Evleniyor diye üzüleyim mi ben?

Evleniyor diye üzüleyim mi ben?

Sevdiğim adam ailesi beni beğenmedi diye terketti ve 3 ay sonra buldu birini... o kadar verilen sözler hepsi boşaymış.. seni asla bırakmam seviyorum sözleri hikayeymiş.. nisan tarihimiz her şey belliydi bütün hayallerimi yıktı zaten neredeyse 1 sene olacak ayrılalı... yaza düğünü varmış... içim yanıyor içim :(((

üzüleyimmi bu adama üzülmeyeyim mi kalbe söz geçer mi beni yaktı yıktı... haala rüyalarımda ona koşuyorum 1 sene oldu ama unutamadım:(( GİDERKEN yök böyle olsun istemedim de yok sen çok ıisin seni seviyorum ama ailem istemiyor da saçma sözler işte... bide ağladı yok hiç bir kız için ağlamamışmış..

vicdansızlar! vicdansız adam biraz ağladı zirladi o gün sonra bitsin ailem bizi yanyana yakıştırmıyor dedi... yaktın beni ya yaktın...tek suçum seni sevmek oldu...1 senedir ağlıyorum haberin var mı senin...yaşarken öldürdünüz beni...ben senin saçının teline kıyamazdım yazıklar OLSÜNNNNN BEE! kabusum oldunuz kabusum...gözümdeki YAŞIM oldunuz benim ...çok yalvardım bırakma seviyorum seni ne yaptım ben size diye utanmadan senin suçun yok ailem yanyana yakıştırmadı dedi... sen memurdun ben değildim o mu sebep... ben seni iki ayağın olmasada severdim bırakmazdım be! iyi günde kötü günde demedimmi seni asla bırakmam diye..

0|0
16|20

En İyi Kız Görüşü

• o pişman olur..çünki senin gibi sevmeyecek evlendiği kişi...ama artık sadece bir kızın günahına girmiş olacak..boşuna üzme kendini..o sana döndüğünde onu sevmiyor olacaksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• mektup yazarım mektup üzerini pullama ben yazarken ağladım sen okurken ağlama. (kaderin önüne geçilmez gülom ) :-) sen gülüm idun sevdiğum idun söz vermiştuk ölümüne sen benim idun. alnımıza yazıldı yar bu kara yazı.söz vermiştuk tutamaduk biz sözümuzi.bedudam olsun beni hiç unutamayasun.ölene kadar sevdiğum yarsız kalasun.unutamam artık seni hep seveyirum. kader böyle ayırdı bak yollarimuzi ne yapalım kuramadık yar yuvamızı. görüyorum bu aşk senide benide yakar. ne yapalum yar ayrıldık sonsuza kadar.şarkısın söylemekten içine atmaktan başka birşey gelmez artık. belki geleceğinde kariyer sahibi bir insan vardır. üzülme değmez hayat bu göz yaşlarına.ah ulan böyle bir aşk çıkmadı karşıma be.büyük geçmiş olsun.çok üzüldüm valla.

2|0
    0|0
  • sen gideni değil giden seni kaybetmiştir. öyle zamanlar olacak sen bile şaşıracaksın ve zamanları düşündükçe kendi kendince güleceksin. zamanın ne getireceği belli olmaz kardeş. onun için geçmişi mazi sayacaksın. hayatında mutlu olacağın zamanların daha var. nasibin de olanları sabırla bekle. o zaman mutluluğu yakalayacaksın. geçmişi salla gitsin. sen geleceğine bak.

2|1
    0|0
  • var ya şuan ne yazsam bilemedim ama tek istediğim şuan birazcık teselli etmek seni :s ama üzme be kendini değerlisin sen huzurlu ol sen kıymetle saklamışsın özelliğini içinde kalbinde ve hep şunu hayal et bir gün biri gelicek ve en kıymetli şeyi kalbinden alıcak çıkarıcak kendi kalbine koyucak ki sen onu sonsuza dek sev oda seni sonsuza dek sevsin diye bir bir kapatıcak pencerelerini ona dönesin diye bin türlü şebeklik yapıcak sana biraz gülümse diye akşamları iple çekicek sana sarılsın diye sana değer vericek sadece seni seviyor diye karşılık beklemeden kimseyi umursamadan.. :( üzme kendini :(

0|0
    0|0
  • Üzüldüm şahsen..Üzülme herşey olacagına varır..Sende kendi kaderini yaşıycaksın nasıl olsa..üzülmenin faydası yok unutmaya çalış.

