Uzun bir mesaj atmalıyım ona... ne yazsam?

lütfen yardımcı olun...

çıktığım bir çocuk var. ama birlikteligimizi cok az kisi biliyor şimdilik. söylemiyoruz, çünkü ben aramızda kalmasını istemiştim. milletin arkamizdan konusmasini istemedigim icin. o da söyleyelim herkese falan diyordu. ama ben ısrar ettim tabii. neyse, burası cok onemli degil.

bu çocuk, benim gözümün önünde, diger kızlara iltifatlar ediyor, bir suru sey soyluyor. mesela bugün sınıfta, teneffüste ben kitap okuyordum. o da güzel bir sarışın kızın(cocugun okul arkadaşı oluyor kız) yanına gecmis, "bugün çok tatlı olmussun, şöyle yapinca daha şeker oluyosun, vs.." bilemne bilmemne... bir şeyler soyluyordu. kıskandırmak icindir, diyeceksiniz ama inanın oyle degil. hem bana cok aşıkmış gbi görünûyor, hem de baskalariyla ilgileniyor. ben de cok sıkmak istemiyorum onu.

ama çok soğudum çocuktan... bunu nasıl anlatabilirim en uygun dille?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• başkasına senin yanında bile yavşıyabiliyorsa sen yanında yokken neler yapar vazgeç kızım nereden buluyorsunuz böyle tipleri anlamıyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana ilişkimi saklayacak geçerli bir sebep söyle?

Utanıyormusun?

Asla kabul etmeyeceğim bir durum. Ne yapsa yeridir.

0|0
    0|0
  • bi sekter get diyebilirsin ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hislerini açık-açık yaz hiç çekinme kaybedecek birşeyin yok. bir süre ara verelim de. hem belki o arada kendi hislerini de anlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...