Erkek arkadaşımın gereksiz ısrarı neden?

erkek arkadaşımın küçük bir şirketi var ve orda çalışan personel, bugün birisinden annem duymuş ki personele zamanında ödeme yapmıyor diye, ama belge ve ispat yok ben inanmadım, ona sordum bana ısrarla kim demiş diye soruyor kim olduğunu söylersem gidip onla tartışacak biliyorum, söylemedim ben de ona inandığımı söylenti olduğunu söyledim, konuyu kapattım, siz olsanız ne yapardınız?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Koskoca holdingler günümüzde çalışanlarına günü gününe ödemesini yapamıyor. Tanıdıklarım var 4-5 aylıkları içeride.

İş dünyası bakkal alış verişine benzemez.

Çekin vardır ödeme yapman gerekir. Bir alacağa güvenirsin o alacağın gelmez. Mecbur başka yerden kısarsın.

Personeli işten çıkarması mı daha iyi yoksa maaşlarını abartmamak kaydıyla geciktirmesi mi?

Bir daha adamın işine karışma. Milletin dedikodularına kulak asma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğrusunu yapmışsın.

1|0
    0|0
  • pek kurcalama derim. belki birkaç defa olmuştur ve beklediği para falan varsa gelmemiş,denk getirememiştir. yani geç ödediyse bile olayın içyüzünü bilmiyorsun o yuzden pek üsteleme.

1|0
    0|0
  • çok gereksiz bir diyalog olmuş sonuçta bunu annenin bilmesi bile saçma. iş sahibi vermiyorsa veremiyordur yani vardır bir durum. bunların size yansıması gereksiz ve en iyisini yapmışsınız. kapatın tabiki.

1|0
    0|0
  • en mantıklı olanı yapmışsın.

1|0
    0|0
  • Uzatma bence olur böyle şeyler.

1|0
    0|0
  • Annene neden karışıyor onu anlamadım ben.

1|0
    0|0
  • en sevmediğim şey bi erkeğin işine burun sokulması sanane adam öder ödemez bide gidip hesap sorar gibi karşısına dikiliyorsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Adam haklı..

Bu lafı ediyorsan söyleyeceksin...

Bana sevgilim bunu yapsa Onun hakkında iyi düşünmem.

1|0
    0|0
  • Söylerdim hani sonra söylemezsen bu fırsatı değerlendirip başına daha çok işler açabilir

1|0
    0|0
  • annen neden karısıyor?sen neden karısıyorsun?

1|0
    0|0
Yükleniyor...