Şu an ne olsa çokk mutlu olursunuz?

Bana mesaj atsa ve özür dilese mutluluktan uçarım size ne olsa çok mutlu olursunuz?

0|0
31|62

En İyi Erkek Görüşü

• sitede her gördüğüne hakaret eden gereksizler olmasa mutlu olurdum .. ya da biri burada espiri yaptığında kimseyi kıracak incitecek bir latife yaptığında ya da samimi bir cevap yazdığında küfür etmiyecek gizlinin arkasına saklanmayacak üyelerle sarılı olsaydık mutlu olurdum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• İçimde bir sıkıntı var pek mutlu olabileceğimi sanmıyorum

0|0
    0|0
  • SON DAKİKA ! ! ! R.T.E kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

0|1
    1|0
  • Başımı dizlerine dayayıp huzur bulacağım,

başını omzuma dayayıp huzur bulan biri olsaydı,

dünyanın en mutlu insanı bendim şu an...

Yine de halime şükür ediyorum da, bazen böyle efkar basıyor...

Köyce miyiz?

Köyceğiz... :D

0|0
    0|0
  • Keşke şu an önümde sınav falan olmasa da kafam az rahat olabilse. Bir de sevgili... Aslında yok ya, sadece sınav olmasın yeter :))

0|0
    0|0
  • Bugün masaj yaptırdığım kız Saliha aşık oldum resmen. Salı günü buluşucaz ama yakında buradan taşınıcak %95. O % 5 lik kısım gerçekleşirse onun haberini alırsam inan çok mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • tantuni olsaydı yeseydık ıyı olurdu

0|0
    0|0
  • Birisi arasa uzun uzun konuşsak..

0|0
    0|0
  • Mutluyum zaten bir şey olmasın yahu.

0|0
    0|0
  • lan buraya yazana kadar ona nbr yazsan oda sana mesaj atar.ne mal sınız yaa.her b.kuda buraya yazmasanız olmaz de mi?yıkıl karşımdan hala okuyo

0|0
    0|0
  • Bütün paralar tedavülden kalksa ,para için değil insanlık için çalışma kararı alsak , toprak sınırları değil dünya sınırlarını benimseyerek dünyayı vatan kabul ederek yaşasak !

0|0
    0|0
  • şuan karnım acıktı iskender veya adana olaydı mutlu olurdum

0|0
    0|0
  • güzel bir sevgilimiz olsa da angaranın bu soğuğunda sarılıp ısınsak hacı -tek hayalim (not: evet sapım :D)-

0|0
    0|0
  • ak sakallı dede gelse yılbaşı bileti sana çıkacak mutlaka al dese...

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak için belli sebebim yok o yüzden ne olursa olsun mutlu etmez.

0|0
    0|0
  • soda kalmamış

.

0|0
    0|0
  • Bilmem ki. Çok şey : /

0|0
    0|0
  • Biri beni en iyi cevap seçse de mutlu olurum, çocuk ruhluyum yahu ben

0|0
    0|0
    • Eğer mesaj atarsa seçicem söz

• O işin dalgası, o şimdi kafasında tartıyordur yaptıklarını, kendisini yargılıyordur belki de. Özür dileyecektir, ama sen de sabret birazcık

• Ağzınla bin yaşa! Aynen öyle yapıcam bu gece çok ezildim çünkü gururumu ayaklar altına aldım ona yalvardım pek işe yaramadı canımı yaktı daha çok ama biliyorum seviyor ve dönecek

• içten gülümseyen, onun gözlerine baktıgmda icimin huzur doldugu bir kızla tanışsam dünyalar benim olur..

0|0
    0|0
  • mesaj atsa şimdi 6 ay sonra :D ben çok hatalar yaptım gerçekten beni seven senmişsin beni afdermisin bilmiyorum ama benim aklım başıma geldi çok kötüyüm falan dese nasılda hayal ama yazarken bile mutlu oldum ha ama imkansız işte :((

0|0
    0|0
  • mutluluğun cevabı yok ..mutluluk doyumsuzdur geçici mutluluk olur yaşananlar belli bir yaştan sonra ne icin mutlu olduğunu anlar insan şu an ise mutluluk örnekleridir..

0|0
    0|0
  • Bende seni seviyorum dese...