0|0
    0|0
  • benzer bir durumu ben de yaşadım fakat ben terketmedim şimdi mutlumuyum mutlu değilim ..şimdiki kafa olsa terkederdim

0|0
    0|0
  • bence üzülme. sevinmelisin. sonuç olarak ailesi istemedim demiş. evlenseydiniz ailesi ile hep yüzyüze gelecektiniz ve aklını kemirecekti bu düşünce. bu şekilde kendini yıpratarak ne ona zarar verebilirsin nede yaşananları geri çevirebilirsin. sadece kendine zarar verirsin. dik dur ve 1 kere yaşayacağın hayatına böyle karelerin girmesine izin verme.

1|0
    0|0
  • ken di kararını kendisi veremeyen bi çocukmuş seni ortada bırakmaktan çekinmemiş boşver unut gitsin daha düzgün bi adama layıksın bence. zaman her şeyin ilacıdır. bide en yakın zamanda hayatına yeni birini sok bak nasıl unutuluyor. kal sağlıcakla.

0|0
    0|0
  • Üzülünce geri gelecek mi?

0|0
    0|0
  • zamanında iyi seçim yapamamanızın hatasını çekiyorsunuz başka bişi değil

1|1
    0|0

• Eğer aşk nasıl biteceği bilinmeyen yarım yamalak bir cümleyse hayatında; Uzatmaya gerek yok, noktayı koyup bitirmeli aslında...

onun küle çevirdiği kalbe, bir başkası üfleyip yeniden hayat verir ;)

0|0
    0|0
  • off neler yaşamışsın öyle . benim bile ciğerim közlendi burada . üzülmeyle olmaz bunca derde . öl bence yaa . sana dost tavsiyesi

0|0
    1|1
    • ne dıye dalga gecıyosunuz..

• uvv kıyamam . tamam üzülme hayat sürprizlerle doludur :) bak gülücüğümdeki gözlere ne sevecen dimi

• Uzulmeye degmez bosa yıpratırsın kendını toparlanmaya bak

0|0
    0|0
  • seni neden begenmediler?

0|0
    0|0
  • 1 sene olmuş acısı geçmemiş. Dilediğin kadar küfür et, ona faydası olmayacak da, içini rahatlat..

0|0
    0|0
  • boşver o dengesizi üzülme bence

0|0
    0|0
  • Karaktersiz birinin gerçek yüzünü gördüğün için sevin bence

0|0
    0|0
  • bu kadar yalvarmaya ne geçti eline?değdimi?

0|0
    0|0
  • edebiyat sıfır.

0|0
    2|1
    • cokmu komık.

• Çok taraflı yazmışsın gibi görünüyor. Karşı tarafı da dinlemek lazım. yorum yapamıyorum...

• Bu arada, sadece soru kısmına bakarak söylüyorum, suç sende değilse üzülme.

• Evlendikten sonra umduğunu bulamayıp sana döner emin ol.Sadece sabırla bekle ve ona yaptıklarını ödet

0|0
    0|0
  • ah be guzelım boyle bırı ıcın agıtlar yakıyorsun, değer mi? ...hemen satış yapmış...bence kurtulduguna sevın ..en ufak bır seyde senı yuzustu bırakacakmıs zaten ..bellı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sevgisinin arkasında durmayan kişiliği oturmamış kendi kararını alamayan korkak beceriksiz bir kişiliğe sahipmiş. Üzülme demek söz gelimi olur ama bakıcan en iyi taraf şu aşamada dul olmak yerine bekar olman sadece bunu diyebiliyorum.

