Korkak insan nasıl olur ? nasıl anlarsınız ve ne düşünürsünüz

Arkadaşlar korkak insan kavga edermi veya kavgalara girermi kavga eden korkak olurmu ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aklı yerine kaslarına güvenen insan korkaktır bir nebze

İnsanları zora gelince yüz üstü bırakan insan korkaktır

Diğer insanlar ne düşünecek derdiyle yaşayan

Kendinden zayıflara gücü yeten fedakarlık nedir bilmeyen insan korkaktır benim için

Kavga etmek çok değişik bir cümle.Kimi zaman sanatınla kimiz zaman zanaatinla kavga edersin

Mücadelen bazen aklınla bazen şarkılarla bazen de kelimeler olur.Hepimiz bir şeylerden korkarız asıl önemli olan korkuların bize sahip olmasına izin vermemektir.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Vallaşu anfox ta bir film basladi fena tirstim +18 nabiz2 diye film:(

Bu sayilirmi :)

0|1
    0|0
  • cesaretsiz insanlardır.

0|1
    0|0
  • korkaklık güç manasında mı yoksa ruhen mi ?

0|1
    0|0
    • komple ne anlıyrsn

• dediğim gibi bir tatile çık :)

• ama bu cümle gerçek anlamı dışında

• Korkkak insan.Karşısındaki kişi onu deli gibi severken bir anda sevginin ağır gelip sessizce koşarak uzaklaşmasıdır..Korkak insan yalanı hep olan insandır.Korkak insan İNSANLARDIR!

0|1
    0|0
    • tebrikler kaçarak özgür olunmaz çaksaydın ağzına 2 tane sevgi hiç ağır gelirmi

• Bu erkege: bakire kiz istermisin gibi bir soru oldu

0|0
    0|0
    • ne alaka bu nerden çıktı şimdi ?

• Klavye karisti Allah Allah sizde milletin yanlislarini kullanin :) :0

• kullandım zaten

• havlayan köpek isirmaz

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendimden örnek veriyim şimdi önüme 20 kişi hadi 20 yi geçtim 10 kişi cıksa kavga edersem bana ne olur şimdi milet bileğiylede kavga etmio illaki zaten önünü kesen adam papyon takıcak bir beyefendi olmıycandan çeşitli satır bıcak döner bıcagı vs ne varsa taşıycandan o anlık birş ey demesin olayı çözmeye çalışırsın benim gibi çünkü kavga edersen dayak yemeyi gecebilir iş hayti önem taşır ki ben kavga etsem o 10 kişiden 3-4 ünü öldürebilirim hani 3-4 kişi olsa neyse

içimdeki nefret ve öfkenin büyüklüğü tahmin edilemez sınırım yok ama haytımıda mahvedemem 2-3 serseri için enson kaga etiğimde 14 yasındaydım kendimden altı yaş büyük birini dövmüştüm 25 yumruk atım 3 yumruk yedim adamın dişi kırıldı :)

cocuklugumdan bugüne 1 kişiden bile dayak yemediğim halde kavga etmekten yukardakisaydım sebeblerden ötürü korkarım küçüken her gün ovada bildiğin ringe cıkar gibitanımadım yaklaşık 12 kişi dövdüm ama hepsiyledeşu anarkadasım ve ogünden sonra bir dahada kimse ile kavga etmeme kararı aldım veşu anmutluyum yaptım seçimden ...

0|1
    0|0
    • kardeşim seçimine katılıyorum fakat ben böyle kavga edeceeksem gözüm kör oluyor ytanii direkt hedefe yöneliyorum vee ölürüm şu olur bu olur diye asla düşünmüyorum teşekkürler

• Korkaklık cok basit bir kelime kalıyor.Her kavgadan kaçana da korkak denmez.Yeri gelir teke tek'de girersin ama 3'e 1 de kaçarsın.Ha ne zman asıl korkaklık olur atıyorum bir yerde erkeğin biri kızın birine sataşıyordur.Seninle alakası olmasa bile bunu görmezden geliyorsan işte ozman korkaksındır.

0|1
    0|0
  • Fikrini söyleyemeyen insan korkaktır.

0|2
    0|0
  • en korkak insan bile kavga eder, ve emin ol o korkak sandiğni adam bir HULK olur kavga anında :))

0|1
    0|0
  • Korkmayan insan'ın kanında fazlasıyla madde vardır :)

0|0
    0|0
  • kavga edemez

0|1
    0|0
Yükleniyor...