Eşimden çocuklarımın gözönünde şiddet görüyorum :(

ıkı cocugunuz var gıtcek yerınız yok dayak yesenız napardınızz :(

Güncellemeler:
2 tane oğlum var biri 4 diğeri 1 buçuk yaşında bana verirler dimi . onlara dayanamıyorum :( dün gece oğlumla sarılıp uyuduk oda ağladı benimle birlikte :((

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Cocuklarina bagli bir erkek iyi bir aile babasi demektir, senin bu durumu abartarak anlatman kendindeki eksikligi kapamaya calismaktir, bu buyutulecek bir olay degildir, olayin kizginligiyla boyle yazmissin,

Daha yasin genc hayat uzun, evin patronu kadindir, sen evde huzuru saglayabilursin, bilgisayarin ienarini esini kiskandigin icin kirdin galiba,

Buyutme bu olayi,

1|0
    1|2
    • dayak yemek küfür yemek büyütülcek bir olay değilmi :( yaşayan bilir tabi haklısnız.

• Aklinin ermedigi konulara girme cocuk

Erkekler Ne Diyor 20

• Sakin ve sukunetli olmak lazım. Sebep ve gerekçeleri düşünmelisin.

Herşeyden önce gidecek bir yerim yok diye bişi yok. Anan-Baban kardeşin filan yok mu?

Durumu özelden yazarmısın.Yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Şimdi burda 50 kişi vur kafasına der de. Sonrası nasıl olcak diye düşünmezler.

1|0
    0|1
  • aılen varsa aılenın yanına gıt sana bu durumda tek sahıp cıkcak kısı aılendır tabı esınle ewlenırken onlara sırt cewırmedıysen benim dıcegım bu

1|0
    0|1
  • yaş ortalaman 18-24 oldugu için söylüyorum yani genç bir anneyiz...Çocuklarının karşısında da şiddet görmen özellikle yaşın için çok zor biiyorum peki eşinin dinleyeceği bir abisi,babası yokmu ? ya da eşini boşanacağını ima etsen belki yola gelir.Annenin de ses çıkartmaması ilginç bir şey.Annen her şeyi dünden kabullenmiş gibi

1|0
    0|1
    • kayınpederim var onun sözünden çıkmaz .dediğim gibi kimseye söyleyemedim . kayınpederim benide çok sever kızı gibi görür gerekirse onlara gidicem :(

• Hıh şimdi oldu bak :)) eğer ki sonucuda bu konuya yazarsan seviriz ;)

• tamam yarın yazarım. güncelleme olarak

• Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunmalısınız.

1|0
    0|0
  • Öyle insan olmaz olsun valla lanet olsun bu haytaa

1|0
    0|0
  • sebebi ne ya da derdi ne ?

1|0
    0|1
    • bilğisayarın kenarını kırdım diye küfür etti. hakaret etti bende sensin o diyince kalktı vurdu işte.. :(

• ne diyeyim bilemiyorum ki :(

her gün sizin gibi insanlarla karşılaşıyorum. aranızdaki sorunları halledebiliyorsanız öncelikle onu deneyin. mahkemeye bir düştünüz mü iş biter :(

• artık böyle insanlar var mı ya ,eşine el kaldıran diyecem ama gazetelerde bu haberlerden geçilmiyor.bunlara caydırıcı cezalar vermek gerek

1|0
    0|1
  • Kızım bu durumu anana babana anlat ve ananın babanın yanına dön ya..

2|0
    0|1
  • nasıl insanlar var yaa allah yardımcın olsun bacım ailen yok mu ?

1|0
    0|1
  • evliliklerin coğunda var her vurduğu tokatın hesabını ödeyecek diyer tarafda

1|0
    0|1
  • toplanıp gelelim bizde kocayı dövelim

1|0
    0|0
  • allah klaylık versin aileniz yokmu?

1|0
    0|1
  • Allaha teslim ol hocaya gitderdini söyle

1|0
    0|1
  • Geçmiş olsun kardeş neden ki sorun nerede ?

1|0
    0|1
  • Aile buyuklerin yok mu?

1|0
    0|1
  • Öff içim acıdı inan ya. Yaşlarınız kaç kızım? Ne demeye sana şiddedt uyguluyor bu puşt?

1|0
    0|1
    • 23

• 2 tane oğlum var .bana verirler dimi 1 tanesi daha 1 buçuk yaşında ..ama o adi çocuklarına çok bağlı alır benden :(

• Yav kızım ananın babanın evine dön. Hemen boşanma davası aç. Çocukları sana verirler kesin.

• boşan o zaman

0|0
    0|0
  • Pc nin kenarını neden kırdın? Ona gıcıklık olsun diyemi, ya da tartışıyordunuz da klaveye yi kaldırıp yeremi vurdun? Şimdi herkes beni eksileyecek ama ölen mi suçlu öldüren mi,

0|0
    1|0
  • istanbuldayım ben eğer istanbuldaysan gel başımüstüne.

0|0
    0|0
  • mor çatıya git

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Polisi ara birde gelsin bassınlar şerefsizi. Birde kesinlikle darp raporu alıp çikayetçi olun boşanmak istiyorsanız. Eliniz sağlam mahkemeye gidin. Hem nafakan yükselir hem de o şerefsize verilmez çocukların. Ama raporun olsun kesin.

1|0
    0|0
    • çok sağolun. yarın kayınpederimle görüşücem

• Ah be işte gücün olacaktı göstercektin o ite gününü. Mor çatıya başvur derim ben

2|0
    0|1
  • Elleri kırılsın.Kocandan şikayetçi ol diyeceğim kocan ne tür manyak onu da bilmiyorum ki sebebin olmak istemem. Şikayetçi olmadan önce bir ailenden yardım iste dök içini. Onlar sahip çıksınlar sana ezdirme kendini.

1|0
    0|2
    • annem hiç gel bile demedi :( gidicek hiçbiyerim yok çocuklarıma dayanamıyorum :(

• düşünme harekete geç çocuklarına yazık.

• yarın babasıyla konuşucam.

• yaşadıklarını ailene utanmadan açık açık anlat utanması gereken sen değilsin ailen sonuçta açmaları gerekir sana kapılarını...

0|0
    0|0
  • ne desem bilemedim

derneklerden yardım alamaz mısınız bu yönde en azından kalınacak yer verirler

2|0
    0|1
  • Kac yasindasn

1|0
    0|1
  • Böyle insanlarin topuna isgence yapicksn,hasta pislik ,kurtul o caniden hem sana hem cocuklarina yazik onlarn piskolojini tamamen bozmadan kurtul gecmis olsun:(

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık evlisin canım. Ya çocuklrınla birlikte yeni bir hayat kurma şansın yok mu? Ailene sığın

0|0
    0|0
  • 183 ü arayıp hem kendiniz hem çocuklarınız için barınma, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

1|0
    0|1
Yükleniyor...