Hayırlı geceler arkadaşlar

Hayırlı geceler arkadaşlar öncelikle uzun ama okursanız mutlu edersiniz bir konuda danışmak istedim değerli görüşlerinizi almak istedim 4 5 ay önceye kadar arkadaşlarımla çok samimiydik sürekli beraberdik falan Bigün ufak bir tartışma yaşadık arkadaşımın biriyle konuşmamaya başladı benle ne oldu falan dedim saçma sapan hareketlerin var takılmayalım falan dedi tamam dedim bende diğer arkadaşıma da dedim sürekli takılıyoduk dedim sana ne oluyo dedim onun yanına gidiyorsun da benim yanıma uğradığın falan yok dedim bir sus ya dedi bende sinirlendim tamam sende s*ktir git 3 4 gün önce dedim küfür ettik hani suçlu benim konuştum bunla barıştık biraz önce facebook hesabını açık unutup gitmiş bende bir bakayım dedim ne konuşmışlar hakkımda öğrendim ki barıştığım arkadaşım gitmiş diğerine demiş ki senin hakkında ileri geri konuşuyo falan demiş oysaki yok öyle bişey kardeşim gibi gördüğüm adam hakkında neden ileri geri konuşayım oda onun için muhattaplığını kesmek istemiş baya oldu ama yeni öğreniyorum yarın çağarayım diyorum bir güzel saydırayım bende okutayım konuşmaları falan ama doğru mudur bu yaptığım emin olamadım siz olsanız benim yerimde ne yapardınız ?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru tabi.Çift yönlü oynamış köfte.Ben olsam saydırmakla kalmaz 2 tane de gerçirirdim.Delikanlı olsun.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim kardeşim değerli yorumun için.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• doğrudur tabi ki arkandan atıp tutmuş en azından onun nasıl bir yüzü olduğunu ortaya çıkar ki bidaha her sözüne inanmasınlar. bu arada 5 satırda anlatabilirdin hakkaten uzun olmuş :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...