Kapat

Federasyon Beşiktaşın bir kez daha önünü kesti ne düşünüyorsunuz ?

Her takım taraftarları politik olarak bu sözü söylüyor ancak, futbola biraz tarafsız yaklaşan bir kişi, kasımpaşa - beşiktaş maçında gördük ki hakemler sezon başında fenerbahçeyi şampiyon edin galatasarayı şampiyonlar ligine gönderin talimatı verildiğine itiraz etmez.

1. Pozisyonda ofsayt diye oyunu durduran hakem net bir şekilde ofsayttaki oyuncunun yerınde çakılı kalıp eliyle gözlerini kapattığını görünce, hayır ofsayt değil faul dedi.

2. Pozisyonda eline ikinci bir top alıp saklayan kasımpaşalı defasn oyuncusu ceza sahası içinde beşiktaşlı futbolcunun gol pozisyonunda şut çekmek uzereyken o topu oynana topa atarak pozisyonunu bozdu, hakem bu durumda penaltı yerıne oyunu hava atışıyla başlattı.

3. Pozisyonda, gol pozisyonuna giren beşiktaşlı oyunculara saldıran bir seyirciyi etkisisz hale getiren beşiktaşlı 2 oyuncuya kırmızı kart gösterilip oyundan atıldı.

Her ne hikmetse bu hakem hataları hep beşiktaş bir yükselme fırsatı bulduğunda yapılıyor. Bu sezon yine hakem hataları yüzünden beşiktaşın başını yaktık diye çıkıp özür dileyecek hakem kuruluna ne söylemek istersiniz ?

Güncellemeler:
Donk yaptığı açıklamada topu almeidanın önündeki topa atarak pozisyonunu bozdum, yaptığım hataydı hakem yanlış karar verdi şeklinde bir açıklama yaptı. Aynı açıklmayı şotada yaptı.

Beşiktaş yönetimi hakeme ve federasyona ateş püskürdü ; maçın iptali için yarın federasyona müracat edileceğini açıkladı.

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• allah belalarını versin sinirden ağladm anasını satıyım yaa.. yok abi yok tam böylee bişiler yolunda giderken çıkıp da olumsuz şeyleri beşiktasa yapıolar ya ınan tıksınıorum..

birincisi ofsayt diyen hakem şerefsizi hyr hyr ofsayt değil faul dediiiii.. İkincisi Almeida gol atacakken tam gol olcak bir pozisyondayken kasımpaşadan top geliyor vee hakem adisi oyunuuuuuu hava atısıyla nasıl baslatır aklınız alıyormu yaa ? Üçüncüsü o serefsiz seyirci sahayaa nasıl atlıyor ? hadi atladııı hiç müdahale görmüyor ve Fernandese saldırıyor Almeida ve Motta normal şekilde arkadasını korudu ve kırmızı kart yedii bu nasıl adalettir kii ben hakemin şerefsizliğini ayakta alkışlıyorum ! Bu beşiktasa yapılan bir değil iki değil amaç nedir yanii buna futbol demeyın allah aşkına bu futbol değil şerefsizlik gösterilerii !

1|1
    1|1
    • Kız döktürmüsün gene :-D

• ya cok sınırlendım bacım yaa . şerefsizlik dönüyo sinirden ağladm böyle işmi olurr . en cok zoruma giden de o Almeidaya kırmızı kart verilmesi onun kırmızı yemesi demek nedir bilio musun sen.. Beşiktas tamam yıkıma hazırlıorlar hay ben !

• Kusura bakma ama hakemler sayesinde alçalan tek takım Beşiktaş değil biz de onlardan en az sizin kadar nasibimizi alıyorum sizden önce Terim'i bizden alarak bizim önümüzü kesmeye çalışan Fenerasyondur siz 2.plandasınız ayreten o maçta Beşiktaş'a o kadar haksızlık yapılsa da şu an bundan yanan masum bir Kasımpaşa da var 3 maç seyircisiz oynama cezası aldılar ayreten Almeida ve Motta kararı doğruydu onlar değil Kasımpaşalı oyuncular etkisiz hale getirmeye çalıştı takımını hemen masumlaştırma

0|0
    0|0
  • mac sızın hakkınızdı tarafsız olarak bakıorm ozellıkle ellerınden gelenı yapıyorlar puan kaybı ıcın pes hem sahaya adam ınıyor hem sıze kırmızı kart adalete bakk pes

0|0
    0|0
  • beşiktaşın hakkını çalıp fenerbahçeye veriyorlar olay bu kadar basit

0|2
    1|4
  • söylenebilecek tek şey diren beşiktaş !

1|1
    0|1
  • ayyyy zaten galatasaray maçında taraftar olayları yaşanmasaydı eğer şampiyon bizdik galiba öyle değilmi :D o taraftarlar yüzünden çöküşe geçtik

0|1
    2|3
  • rıdvan dilmen yorumladı o pozisyonda sadece penaltı deıl kırmızı kart gösterilmeliymiş. katılıyorum beşiktaşlı değilim ama beşiktaşın önünü kestiler.

