Galatasaray puan ya da puanlar kaybettiğinde neden hep şike olaylarını hatırlatıyor?

galatasaray puan ya da puanlar kaybettiğinde neden hep şike olaylarını hatırlatıyor yok şikeciler yok yargı yok tff diyor ama kazandığında şikeden bahsetmiyorlar neden sizce ?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar futbolun içinde olan şeyler her puan kaybında sorumlusu tff veya rakip takım olur.

0|1
    0|2
    • şimdi ben galatasaray küfür ve hakaret etmedim sorumda olduğu belkide sorıum kaldırılır umrumda değil ben bunu anlıyamıyorum twittarda bakıyorum hadi galatasarayım şampiyonluk için saldır diyorlar maçtan önce puan kaybediyorlar şerefsiz tff şikeci fenere hala ceza verilmedi diyorlar kazandığındada ses çıkarmıyorlar

• bişey değil sizin gibi tarafsız galatasaraylılara az bile :D

Erkekler Ne Diyor 20

• şimdi fenerin maçlarında rakip bir hata yapınca ki bunlar robot değil illa ki her futbolcu hata yapar adı şike oluyor kendi maçlarında takımlar hiç direnç göstermez kendi maçlarında yapılan hatalara hiç bişey demezler çünkü işler lehlerine ilerliyor.ama bir kez kötü gittiler mi fenerin arkasından yetişemediler mi fener şike yaptı derler. he yav he he diyeceksin geçeceksin sana bir şike gerçeği sunayım şimdi trabzonspor bütün uluslar arası mahkemeler dahil yargı yollarını deneyim 2010-2011 şampiyonluğunu fenerbahçeden alabilir eğer şike varsa. ama yargı yolu kapalı çünkü şike yok ortada iftiraya dayanarak uefa ceza verebilir. çünkü ellerinde "şike yapılmıştır fakat sahaya yansımamıştır" gibi yetkili mahkemece verilmiş karar var. yani uefanın kendisi ya da cas ın kendisi araştırıp da şike yapıldı yapılmadı demez her ülkenin kendi mahkemesinin kararını inceler. zaten şike iddaanamesini o kadar kısa sürede okuyup karara bağlayamazlar. yani şike diye birşey yok iftiradan ibaret.hiç bir iftira sebepsiz değildir. bu iftiranın sebebi ise iktidar yanlısı olmayan fenerbahçeli yöneticilerdir. aziz yıldırım ve fenerbahçeli yöneticilerin düşmesi için atılmış iftiradan ibaret bu yıllar sonra ortaya çıkacaktır. söylendiği gibi gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.

0|0
    0|0
  • Tek buna sığındıkları için ...

1|3
    0|1
    • onlar kazandığında sesleri kesiliyor

• Ankaragücü maçı 8-0 bitince şampiyonluk aldığını zannettiler halada Beşiktaşın hakkını yiyebileceklerini düşünüyor ama Fenerbahçe maç satın almış olabilir bu kötü birşey ama yıldırımın suçu Fenerin değil Galatasaray camia olarak Fenerbahçe ve Beşiktaşa her türlü çirkefliği yapıyorlar Fenerbahçe kurtuldu şuan Bide Beşiktaşım kurtulsada şu gs küme düşse yeter ligimizi rezil ettikleri.

0|1
    1|0
  • Onlar mallar çünkü başka açıklaması yok işler iyi giderken kimsede suç yok işler kötüyken Şikeciler derler.Buna diyecebilecegim en iyi şey AAGalatasaray

1|1
    1|0
  • bunu en iyi yapan aziz yıldırımdır.. bir şey oldu mu ya istifa ediyorum ya kırarım dökerim ya da başka bir bok atıyo ortaya.. daha önce de sayısız örneğini gördük

link

0|0
    0|0
    • bu sene hakem yüzünden puanlar kaybettik geçen senede öyle çıkıp aziz başkan tffye bişey demedi ama siz her maçta bunu yapıyorsunuz

• Welcome to turkey burası türkiye hiç kimse karşı tarafın üstünlüğünü kabul etmez bu her takımda var

1|1
    0|0
  • Kaos ortamından faydalanan insanlardan ne hayır gelir b*k sinekleri gibi hepsi

0|2
    1|0
    • aynen takımları kazansa aslan galatasaray diyorlar kaybetse şerefsiz tff neden hala ceza vermediler tescilli şikeciler diyorlar artık bunun arkasına sığınmayı kessinler

• Biz Galip geldiğimiz maçlardada TFFyi eleştiriyoruz bu yenilgi bahanesi olarak algılanmamalı

0|0
    0|0
  • aynı fenerin 6-0 ve sahamında yenemiyonuz dediği gibi ne zaman konu acılsa hep aynı şeyler başka yok

1|0
    0|2
    • bu tatlı atışmalar olacak futbolun içinde olan bişey biz size 6 saray diyecez sizde 7 bahçe ben onu demiyorum yenildiğinizde suçu niye tffye atıyorsunuz fenere derhal ceza verilsin diyorsunuz bunu özellikle twittarda tek yürek yapıyor onu hep twitlerini takip ediyorum

• neden uefa onayladığı takdirde ceza verilmiyo o zaman her yenildiğimizde olmuyor ki bu

• avrupada çıktığımız gruba bak bide Türkiyede ki takımlara bak avrupadaki o gruptan Türkiyede Galatasaraydan başka hangi takım çıkabilirdi? kasımpaşamı febemi bjk mi biz galip geldiğimiz maçlardada diyoruz Türkiye Futbol FeNerasyonu istifa

0|0
    1|0
  • Madem galatasaray yenildiğinde şike diyor, hadi şike yaptılar diyelim peki galatasaray da satılık mı ?

