Ne olacak bu galatasaray ?

Sizce bu kayıpalrdan sonra Roberto Mancını gitmeli mi ?

• GİTMELİ
    25% (1)14% (1)18% (2)Oy Ver
  • GİTMEMELİ
    50% (2)29% (2)36% (4)Oy Ver
  • SORUN OYUNCULARDA ..
    25% (1)57% (4)46% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün takımlar sezon başında yerli kalitesini yükseltirken Fatih Terim 1 tane yerli oyuncu aldırtmadı takıma malasef Terim transfer konusunda çok kötüydü transferine sıcak bakmadığı Sneijder Galatasarayı gruptan çıkaran golü atıyor ama Terimin ısrarla isteyip 8 Milyon euro verdirdiği Amrabat tribünde oturuyor

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence toparlanmaya başladık Türkiye Kupasın'da çeyrek finale çıkmamız bile bir toparlanma başlangıcı ben kendisinin gitmesini istemem Sneijder bile Mancini ile daha fazla takım olduk demiş

0|1
    0|0
  • sorun yok olur böyle şeyler

0|1
    0|0
  • hepsınde sorun aslında bır kısıye baglamak yanlıs

0|1
    0|1
  • SORUN OYUNCULARDA ..

0|0
    0|0
  • Gitmemeli.Adam her türlü yöntemi deniyor.Elindeki imkan bu.Sorun oyuncularda.Çabalamıyoruz.

0|0
    0|0
    • ama hiç bir yüntem uyduramadı lig gitti bu sene elden seneye olmama garantisi verebilri mi ?

• Çünkü elindeki futbolcular bunlar ve yabancı oyuncu kontenjanı her şeyi batırıyo.2 hafta sonra transferler başlıycak.o zaman çok daha iyi Galatasaray olacağına eminim.Şampiyonluk da gidebilir canları sağolsun.Dünyanın sonu değil.

• öyle ama bari bu akdar fark olmasaydı .

• Atkısı yeter onun be

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• her beraberlikten veya yenilgiden sonra teknik direktör gitmeli mi diye düşünüyorsak sorun bizde.

milyon dolar alan şerefsiz karaktersiz futbolcular oynamıyorsa onun ne günahı var

1|1
    0|0
  • Bu takımı Mancini kurmadı o yüzden kızmak biraz haksızlık olur diye düşünüyorum bu sene gitti zaten yüzde doksan. Seneye kendi istediği futbolcular alınıp bir şans daha verilmeli bence.

0|1
    0|1
    • sonuçta teknik direktör gelirken takımını alıp gelmiyor elindekilerle oynaması lazım

• Adamın denemediği taktik kalmadı gibi birşey Mancini kontrollü futbol oynatan bir teknik direktör Fatih Teirm ise tam tersi kadroda ona göre kurulmuş zaten futbolcuların Mancini'nin isediklerini yapamadıkları çok net gözüküyor her maç saha kenarında sinir krizleri geçiriyor Mancini.

• bu adam şuana kadar türkiyeye gelmiş en iyi hocalardan biri.. bunada kıymayın bari...

0|1
    0|0
  • teknik direktör değiştirmekten bıkmadınız mı? gs, elazığspor mu 3 ayda antrenör değiştirsin? şimdiye kadar kimler geldi geçti, ne değişti? galatasaralıyım, kesinlikle kalmalı.

0|1
    0|0
  • Bence sorun oyuncularda sonuçta Mancini sahada top koşturmuyor

0|1
    0|0
    • tamamm da o zman teknik direktöre gerek oyk

• yani ama tammen de oyunxcuya yüklenmek yalnış bence yöenten de sıkıntı olabilir çünkü oynayan ıoyuncu bir anda nasıl oynamaz anlamıyorum ben

• Rehavete kapıldılar 2 yıl şampiyon olunca yenilmez olduğunu düşünen insan herkese yenilebilir

• T.D.den gelipte herşeyi değiştirmesini beklemeyin.Transfer şart bu yabancı sınırlamasıda etkiledi.Mancini çok kaliteli birisi bana göre.4 tane bek var hepsi 30 yaşın üstünde ne bekliyonuz...

0|1
    0|1
    • ama bu kadar puan farkı olmamalı 2 yıl üst üste şampiyonluktan sonra ..

• ama gs de kötü değil bu kadar

• Takım çok yaşlı gençlere yönelmeli artık.

• burak giderse takım kesin olarak düzelecektir.

0|2
    0|1
  • Kadroyu mancini mi kurdu

0|1
    0|0
  • 11 puan fark yuh yaa.

0|1
    0|1
  • Bence gitmeli ...

0|1
    1|1
  • yönetim gitmeli şıkkı neden yok?

0|1
    0|0
  • Bu takimi en iyi fatih terim taniyo onun gelmesi lazim ve Burak gitsin fiyati düşmeden

0|1
    0|1
    • hiç gitmemeliydi.

• aynen yoksa gs şimdi bu halelrde değildi ..

• Kesinlikle fener tek kulvarda artik vari yoku lig şuan biz 3 kulvarda boyle kotu durumda savasiyorun ama Galatasaray aslan gibi bir takim ve ne zaman ne olcagi hic belli olmuyo en sevdiğim şeyde bu takimda yönetim çok kotu mancini daha takimda yeni tanidikca yeteneklerini gördükçe alisicaktir umarim hayirlisi olur

• Galatasarayin geçen sezondan çok fazla farkı yok galatasaray aynı galatasaray

0|0
    0|0
Yükleniyor...