen bir şeklde alışmışsn kısa saçlara öyle kestirip duruyorsun. ölü hücre sonuçta tırnaklar gibi. uzamaması olamaz ki..işte kaç yıl hiç dokunmadım kestirmedim uzamadı diyorsan şaşılacak bir durum o zaman..

0|0
    0|0
    • ya yemin ediyorum 1 yıl ellemedim boynumdan 2 parmak ileri gitti sadece kısa saça alışkın değilim ondan değil aslında bilmiyorum ya çok zayıf bide

• 1 yıl öyle uzun bir süre degl ve bazı insanların saçları çok yavaş uzar. bırak dokunma işte yıllarca uzar tabi ki daha fazla..

• kim bilir kaç yıl gerek.. püff.

• Her aksam saclarını uyumadan önce tara. Ayrıca kokusu bıraz senı rahatsız edebılır fakat ınternetten sarımsak kürünü arastır.

0|0
    0|0
    • onu da yaptık karşim oda olmadı :(

• Bu dedıklerım yap ama düzenlı olarak yap hemen mucıze bekleme yanı

• eyvallah kardeşim :)

Yükleniyor...