0|0
    0|0
  • Fener niye 6-0 diyosa bizde o yuzden diyoruz maclari bir izle adam ikili mücadeleyle kaleye gidiyor kaleci ceza sahasindan cikmis ak

1|0
    0|0
    • hayır saçma siz 7bahçe diyorsunuz zaten hadi ona tamam da ama her yenildiğinizfr tffye laf atıyorsunuz fener ceza alsın diyorsunuz bir kerede galatasaray yenerken bunları demediniz neden hep yenildiğinizde

• Şöyle desen hic tartisma olmuycak zaten dostum ben avrupada feneri de desteklerim macinada gittim hepsi Turk takimi sonuçta şike varsa kendi ayiplari ndiyim

• bende bütün takımları destekledim trabzonspor bize şikeci desede yinede destekledim bu sene

• bahane arıyor şte biz olmasak hiçler

0|1
    1|0
  • Galatasaray ın bahsetsede bahsetmesede fener şike yi yaptı ve türk futbolunu lekeledi.Fenerbahçe kulübüne saygım sonsuz ama içindeki şerefsizlerin defolup gitmesi lazım.O kulüp ten ne efsaneler geçti be yazık yazık...

0|1
    0|1
    • Evet temizlenmeli Fenerbahçe temiz bir takım sorumluların gitmesi gerekli.Ama galatasaray hiçbir türlü temizlenemez

• şuan aziz yıldırımı sevende var sevmeyen sizdede var ama unutma bu sene fatih terim gittiğinden beri galatasaray kazansa aslan ünal aysal mancini galatasaray kaybetse fatih terim tezarütü yapıyorsunuz her takımda böyleleri var neyse ben sadece bunu dile getirdim

• Cidden keyfim yerinde olsa sizin şike kanıtlarınızı tek tek burada yazardım Beşiktaş temiz takımdır ah bide 8 yemeseydi..

• çünkü taraftarın gazını alıyorlar böyle yaparak.

0|1
    0|0
  • Herkezin yarasi belli degil mi ?

0|0
    0|0
  • Keşke sürekli söylenebilse doğrular

0|0
    0|0
  • biz tff'yi her gün eleştiriyoruz. ama fenerbahçeliler mağlup olduktan sonra "vergini öde galatasaray" diyorlar :/

0|0
    1|0
  • çünkü kaybedince sebebi o kazanınca dese nolcak zaten kazanmış adamlar

0|0
    0|1
  • Kısaca Ananın Amı Galatasaray :D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• fenerliler neden 2 yıldır TFF'yi hakemleri suçluyorduysa bizde ondan. her hafta aykut istifa aziz istifa tff GS'yi destekliyor vs.. vs.. ağzınızdan eksik olmuyordu şimdi durumunuz iyide sustunuz

0|0
    2|0
  • Şikeci kralı fenerbahçe bu sene de şikeye doymadığı için olabilir geçen hafta fenere yatan rizespor mesela

0|0
    1|2
    • fanatik holigan bir kız daha

• maçı at gözlügüyle izliyor arkadaş lan dakika 83 gol olmuş ne alaka şike mal mal yorum yapmayın

• Ne alaka şike? Biz her zaman bizi engelleyenlerden bahsederiz ve başka takımların önünü açan hainlerden

0|0
    0|0
  • off genelleme yapma be

1|0
    0|1
    • bir çoğu öyle galatasarayın yüzde 80 ni öyle galatasaray kazandığında herşey süt liman kaybettiğinde fenere ceza verin niye hala verilmedi deyin

• ben burda yok 6 saray yok şikeci galatasaray demedim zaten yukarda yazıyor provatif bişey yok provokatif sorular olduğunda sadece şikayet ediyorum yorum yazmıyorum ama bazı kız üyeleri özellikle bakıyorum leveli az olanlardan yok şikeci fener diyorlar hadi onuda geçtim tamam deyin çünkü bizde diyoruz neden takımın puan kaybettiğinde tff suç buluyorsun biraz kendi futbolcularında mancinide ünal aysalda suç bul yok fener ceza alsın yeter artık

• vallahı ben sacma buluorm ınsanda olgunluk olmalı aman kım ne yaparsa yapsın ıste belden asagı vurmak amac

• sana öyle gelmiş

0|0
    0|2
    • yok gelmemiş biri puan kaybetse fenerin parmağı var diyorsun özellikle sen diyorsun senin yorumlarını takip ediyorum beşiktaş yenildi evet bende üzüldüm hemen fenerbahçeye suç atıyorsun

• anlaştık ben o tarz tarışmalardan uzak duruyorum cevaplarımın altına neler yazlılıyor hiç cevap vermiyorum sana iyi geceler :)))

• tamam anlaştık iyi geceler :D

Yükleniyor...