Beşiştaş kasımpaşa maçı

Sahadan inen hanzolar geliyor futbolcumuza vuruyorlar kırmızı kartı yiyen onlar oluyor.bu ne saçmalık.maçın iptal edilme durumu varmı

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• ondan dolayı değil, donk'un ilk yarıdaki hareketi yüzünden tekrar edilme ihtimali var sadece. senin dediğin pozisyonda maç tatil edilmeli ve kararın açıklanması beklenmeliydi. trabzonspor-sivasspor maçında da aynı olay olmuştu ve sivassporlu futbolcuya vurdukları için sivasspor 3-0 hükmen galip sayılmış, trabzonspor'un 5 maç sahası kapatılmıştı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tespitiniz doğru ama eksik.

Holigan sahaya giriyor. Futbolcuya saldırıyor ve adam yerde iken, etkisiz hale getirilmiş iken Almeida tekme atıyor.

Almeida'nın yaptığı büyük bir yanlış. Kırmız kart görmesi son derece normal.

0|0
    0|0
  • Gezi parkı olaylarından sonra 5 maç yani 10 hafta bizi engellediler.

Şimdi cezamız bitti daha maç oynayamadan bu olaylar.

0|0
    0|0
  • maç büyük ihtimal iptal edilmez ben fenerbahçeli biri olarak söylüyorum beşiktaşın bu maçta gerçekten hakkı yenildi. o pozisyonda kasımpaşalı oyuncunun net bir şekilde kırmızıyla atılması ve pozisyon gereği de beşiktaşın penaltı kullanması gerekirdi. kurallara göre bu böyle.

0|0
    0|0
  • Başkan maçı tekrarlatamazsa oturmasın o koltukta.

0|2
    1|0
  • Adaletin bittiği yerde anarşi başlar bence geç bile kaldı çArşı.

1|1
    0|0
  • Ata sporu Güreş olan bir ülkede futbol oynanması bence büyük bir hata

Sayın platini ve sayın platter ve hatta infantinoya mesajım yasaklayın hafız bizim ülkede futbolu

Bize at üstünde oynanan oyunlarla gelin cirit atalım ok atalım falan

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa yazık oldu

0|0
    0|0
  • donkun pozisyonu kural hatasi ama burasi türkiye ve maalesef tff basindakiler futboldan anlamiyor ki

0|1
    0|0
  • yok.ama olması gerekır serefsızler

0|1
    0|0
  • oyun kurallarını bilmeyen kızların yorum yapmasıda beni kasıyor..

0|0
    0|3
    • sen çok biliyon bir önceki başlıkta attığın yanlı yorumu gördük donkun pozisyonu yorumla bakalım çok bilmiş

• bir meslektaşımın bana gönderdiği kare bende aynı düşüncedeyim KIRMIZI BÖLÜMÜ OKU link

• iptal edilmez

0|0
    0|0
  • Besiktas yetkilileri macin tekrar oynanmasi icin tffye basvurdu.

0|0
    0|0
  • Saha giren fernandese saldıran taraftar beşiktaş taraftarı hakemin kırmızı kart kararlarıda kural gereği doğruydu ne yazıkki

0|0
    0|0
  • Bu nasıl maç...

0|0
    0|0
  • tuhaf karşılıyorum insan nasıl bu kadar kendini kaptırır

0|0
    0|0
  • iptal edilmez böyle bir sebepten dolayı .. maç ertelenir sehircisiz sahada oynanır

0|0
    0|0
  • O hanzo beşiktaşlı çıktı.2.cisi hanzo dediğin adam haklı.Senin fernandes dediğin karaktersiz futbolcu maç başına 30 milyar para alıyor yılda 3 -4 trilyon para alıyor bir doktorun öğretmenin alamadığı paranın kaç katı.O karaktersiz futbolcu futbolun f'sini oynamıyor.Çıkıştata fenerli v.s li futbolcularla barda karı kızla eğleniyo namussuzlar ;) Taraftarda ağlıyor .Not fenerliyim bjkli değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o taraftara ne oluyor da inip fernandese saldırıyor türkiyenin imajı sarsıldı yarın dünya basınına manşet oluruz gerçekten bile utandım yazık fernandes neye uğradığını şaşırdı

1|0
    0|0
  • Tekrar oynanacağını sanmıyorum,olaylar dönüyorken buna izin vermezler.

1|0
    0|0
  • Bu Federasyonu bilmiyor musunuz,hayatta iptal etmezler ayreten holigan mı kırmızı kart yeseydi?

Hem Fernandes bir nevi hak etti bence kendi taraftarına insan hareket yapar mı?

Gerçekten yeter dedirtti Fernandes

0|0
    0|0
  • ıptal edılmelı besıktasa verılmelı puan bence

1|0
    0|0
  • Ah bu hakemler yok mu bu hakemler. Hep fenerbahceye calisiyorlar.

0|1
    1|0
    • Gs dedin herhalde Fener ne alaka Beşiktaşın yenilmesi gsyi ilgilendiriyor

Yükleniyor...