Soru net . Cevaplarda durust olsun :)

Sevgilinizle bir gece mi ( veya uzun zamandir hoslandiginiz kız ) ?

Yoksa tuttugunuz takimin şampiyonlar ligi finalini izlemek mi ? :P dokulun bakalim.

• Sevgilimle bir gece
    62% (10)55% (24)57% (34)Oy Ver
  • O final maçı kaçar mî ? Seninkide soru.
    38% (6)45% (20)43% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|70

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın tekrarı var; ama sevdiğinden geçen zamanın tekrarı yok..

5|1
    0|0
    • Teşekkürler.

• ya macı bernabeuda izliceksen o anın tekrarı varmı

• Ben şahsi düşüncemi söyledim, sevdiğin insanla bir final maçı hiçbir zaman karşılaltıralamaz. Final maçını diyelim ki kaçırdın sonra 10 dk özet izlersin olur, biter. Sevdiğinden ayrı geçen hiçbir zamanı geri getiremezsin. Bir de sevdiğine değer biçemezsin o her şeydir, bir maçlık değil..

Erkekler Ne Diyor 69

• fenerin şampiyonlar ligi maçı :):) kafayımı yedin soruya bak sevgiliyede bağlı tabi ama maçı düşünmek bile şuan ağır basıyor

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kişiyle film izlemeyi tercih ederim

2|0
    1|1
  • Sevgilim tabii ki.. Tutuğum takım kazandığı paraları bana mı veriyor sanki? Soran olursa o takımın taraftarıyım o kadar. Ama sevgili candır yaaa...

1|0
    0|1
  • O uzun gece tam bir gunah gecesidir o yuzden ben almayayim sagolun :) uzun gece yi maca tercih edenlerede soyle bir teklifim var. S.ligi 21:45te baslar 23:45 te biter. 00:00dan sonrada aman sabahlar olmasin dersiniz.

Ama tabiki ilk onerim sizde haramdan uzak durun ;)

2|0
    0|1
  • valla cok kotu oldum su an.evgılımle bırlıkte o macın fınalını ızlerım sonra tum konsantrasyon umu ona cevırırım. bence bı o zevkımız var anlayıslı bı kız buna ızın verır.. mac 1.5 saat yapacagı guzellık omur boyu hatırlanır...gozumdekı degerı bın kat artar. ne anlayıslı bı sevdıgım var derım .

0|0
    0|0
  • şimdi finali stadda izlemek mi? yoksa tvde demi

eğer tv ise sevgilimi tercih ederim cunku tekrarı var nasıl olsa

eğer stadda ise macı tercih ederim cunku bir daha olmayacak bişey sevgiliyle elbet birgece olur

0|0
    0|0
  • valla cok kotu oldum su an.evgılımle bırlıkte o macın fınalını ızlerım sonra tum konsantrasyon umu ona cevırırım. bence bı o zevkımız var anlayıslı bı kız buna ızın verır.. mac 1.5 saat yapacagı guzellık omur boyu hatırlanır...gozumdekı degerı bın kat artar. ne anlayıslı bı sevdıgım var derım .

0|0
    0|1
  • tabıkı GS nin sampiyonlar ligi finalini izlemek paha bicilemez.

2|1
    0|1
  • Maçın tekrarı var diyenler , buradakiler sayısız buluşma yaşamışlardır ama tuttuğunuz takım tarihi boyunca o finali yaşadı mı acaba . Cimbomun öyle bir finali olacak alırım manitamı kır dizini otur yanımda derim maçı beraber izleriz eğer bunu kabul etmeyecek kadar bencil olamaz herhalde

0|0
    1|0
  • Şampiyonlar ligi finali olmasada turkcell süper lig felan olsa hiç sallamamda şampiyonlar ligi yani bu :))

0|1
    0|0
  • A dedim..

1|0
    0|1
  • Futboldan nefret ederim ahbap. Sevgilimle de evlenmeden bir gece geçirmem.

3|0
    0|0
  • İkisini aynı anda yapabilirim.

0|0
    2|0
  • sevdiğim Kadınla tuttuğum takımın maçını izlerim desem yalan olur çünki dünyada ki hiç bir oyun sevdiğimden daha önemli olamaz:)

2|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi finali:-)Daha önce bir gece geçirebilirim daha sonrada bir gece geçirebilirim ama Esesin şampiyonlar ligi finalini görmek paha biçilemez.Yükselme finali için buluşmamızı ektiğim olmuştu:-))En kötü finalde kız bulurum kutlama olur.Ki beni seviyorsa zaten maça onuda götürrüm.Ama maça her türlü giderim.

