Türk Futbolunda Kaos.

Bugünkü maçta Kasımpaşa-Beşiktaş maçını izledim. Bir yandan hakemin kararları bir yandan taraftarın saha girip Fernandese saldırması. Bir tek bu maçta değil son 2-3 senedir bu tür olaylar yaşanıyor. Bu olayların yaşanması sebep olan Yıldırım Demirörendir.

Siz neler düşünüyorsunuz ?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece YDE diye suçlamak doğru olmaz spora siyaset sokan taraftarlarda da çok büyük suç var ve ben ayrıca o taraftarın sahaya girmesi hakkında diyecek bir şey olduğunu pek düşünmüyorum çünkü Fernandes taraftarına hareket yapmadan önce düşünmeliydi Almeida ve Motta kırmızı kart almalıydı bence ayreten o 2 top olayı gerçekten çok tartışıldı konuşuldu ama sadece konuşuldu işte yapacak bir şey yok ne yazık ki masum Kasımpaşa bile 3 maç seyircisiz oynama cezası aldı işimize çok yarayacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hakemin kötü niyeti olarak değerlendiriyorum. beşiktaş kulubu maçın iptali için yarın başvuruda bulunacak muhtemelen bu hakemınde son maçı olacak

0|1
    0|0
  • hakem olaylariyla yildirim demirören sorumludur ama taraftar için yapilacak birsey yok bizim insanimiza çözüm yok

0|1
    0|0
  • Yıldırım Demirören göreve geldiğinden beri türk futboldan zevk alamiyoruz

0|1
    0|0
  • Yeter Artık !

0|1
    0|0
  • Bejekeliler hiç ağlamasın. 3 Temmuzdan beri Galatasaray kulüp ve taraftarı adaletsizliği dile getirdiğinde umrunda olmayan Beşiktaş taraftarı ve kulübü bugün adaletsizliği karşısında gördü. Günaydın!

0|1
    1|0
  • fenerbahçe fark atınca bütün takımlar dagıldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...