Fare evden nasıl çıkar ?

arkadaşlar 2 haftadır farelerlen uğraşıyorum,apartmandan girdiler eve :( ah ulan ev sahibi bir apartmanı yapamadın, her neyse nasıl kovarım bunları ? fare tuzağı falan demeyin başka yöntem arıyorum

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir domates alınır içi dolma gibi oyulur. Biraz peynir ve fare zehiri karıştırılıp domatese doldurulur. Ve onun yürüyüş güzergahına ortaya olmayacak şekilde bir kenara konur. Kısa süre sonra sizlere ömür..

Öyle zekiler ki kapana yaklaşmıyor, elin değdiği çoğu şeyi yemiyorlar çok titizler kendileri :D

(Bu arada bahçeli evi olanların böyle sıkıntıları oluyor bazen)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• unun içine toz kireç karıştır karı girişlerine kenarlara filan dök aynı zamanda apartmanada dök çünkü tekrar tekrar ürerler çabuk ürüyolar

0|1
    0|0
  • tuzk demeyin demişsn de.ee başka nsl olur ki mecbur bir kratona yapıştırıcı ve peynir koyacan başka taktik yok

0|1
    0|0
  • Eve kedı sok :D

0|1
    0|0
    • geçen bir kedi soktum,sokmaz olaydım aynı garfield gibindi,ondan kedi almıyorum

• Sokaktan kedı tutta bırak evın ıcıne fare zaten korkusuna olay mahalını terk eder :D

Erkekler Ne Diyor 4

• kış çıkana kadar yaşasın boşver yazık günahtır soğukta :)

0|2
    0|0
  • Kedi besle

0|1
    0|0
  • Benim kedi var sağolsun.Kedi değil çeyrek kaplan.Tek fareyi değil uçanı kaçanı

0|1
    0|0
  • çözüm şudur:

un ve şeker karışımına alçı konur efendim. saten alçı.

faremiz bunu yer. duruma göre bir kaç gün sonra mekanın ortasında midesindeki alçı kurumuş ve iç kanamdan gitmiş bir fare leşi yakalanır. ve atılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...