Futbol holiganlarına neden gereken yaptırımlar uygulanmaz?

neden bu kadar rahat sahaya gırıp cıkıyorlar

genel konusuyorum hep boyle holıganlar yuzunden futboldan sogutuyorlar ınsanı kımı bıcak tasır kimi yumruk atar kimi adam öldürür kkimi futbolcuya saldırır bu magandalar rahat rahat nasıl gezer

bir takımın haksız puan kaybına insanın canının yanmasına neden olurlar bu insanlar

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu sorunun yanıtı çok basit.

Türkiyede Adalet bir kadın isminden öte değildir. Hukuk'u gukuk yapanlar, kendi ihtiyaçları ve emelleri için kullananlar olduğu sürece Türkiyede bu tür olayların gerçekleşmesi normal olur.

1|0
    0|0
  • Şikeye ceza vermeyen,Irkçılığa ceza vermeyen ama Yüce Atatürk ve Madiba tişörtlerlerine ceza veren bir TFF olduğu sürece Holiganlar bu ülkede kral edilir

1|0
    1|1
  • Tecavuzcuye ceza yok sahaya giren adamı asalım mı

0|0
    0|0
    • vallahı onlara en agır cezayı versınler pıs sapıklara :( ama konumuz bu

• Bende önce o serefsızlere ceza verılsın sahaya gerı zekalının bırı atlamıs ona zaten takımının macı oldugu herzaman karakola gıdıp ımza atma cezası verıyolar ona yeter tabı bıde para cezası var

• ben senden once verılmesını ısterım bayan olarak bunlar ınsan degıll

• Uygulanir aslinda ama sonra tirubune taraftar bulamazlar :)

0|0
    0|0
  • arkalarında duran birileri var demek ki korkudan yapılmıyor ya da şahsi çıkarlardan dolayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güvenlik sorunu o adam sahaya girdikten en az 5 dk sonra müdahale ettiler güvenliklere daha sıkı bir denetim yapılmalı cidden fazla fazla güvenlik barındırılmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...