4|1
    0|0
  • üzücü bir durum gerçekten ama gerçekler acı oluyor bazen . ama inan bana evlenseniz dahi mutlu olamzdınız aranızda aile içi uyumsuzluk ve belli kalıplarda farklılıklar var bu belli aşk yetmezdi durumu kurtarmaya o zaman. ne sen suçlusun ne de o suçlu, baştan akıllı düşünmeyerek ikinizde de hata var hata değil de aşkla herşeyin hallolacagını sanmanız yanlış, seni anlıyorum kalbine söz geçirmen imkansız ama şöyle düşün ki gençsin başkasını sever ve alışabilirsin aşk onda kalmamalı o öyle çıktı diye herkes öyle değil inan bana, eminim sevgini hak edecek ve sana hak ettiğin değeri verecek biri mutlaka çıkacaktır ve saygı ,sevgi,deger kavramları aşktan daha önemli şeylerdir ve bunlar varsa eger karsındaki kişiye aşık da olabilirsin heyecan duyabilirsin zamanla emin ol ve inancını asla kaybetme...

0|0
    0|0
  • tabiki üzülme diycem ama üzülme demekle üzülmeyecekmisin ki? şuan yaşadığın durum çok zor katlanılması çok güç. böyle durum karşısında ne söylenir bilemiyorum acını az çok anlayabiliyorum. ama şunu unutma ki mutsuzluğun üstüne kurulan yuva da mutluluk olmaz. şimdi sana çok çektirdiler ama bunun bin beterini çekiceklerine eminim. bu günlerde geçicek mutlu olacağın günler gelecek sadece biraz zaman gerekli. Allah'a sığın kendin için bol bol dualar et ve sabret. Gönül yaralarını acını yalnızca Allah sarar bol bol dualar et. hem ailesine söz geçiremeyen bir adam seni ne kadar mutlu edebilirdi ki? yarın birgün ailesinin bir sözüyle seni boşardı bile. geç olmadan ondan kurtulmuşsun şuan sana zor geliyor ama senin hayır bildiklerinde şer olabilir. belkide hakkında hayırlı değildi o. kendini üzmemeye çalış düşünmemeye çalış. bu yaptıklarına çok pişman olucak ileride. Allah yar ve yardımcın olsun inşaallah.

0|0
    0|0
  • Bana sorarsan erkekler çok çabuk unutuyor hemen başkasını bulunca unutuveriyorlar ama sen onun hala kalbindesindir emin ol canım yaa. Bu kadar kolay değil bu işler... Amaaan görüyosun bebeğim ya hayat devam ediyor herkes kaldıgı yerden devam ediyor hayatına o da öyle yapmış işte... sen de öyle yap? tökezlemeden güzel yepyeni umutlarla dolu bir başlangıç. Ha ne dersin;)

0|0
    0|0
  • benim bi salak sevgilimde böyle evlendi işte 5yıl sonra dün akşam beni aramış yalvarıyo görüşelim kabul diye kabul etmedim tabi... unutucaksın acı çeke çeke ama şuda kalsın aklında bi köşede sen bi süre çekip unutucan o senin çektiğin acının ahını ömür boyunca boynunda taşıyacak.inan bana dün akşam o zavaallıdan anladım bunu

1|0
    0|0
  • :( o mutlu olamazki senin ahını almş canını yakmış çok üzüldüm.nazar değmiş olabilir,ailesini dinlememesi gerekiyodu

0|0
    0|0
  • bu sebeblere benzer bişeylerden bende 20 aylık ilişkimi dün sonlandırdım ama yanmasın için arkadaşım inan değmez

3|0
    0|0
  • Beni de dinim icin istememislerdi :-) O da şu an bir baskasiyla evli ama inan ki umrumda bile degil.. Sen de unutacaksin zamanla

1|0
    0|0
  • vardir bir hayır üzülme...

1|0
    0|0
  • Üzülme demek fayda etmicek belki ama .

Unutmak kolaydır zor olan tekrar tekrar hatırlamaktır.Hatırlamamaya bak .

0|0
    0|0
  • Demek annesinin babasının ağzına bakarak hareket eden tiplerdenmiş. sevseydi ailesinin dediklerine aldırış etmezdi demekki bir bahane

0|0
    0|0
  • üzülme demekle olmaz ama değmez,boşuna üzersin kendini.kendi kararını kendi vermekten aciz birisi için hiç kendini yıpratma..

0|0
    0|0
  • :(:(

0|0
    0|0
  • sen subay sevgılısı olan kız mısın?

0|0
    2|0
  • canım adam akıllı sevseydi ailesini karşına alırdı seni kabul ettirirdi. benim de yaşadıklarım benziyor. o da birini buldu ve çok ciddi ilişkisi var.şuan seni en iyi ben anlarım..yapacak bişi yok hakikaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...