3 yıllık ilişkiniz var diyelim ki

sevgilinizi biraz kısıtladınız . ailenizle ya da arkadaşlarınızla tanıştırmadınız . yeri geldi kıskandınız yeri geldi üzdünüz . ama onu en çokta siz mutlu ettiniz ? 3. yıl sonunda ayrılır mısınız sen değişmiceksin geleceğimiz yok diyip . Yoksa seven insan terketmez mi ortada bir aldatma yoksa . terkedildimde ben bu sebeplerden . onu çok özlüyorum . dün herşey bitti . olmuyor dedi . ve sizce bana geri döner mi ? yoksa kafasına bitirmişmidir ? bir de ek olarak kaderimizde varsak zaten bir gün tekrar oluruz diyor .

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• yaşlarınız kaç bilmiyorum ama 3 yıllık bir ilişkide artık ailenle tanıştırman, ciddi düşündüğünü bir şekilde göstermen gerekirdi. bir arkadaşımın böyle bir ilişkisi vardı 4 yıl sürmüştü ama çocuk ne arkadaş ne aile kimseyle tanıştırmıyodu en son ayrıldılar. 1 yıl aradan sonra çocuk görüşmek istedi görüştüler ve evlenme teklif etti kız da kabul etti 4 ay sonra evleniyorlar. kaderde varsa oluyor gerçekten.

0|0
    0|0
    • 19 a 23 . çıkmaya başladığımıza 16ya 20ydi . sebep sadece bu değil bu bir örnek .

• kesinlikle evet

• okadar kötü bir haldeyim ki . bu durumu yaşayan anlar . ne yapsam bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 yıllık ilişkide aile ve arkadaslarıyla tanıstırmadıysa o snei hiç bir zaman hayatına almamışki

1|0
    0|0
    • tanıştırmayan bendim . ama benimde öyle güvenebileceğim çok yakın bir arkadaşım vs yok . kuzenleriminde yaşları kçük . kardeşimle tanışmadım o konuda haklı .

• sen erkek degilmisin annenle babanla tanıstırabilirdin ki kardesinde varmıs onunlada tanıstırabilirdin. bak benim 4 yıllık bir ilişkim var ve ailesnden tanımadgm kimse yok ki bide 9 kardesler hepsini tek tek tanıyorum ve anne babasınıda

• sen onun kadar evlilik konusunda ciddi değilmişin demek ki.ailenle tanıştırmadığına göre.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...