0|0
    0|0
  • Yanımda olsun yeter

0|0
    0|0
  • Rihanna caldırısın kapatsın yeter :D

0|0
    0|0
  • papatyam beni aradıgı zaman

1|0
    0|0
  • sana mesaj atsa ve özür dilese sen mutluluktan uçsan sonra bir mesaj daha atıp şaka şaka sakin ol dese sende aşkın ne b.ktan birşey olduğunu anlasan bende mutlu olurum. p.s : hayatımın cümlesini kurdum

0|0
    0|0
  • bı sevdıgım olsa

0|0
    0|0
  • yanımda sohbet edebileceğim bir kızın olmasını ve bebaber bir romantik komedi filmi izlemek isterdim.

0|0
    0|0
  • aynen benimde istediğim bu. ama bu sefer de ben reddederim ^^

0|0
    0|0
  • şu garip profil resmini değiştirirsen mutlu olabilirim.

0|0
    0|0
  • bir bayan neni tanımak istese benle mutlu olabileceğine inandığını söylese çok mutlu olurum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 31

• Evlenme teklif etse bana

0|0
    0|0
  • Uykum gelirse mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • Koca bir kase dondurma olursa ne güzel olurdu :D

0|0
    0|0
  • üç günlük dünya , inadı bırakıyorum , bütün düşüncelerine görüşlerine saygı duyuyorum , bir ömür seninle olmak istiyorum , sensiz olamıycağmı anladım... dese :(

0|0
    0|0
  • yanımda olsaydı :(

0|0
    0|0
  • koca bir meyve salatası .

0|0
    0|0
  • Yeter artık içimde tutmaktan sıkıldım bende seni seviyorum hep sevdim dese mesela!

0|0
    0|0
  • çiğköfte olsa da yesek ha bir de ekler :/

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun mutlu olacağımı düşünmüyorum.Tam anlamıyla da mutlu olduğumu hatırlamıyorum bu güne kadar.

0|0
    0|0
  • Sevgili pilates hocam bu akşam salona gelmeye karar verirse, uçarım

0|0
    0|0
  • snvdan ıyı not alsam cok mtlu olrdumm

0|0
    0|0
  • Kazım Büfe'nin muzlu sütünden olsa cok mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • Askimin sesini duydum zaman

0|0
    0|0
  • Hicbisey istemiyorum ya hof

0|0
    0|0
  • şuan askerde büyük ihtimal uyuyo ama aramasını çok isterdim uzuunca konuşmk isterdim

0|0
    0|0
  • yarın tatil oldu deseler mesela... oh ne güzel olur.

0|0
    0|0
  • bende kalsın..

5*

0|0
    0|0
  • Sohbet edebileceğim biri

0|0
    0|0
  • verilen sözler tutulsa evet mutlu olurum

0|0
    0|0
  • bi demlik çay yanında sohbet edebileceğin birisi olsa çok süper olurdu hani :)

0|0
    0|0
  • fıstıklı baklava.

0|0
    0|0
  • Tarih 31 aralık.

0|0
    0|0
  • uykum gelse :D

0|0
    0|0
  • yyanımda olsa ...

0|0
    0|0
  • Görmemişin ipadi olmuş

0|0
    0|0
    • Görmemiş değilim bebeğim biri ile bir münasebet oldu aramızda bu konu için o istemişti bende koydum akşamda uyuyunca profilimde kaldı ayrıca iPad kolayca alınabilin bir şey hava atacak olsam öyle güzel atarım ki ağzına sıçarım hatta ama kıskananlar olunca saklamaya çalışıyorsun sende haklısın fesatlıkta

• Herşey seni kıskandırmak içindi dese..

0|0
    0|0
  • aynısından işte

0|0
    0|0
  • Yanlıs anlasılma oldu özür dilerim dese. Çok özledim dese..

0|0
    0|0
  • Şu an tartilsam ve tartida 55 çıksam sonra sevgilim yanımda olsa onun boynuna atlasam. Dışarı çıksak sokakta gezinirken sıcak çikolata icsek. Sonra caniiim bak romantik fikm gelmiş sinemaya desem ve soluğu sinema salonunda onun yani basinda alsam... tamam uyandım hepsi lanet olasi bir ruyaymis :(

0|0
    0|0
  • sevdiğim bır an once askerden gelse ama şöyle bır sey var rabbım sağlığimizi vermıs bıze hergun her dakka butluyum cok sukur sana ya rabbım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...