Moralim alt üst etti , Yarın ünide hangi yöntemle arayı soğutayım ?

Arkadaşlar fiziği düzgün yüzü normalin biraz altında olan bir kız var.

Çok havalandı açıkçası acayip afedersiniz k.ıçı kalktı :/

Dengesizlikleri şu :

1- ) Genelde sürekli facebooktan bana yazar veya cepten arar. Cepte konuşmayı bitirmesi genelde bugünün özeti buydu diyerek bitirir.

2- )Çıkma teklifi ettim , teklifi kabul etti fakat kimseye aşık olamadığını söyledi, ayrıca arkadaş muhabbeti yaptı.

3- ) Çıkma teklifinden 6 gün sonra yine aradı yine günün özetini anlattı .Bu sefer yanında yakın arkadaşımda vardı .Faceten de konuştuk yarın derste görüşürüz diye.

4- ) Kız buluşmada bizim üni sınıfta olan bir çocuktan bahsetmişti. Fizik notu iyi diye onu geçmem lazım falan demişti. Ben pek takmamıştım. Bugün o çocuğun facebook una baktım. Çalıştığı yer Endulus Krom şirketi diye saçma birşey. Kız 1 saat önce orayı beğenmiş.Ne alakaysa

Yarın Nasıl bir sonuçla soğutayım ? Onun yakın arkadaşıyla mı konuşayım ? Yoksa ben davranışlarımla soğuk mu olayım ?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Davranış olarak soğuk ol, neden diyecektir dikkatini çekecektir...

0|1
    0|0
    • Davranış olarak hmm . Ben onun aramasını hakikatten istemiyorum kardeşim ya ..

• Hocam tebrik ediyorum öyle bir tarafları havada olan kızları dibe vurdurması gerçekten çok iyi oluyor

• :)) Yarın o ve diğer kız arkadaşı yanımdayken , bir kız var ondan bahsedicem şaşırcak kesin o kızı duyunca , kalsın öyle ortada gerizekalı dengesiz ...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...