Bazı İnsanlar neden futbol takımlarını sevgili yerine koyar?

Arkadaşlar aklıma takılan bir soru var kime sorduysam cevap alamadım Cevaplarsanız sevinirim Bazı insanlar futbolun kendisine bir yararı olmadığı halde neden bir futbol takımını sevgili yerine koyar Örnek:Benim sevgilim yok ama aslan gibi Galatasaray'ım var diyor adam mesela bunun gibi futbol takımları sevgili yerine konuluyor anlayacağınız benim sormak istediğim merak ettiğim soru şu insanlar neden futbol takımlarını sevgili yerine tercih eder bunları neden yapma ihtiyacı duyar acaba adam sevgilisinden ayrılmıştır ya da sevgilisi yoktur adam tuttuğu takımı sevgili yerine koyuyor yani yalnızlığını gidermek için yapıyor olabilir mi? benim düşüncem budur siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben açıkçası Fenerli ya da Beşiktaş'lı biriyle sevgili olmam ayreten sen yararı olmaz diyorsun ama hiçte öyle değil psikolojik olarak o kadar yararı var ki örneğin depresif bir gününde o tribüne girdiğin zaman içindeki mutluluğu hiç bir şeye değişmezsin mesela Galatasaray benim hayatımın merkezi ben çok seviyorum takımımı çok destekliyorum bunun içinde her insanı anlayışla karşılamam takımım hakkında kötü yorum yapıldığında

0|0
    0|0
    • doğru bir anlamda stres atmış oluyorsun haklısın ama yararı yok dememin sebebi mesela didier drogba wesley snejder gibi galatasaraylı futbolcular milyonlarca lira para kazanırken sen ne kazanıyorsun ya da sevgili yerine koyma amacı nedir halbuki o sana sarılmayacak sana seni seviyorum demeyecek öyleyse bu tutum niye onu merak ediyorum tamam o konuda haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben çok haksızlık yaşadım Beşiktaş'ımda çok haksızlık yaşadı kader ortağım.Başka kime sevgili denebilir ki yaradandan ötürü ?

0|0
    0|0
  • Futbol futboldan fazlasıdır BEŞİKTAŞ hayatımın anlamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...