1|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• kelimenin tam anlamıyla şaka gibi bir maç ve şaka gibi bir hakemdi. sonuca etki eden bir karar olmasa da bir hatayı da ben söyleyeyim. taç çizgisinin orda ayağı kayıp yere düşen kasımpaşalı bir futbolcu vardı. hakemin arkası dönüktü ve önünü döndüğünde adamı yerde görünce oğuzhan'a sarı kart gösterdi. tüm kartlar şaka gibiydi, senin yazdıkların zaten direkt sonuca etki ettiği için, kural kitabında da yazdığı gibi kural ihlali yapıldı ve maçın tekrar edilmesi gerekiyor.

0|0
    0|1
  • Sonuna kadar haklısın bence maç tekrar edilmeli kural hatası var hakem hakemliği bilmiyor sadece standart kararlardan haberi var biraz Allah korkusu varsa hakemliği bırakmalı ben hile donkun pozisyonuna o saniye penaltı dedim hakemlikle alakam yok...

1|0
    0|0
  • şimdi suçu fenere bulan bile çıkar eminim çünkü işler ne zaman kötü gitse hep böyle olmuştur. ama burda bjk nin hakkının yenmesi tamamen siyasal sebepler. bkz. gezi parkı olaylarında çarşının tavrı. bir fenerli olarak bjk yi canı gönülden de destekliyorum

1|0
    0|0
  • Hakem hatalarına gelecek olursak yıllardır fenerbahçenin üzerine oynanıyordu kimse itiraz etmiyordu ama iş kendi takımına gelince etrafa ateş püskürülüyor fenerbahçeyi hakemlerin şampiyon yaptığını söylüyor yok öyle bir lüks kardeşim fenerbahçe beşiktaş maçında beşiktaşlı futbolcunun ikinci sarı kartı haksızlık diye yeri göğü inletiyorlar ama fenerbahçeli kuyt ın kaleciye müdahalesi olmadığı halde tertemiz golu iptal ediyor penaltısı verilmiyor kimse bunu konuşmuyor herkes üç maymunu oynuyor ama iş kendi takımlarına gelince durum farklı madem fenerbahçe liderliği haketmiyor 10 kişi oynayan takımı yenseydiniz bizde evet bizi yendiler diyebilseydik alın terine leke sürmeyi huy edinmişsiniz kendinize kimse cıkıpta bu adamlar mücadele veriyor iyi oynuyor ve kazanıyor diyemiyor ben hakemleri savunmuyorum elbette hatalar vardır ama bu sadece beşiktaşa ve diğer takımlara değil herkese yapılıyor

0|1
    0|0
    • bu durumda fenerbahçeye laf sokmaya çalışamlar var gerçekden gerizekalılar

• Beşiktaş kasımpaşa maçı tam bir rezalet ve fiyaskoydu hakemleriyle taraftarıyla rezil bir maçtı ve tekrar edilmesi gerekir ancak fenerbahçenin liderliğine leke sürmekte acizliktir.

• Bunlar her maç oluyor alıştık zaten herkes biliyor bu ligde alınan kupanın dünyada geçerliliğini. Şerefi yeter Beşiktaş'ımın.

1|0
    0|1
  • Sı*çtı maça hakem.

0|0
    0|0
  • Gol ofsayt taçlar hep ileriden kullanıldı bütün düdükler taraflı Donk kırmızı kart ve penaltı yetmezmiş gibi Motta ve Almeida gibi 2 futbolcumuza kırmızı kart

0|0
    0|0
    • Ligi bitirsinler bence 1.fener 2.de kasımpaşa olucak büyük ihtimal planlanmış hepsi demi kralmurat1 :p

• aynen kardeşim LiGİ BİTSİN

• link .

Bence yoruma gerek yok. Beşiktaş'ın duruşu belli.. Hem olan biten falan..

RTE 2 -1 Beşiktaş.

0|0
    0|1
  • beşiktaş ne kadar büyük bir takım düşünün işte ligde hedefi sadece 2.lik olan bir takımın 2.ci olmasına müsade etmek istemeyen insanlar varr hayaldi gerçek oldu AK PARTİ

0|0
    0|0
  • fenerbahçe ile ne alakası var hangi macinda bariz bir lehine karar verilmis. önce önceki haftaki gs sivas maçını izle km ne yapılmaya calisiliyor anlatan

0|0
    0|0
  • birinin maçına ne gelse herşeyi fenerden biliyor bu cinconlar komedi gibi :)

2|0
    0|0
    • valla hee ne olursa olsun kesin fenerbahçe yaptı ya da fenerbahçenin istedigi gibi diyorlar :D

Yükleniyor...