Yardım ederseniz çok mutlu olucam

bir kızı başınızdan savmak için platonik aşkınızla çıktığınızı söyler misiniz ? birde şöyle bir durum var o kız çıktığınızı söylediğiniz kızı tanımıyor

yada böyle bişi söylediniz diyelim sırf kızı başınızdan savmak için mi yoksa gerçekten o kıza bağlı kalmak için mi? platonikte olsa

yada hiç bir kızı/erkeği başınızdan savmak için başka biriyle (ama bu hayatınızda varolan biri) çıktığınızı söylediniz mi ?

not:sevgili olmadıklarına eminim ..çocuğun ilişkisi olmadığını ortak tanıdıklarımızdan duydum onun en yakın arkadaşından :) ;) ..

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Cok ustune gitmissen cocugun seni biraz uzak tutmak icin bunu soylemis olabilir. Sakin ol! =)

0|0
    0|0
    • tamam sakin olurum, hayır olamayabilirim de :D

• ekledim senii

• tamam ama baktim simdi gelmemis daha

• senden atrılmak istemiş bahane bulamamış böyle bir yalan söylemiş bence

0|0
    1|0
    • o kıza karşı birşey hissetmiyordur değil mi ahh erkekler sizi bir anlasam burada işim olmaz ;) :)

• kızın facebook hesabını röntgenledim biraz :D kız umarım doğru adam karşıma çıkar vs. böyle şeyler vardı ama olabilir belki o yazıdan önce bişiler olmuştur bilemiyorum sizi anlasam koyun kesicem valla :) bir erkek doğru insanı umarım bulurum diyen kızı sever mi? :)

• ya takma kafana senden sıkılmış ayrılmak istemişte olabilir okızada gönlü kaymış olabilir başka kızda olabilir kafasında yan adamın içindekini bilemeyiz biz ne desek boş yani kurmacalarla olmaz bu iş çek karşına konuş kafandakileri anca öyle anlarsın güzelim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...