Karakteri bozuk kızlar

Deli gibi seviyorum desin. Harika evlenme teklifi edin, herşeyi önüne serin. Bir süre para sıkıntısı yaşayın, 3 gün beni aramadın desin ayrılsın. 5-6 ay sizi peşinde koştursun, hep sizi suçlasın. Siz aramayı bırakınca o kendini hatırlatsın sevgili gibi. Sonra birgün fotoğraflarını bulun.. Sizden ayrılır ayrılmaz 2 hafta sonra başka çocukla sarmaş dolaş fotolar.. 3 ay sonra başka çocukla fotolar.. Kıza orosp**ymuş deyin.. Olmadığımı biliyorsun, ben kimse ile parayla yapmadım desin.. Bu kızın karakteri nedir arkadaş. Ne kadar karaktersiz insanlar var değil mi? Böyle kızlar yüzünden, iyi kızlara güvenimiz de gidiyor..

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• böyle kizlar degerli oluyor sevdigi insan icin eriyip gidenin degeri bilinmiyor ne adaletsiz dünyada yasiyoruz ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• böyleri çok var erkek kadın farketmez

0|0
    0|0
  • Karakteri yok anlattığın kadarıyla... Konuşmana değmez...

0|0
    0|0
  • kezban .

0|0
    0|0
  • kötü insanlarda ne şans var ya

0|0
    0|0
  • Suç sende fazla değer verirsen böyle olur

0|0
    0|0
    • evet bunu tekrar anlamış oldum..

• Kız erkek ayrımı degıl bu karakter ayrımı..aynı ozellıkte erkek yok mu sanıyosun

0|0
    0|0
  • sanki kızın önüne dünyayı sermiş gbi knuşuosn snde.. ama senin gzün kör olmuş bişe görememişşsn

0|0
    0|0
    • evet dünyayı önüne serdim.. herşeyin vakti var dedim.. ama para, gezmek tozmak, eğlenmek benden daha önemliymiş onun için..

• olabilir paraya çok önem verio insanlar artıkk

• İşte o yüzden terk edip 2 haftaya başkası ile olabiliyorsa sarmaş dolaş, o*dur, başka açıklaması yok.

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı benim durum kardeş 10 ay oldu yeni bıraktım peşinden koşmayı ama ne kadar b.ok varsa hepsini yedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...