Bakımlılar baksın , pasaklılar yol alsın :P

Hergün fön sevmıyorum pırasa gıbı. Ama kendım düzleştirirken de sınırlerım bozuluyor. Yapıyorum sonra elektrikleniyr ya da bozuluyo :/

link bunu kullanıyorum suan.

Ama arkadasım link bunu kullanıyor. Cokda iyi geldi bana.

Siz ne önerirsiniz :/ ?

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

• remington diyorum sana

bak benim ki bu ve benim saçlarım kıvırcık onu bile hale yola sokuyor :)

Remington Saç Düzleştirici S8102 Wet2straight

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öpücük kardeş; sen sana iyi geleni al

Boşver Braunu

Çoğu zaten Çin'de üretiliyor..

Neyse

Bu arada o resimdeki kim yav

Gözüne cin kaçmış gibi bakıyor

1|0
    0|0
  • bunu kullan gitsin

link

cayırt

0|0
    0|0
  • ısı saclar zarar verıyor benınd ekullandım duzlestırıcı ama yazık gunah saclara ... arda bı yap ama bence cok kullanırsan mahveder saclarını

0|0
    0|0
  • kazıt gitsin saçları kökten çözüm..

0|0
    0|0
  • ben fönledikten sonra hemen wax a abanıyorum hacı

0|0
    0|0
  • şekerim benim kuaförüm diye söylemiyorum bitanedir bitane...

0|0
    0|0
  • benim gibi sal gitsn.kıvırcık saç iyidir

0|0
    0|0
  • hangsi sana daha iyi geliyosa onla yap pampa

0|0
    0|0
  • Fön iyidir ya ben hergün kullanırım bir sıkıntı yaratmıyor :D

0|0
    0|0
  • iki ürününde saça etkisi aynı olur hiç bir fark yok. ikiside de elektiriki önlemek için iyon özelliği var. ikiside seramik plakalardan yapılmış. ikiside istenilen sıcaklığa ayarlanabilir. hiç bir fark yok aralarında. elektiriği önlemek için olan iyon özelliği ikisindede saçı biyere kadar korur çünkü yaptığı etki çevresel faktörlerle deşarj olur. sadece otutup beklesen bile saçların bozulmaya başlar çünkü iyonlaşma tekrardan yok olur. extradan bir saç ürünü kullanmalısın. sana çok profesyonel bir ürün önereyim ama bunu her yerde bulamazsın gratis falan gibi kozmatikçilerde satılmaz çünkü üst seviye profesyonel ürünlerdir. schwarzkopf un osis serisinin elektriklenmeye karşı ürününü kullan. ama özellikle osis serisinin olsun çünkü profesyonel serisidir. mankenlerin modellerin sanatçıların o kadar boya fön vesaire gibi yıpratı etkilere maruz kalmasına karşın bu kadar sağlıklı ışıltılı ve hacimli görünmesinin bir sırrı olmalı dimi:) hepsi bahsettiğim tarzda ürünler kullanıyor

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş ukala

1|0
    0|0
  • arzum daha şık bence hem emdem de imzalamış kimse artık :P :D al sen arzumu al canıms

0|0
    0|0
  • fabrika tipi ütüyle ütüle bozulmuyoms

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• link bende bunu kullanıyorum hiç bozulmuyor . çok ince telli saçlarım. evet elektrikleniyor ama herşeyde öyle. krem kullanınca geçiyor

1|0
    0|0
  • link ben bunu kullanıyorum.çok memnunum

1|0
    0|0
  • Bende ki arzumdu sanırım, orta sonda almıştım düşün hala bir şey olmadı.

Bir de zamanında o kadar çok kullandım ki.

Şimdi 1 yıl oldu kullanmıyorum, kullanma bebeğim ziyan etme saçları.

1|0
    0|0
  • düzleştiricini değiştirmek yerine duş sonrası bakım yağı kullan hem elektriklenmez hemde kırılmasını önlemiş olursun lorealin extraordinary die yağı var çok ii

1|0
    0|0
  • bende braun satin hair 7 kullanıyorum tavsiye ederim cok memnunum diğerini 3yıl kullanmıştım sonunda dayanamadı bozuldu yıne aynsını aldım:)

1|0
    0|0
  • yeni aldım çokiyi. link

1|0
    0|0
  • kullandığın düzleştirici seramik tabanlı olduğu için çok fazla verim alamazsn benim eski düzleştiricimdi o bunu kullan ben memlun kaldım link

0|0
    0|0
  • illa düz mü kullanman lazım eger saçların dalğalıysa elektriklenmeyi azaltıp dalğaları belirginleştirecek şeyler kullansan saçın kırılmaz mis gibi :) ama illede düz dersen iyonlu düzleştiriciler daha iyi tabi öncesinde ısı koruyucu kullan saygılar efendim :)

0|0
    0|0
  • Philips hp 8343 kullanyrn bence iyi o kdr pahali alma arzum degmez

1|0
    0|0
  • Arzumunkini bende kullandım harika düzleştiriyor saçları (fakat o ısı ile saçın aşırı zarar görüyo ve sarımsak zeytin yağı kürleri ile toparlayacağım die aklın gidiyo) fön çektir hepitopu 3tl yahut 5 tl saçlarından önemli mi ?

0|0
    0|0
  • allah baska dert vermesin haci :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...