Tuttuğunuz takımın hakettiği yerde olduğunu düşünüyormusunuz?

Arkadaşlar hangi takımlısınız?Ve sizce tuttuğunuz futbol veya basketbol takımının hakettiği noktada olduğunu düşünüyomusunuz?Eğer hayırsa neden olabilir.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır 2 yıl üst üste şampiyon olmuş takımın 20 maçta 18 gol yemesi üstüne üstlük 3.sırada bulunuyor olması kabul edilemez ama bizim için önemli olan Avrupa Avrupa'da zaten hak ettiğimiz yerdeyiz ve ligde'de hak ettiğimiz yerde olmak için emin adımlarla ilerliyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kesinlikle hak etmediği ve son derece yanlış bir yerde olduğunu düşünüyorum. Bandırmaspor, hem taraftar kalitesiyle hem spor ruhuyla ve aşkıyla son derece anlamlı bir bütün oluşturan bir taraftara sahiptir ve böylesine büyük ve güzel bir takımın daha 2. ligde oluşuna bile inanamıyorum.

Bugün Kızılcahamamspor maçı öncesi cefakar taraftarlarımız sabahın erken saatlerinde kalkarak stadyum zeminindeki karları küreklerle küredi ve el birliğiyle stadyumu maç oynanabilir hale getirdi. Cumhuriyet bayramında '' Bandırma laiktir, laik kalacak'' pankartı açtı. Söyleyin böyle taraftar 2. ligi hak ediyor mu sizce? Taraftar olmak sadece geniş stadyumlara ferah koltuklara sahip olabilmek değildir taraftar olmak takımına gönülen tutku derecesinde bağlı olmaktır...Bandırmalı olmak bir yaşam biçmidir, kültürdür...

Ne diyorduk hatırlayın;

HER ŞEYDEN ÖTE BİR TUTKUDUR BANDIRMASPOR... <3

0|0
    0|0
    • Türkiye laiktir laik kalacak tezahuratları yapılmış çok yanlış spora siyaset karışmaması lazım.Ve taraftar sahayı felan temizlemiş çok güzel takımıda desteklemeleri çok güzel umarım güzel yerlere gelir takımınız ama umarım holiganizme taşınmaz bu sevgi başarılarını dilerim bandırmasporun :)

• Turkiyenin avrupada gururudur galatasaray nokta com.

0|1
    0|0
  • Galatasarayımm o kadar gol kaçırmasa, hakemler fenere "90+ gol atana kadar" süre vermese şuan çok daha iyi yerlerdeydik

0|0
    0|0
    • Aynennnn Adamın dibisin katılıyorum bütün sözlerine harfi harfiyen eee biz bir yemek yiyelimmi yarın akşam bu konu üzerinde uzun uzun konuşuruz hem :D

• Galatasaraylıyım ..

Bazı etkenlerden dolayı hakettiğimiz yerde değiliz ..

Bu etkenler Burak Yılmaz ya da Mancini değil ..

Etkenlerin ne olduğunu çoğumz biliyoruz..

0|0
    0|0
    • Bence burak futbolcu değil.Zaten olamazda artı yetenekli deniyo yetenekte yok kardeşim boş kaleyede 3 net pozisyonda atamıyosa bana futbolculuğundan bahsetmicek sen madem forvetsin kralım diyosun bulduğunu çakıcaksın umut gibi doğru değilse doğru de doğruysa doğru de.

• Basket evet

futbol hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• BEŞİKTAŞlıyım açıklamama gerek bile yok çünkü açıklanacak madde çok

0|1
    0|0
    • Bugün gördüm kardeşim gezinin acısını aheste aheste çıkarıyolar sizden :)

• Ligi bitirsinler şimdiden baştan anlaşılmış zaten 1. fener 2.tayyipin takımı kasımpaşa

• Aynen kardeşim LİG BİTSİN

• Besiktasliyim. Hakem hataları olmada sampiyon biziz.

0|0
    0|0
  • evet

şimdi dağılın

0|0
    0|0
Yükleniyor...