Beşiktaş üzerine oynanan oyunlar ne zaman sona ericek ?

Ne zaman şampiyonluga heveslensek hemen önümüzü kesiyorlar gs macında sahaya atlayan 1453 kartalları bugun sahaya atlayan bursalı taraftar beşiktaş kılıgına girmiş 2004 senesinde 12 fark öndeyken 1 maçta 5 kırmızı kart verip şampiyonlugu kaybetmemiz bir çok varda hangisini yazayım hakemler her zaman beşiktaşın önünü kesiyor bugunki maçın özetini izleyin dedigimi anlarsınız nolucak böyle yöneticilerde karışmıyor arkadaş deliyiorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam yeter daha fazla BEŞİKTAŞ'ımızın üzerine oynamasınlar.Lig bitebilir artık şampiyonu ilan edelim

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Artık bu kadarı fazla ,resmen göz göre göre oyun oynuyorlar.Geçen Kasımpaşa-Konya maçında resim çekmek için aşağı indiğimde güvenlik orda duramayacağımı söyledi ,sadece resim çekmek için oradaydım halbuki.Şimdi soruyorum bu taraftar stada nasıl girebiliyor?

0|0
    0|0
    • sahaya girmekte sorun yok güvenlikler malak zaten günde 30 lira para alıyorlar mal gibi bekliyorlar bende girerim sorun yok yani ama o adama davalar acılacak giremeyecek bir daha maça ve adam bursasporlu beşiktaşın önünü kesiyorlar gs macındada sahaya atlıyanlar tayipin adamlarıydı ve 4 maç ceza aldık ve tüm maclarda puan kaybettik şampiyonluk gitti

• Galatasaray üzerine oynanan oyunlar ne zaman sona erecek?

0|0
    0|0
    • ne oynanıyormuş arkadas galatasaraya , beşiktaşa yapılanları fenerliside cimbomlusuda kabullendi neyi kafasını yasıyorsun

Erkekler Ne Diyor 5

• korkuyorlarsa vardır bir sebebi herkes şerefi ile kazanmanın peşinde değil demek ki

0|0
    0|0
  • Patron o konuya hiç girme.

0|0
    0|0
  • nasıl karışsınlar federasyon başkanının eski açıklaması vardı biyerlerde bjk ye başkan olcak kişi önce benim alacağımı ödücek diye eeee sen adamın parasını vermeden başkan olursan oda acısını çıkarır elbet bide arkasında güçlü bir duvar varsa birileri tarafından geldiyse o koltuğa sonuna kadar kullanır gücünü.

0|0
    0|1
  • paranoyaklığın lüzumu yok, sizi aklı selime davet ediyorum.

0|1
    0|0
  • atlayan adam beşiktaşlı diyorlar birde beşiktaşa bunu yapmalarında ki kasıt ne olabilir sence?gezi parkından dolayı diyecem geçmişte de örneği var yoksa tesadüf mü?

0|0
    0|1
    • Sahaya atlyıan bursasporludur kanıtlanmıstır fotograflardan , bu olaylar eskidende oluyordu her sene beşiktaşın önünü kesiyorlar

Yükleniyor...