0|0
    1|0
  • abi şampiyonlar ligi diyorsun onu geçtim finali diyorsun ben hiçbir sevgilime tuttuğum takımdan daha çok bağlanmadım saygılar

0|1
    2|0
  • kesinlikle şampiyonlar ligi finali. ya kızla geçireceğim gecede en fazla 2-3 gol atıcaz üstüne yorgunluktan uyuyup kalıcaz. ama maçı izlerken yorulmuyorsun , üstelik heyecan 2 saat aralıksız sürüyor ve daha fazla gol sevinci yaşama şansı var :D

0|0
    0|0
  • sevgilimle 1 dk yanyana durmayı bile değişmem maça futbola

0|0
    2|2
    • romantik görünücem diye kasmaya gerek yok :D dürüst ol derbi var. veya nba finali. sevgilini 1 dk görmek mi yoksa maç mı :D

• ikisi bir arada olurmu ?

0|0
    0|0
  • tabıkı sevgilimle olan bir gece :DDDD

1|0
    0|0
  • Sevgiliyle bir gece geçirirken maça bakmak yasak mı, onu anlamadım. Birlikte izlerdik. Şampiyonlar ligi şarkısını karaoke yapardık

0|0
    0|0
  • pek algılayamadım sorunu ama azıcıkta olsa algıladıqım bır nokta uzun zamandır hoslandıqım bır kız olabılır :)

0|0
    0|1
  • şampiyonlar ligi final maçı Trabzonspor un sa yemişim sevgilyi :D:D

namı diğer :D

mecnun bilseydi Trabzonspor sevgisini sever miydi leyla zillisini :D:D

0|0
    1|0
  • manitayla bir gece tabiki maçın tekrarını izlerim ama manitanın tekrarı yok :D

1|1
    0|0
  • zaten maç izlemeyi sevmediğim için, sıkıntı yok :) gelsin sevgili :)

1|0
    0|0
  • Futbolla aram hiç yok onun için a şıkkı diyorum :D

0|0
    0|0
  • benle final maçını izlemeye gelmiyorsa daha ben ona ne diyim artık sonucta sampıyonlar lıgı lan bu :) ama o kalbımın sampıyonu olmussa gıtmeyede bilirim :) ki kalbimin şampiyonu benle gelır zaten :) hatta izleyelim der :)

0|0
    0|0
  • uzun zamandır hoşlandığım kız

0|0
    0|0
  • Tabikide sevgilimle bir gece çünkü maçları hiç sevmem.

0|0
    0|1
  • Birbuçuk İskender.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 16

• benimle vakit geçirmek yerine maç izlemeyi seçiyor ise o erkek gözümde sevgilim değil o zaman

benim de ona ayıracağım vakitler hemen kısıtlanır her zaman çok önemli işlerim olur da görür

2|0
    0|0
  • Takımdan bana ne, sanki kupayı bana verecekler..

Sevgilim elbette..

1|0
    0|1
  • sevdiğimi alır maça giderim :P

0|0
    0|0
  • Ben olsam maça giderdim

1|0
    0|0
  • Güveniyorsam bana dokunmayacağına sevdiğim olabilir..

aksi maçı yeğlerim :)

0|0
    1|1
  • o maç kaçarmı ya nediyosun sen :)

0|1
    1|0
  • ben sevgilimin zoruyla tutuyorum zaten takım ben sevgilim desemde o maçı tercih eder o yüzden oturur maçı izleriz :))

0|0
    0|0
  • O final maçı kaçar mî ? Seninkide soru.

0|0
    0|0
  • Galatasarayin sampiyonlar ligi finalini izlemek.

Nede meraklilar sevgiliyle bir geceye yahu

1|0
    0|0
  • tuttuğum takımın maçı :)

0|1
    0|0
  • Birlikte izleriz maçı

0|0
    1|1
  • Tabi ki sevgilimle bir gece; ama tuttuğum takımın şampiyonlar ligi finalini izlemek şartıyla :)))

1|0
    0|3
  • ikimizde fenerliyiz ama eğer maçı seçerse ne yapar eder o maçı izlettirmem ben yok beni seçerse beraber maç izleriz hem o mutlu olur hem ben :))

1|0
    0|0
  • Ben olsam maça giderdim :D

yani :P

1|0
    0|0
  • önce sevgilimle maçı izlerim, kalan gece yine bizimdir. kendimle futbol arasında bir seçim yapması riskine giremiyorum evet :)

1|1
    0|0
  • takım tutmadığım için sevgilim

1|1
    0|1
Yükleniyor...