Fernandes'e yumruk.!

Şu sıralar son dakikaları oynanan Kasımpaşa - Beşiktaş maçında sahaya atlayan taraftar Fernandes'e yumruk attı. Taraftara vuran Almeida ve Motta kırmızı kart gördü.

Ne düşünüyorsunuz? Bence kırmızı kartlar yanlıştı, adam bıçakla girse Almeida ve Motta engellese de mi kırmızı görecek?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Biz boşuna demiyoruz Demirören Yeter diye

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Aynı şeyi bende düşündüm,bıçaklasalar Fernandes orda kan revan içinde kalır hakem kırmızı kartını verirdi heralde.Hayır burda suçlu hakem mi yoksa güvenlik mi bu da tartışılır?Ama bir pozisyonda başka bir topu elinde tutup gol pozisyonunu engelleyen bir futbolcuyu atmakta hakemin işidir.

1|1
    0|1
  • ayyyyy bunu fenerbahçe oyuncusu yapsa madalya alırdı kesin :D volkanla emre her maç yapıyo zaten madalyalar birikmiş :D

1|2
    0|1
  • Gole giderken sahaya 2. Top da girer, seyirci girip oyuncuna tekme de atar, penaltında verilmez, ofsayttan gol de yersin, sen Beşiktaş'sın!

Orada o adama birşey olsaydı kim vericekti bunun hesabını ben olsam bende tekmelerdim. Ölümüne tekmelerdim. İstediğinizi söyleyin kimse inipte sahadaki oyuncuya saldıramaz hangi yılda yaşıyoruz lan biz bütün ülkemi düşman bu renklere İnadına Beşiktaş #direnbesiktas

1|3
    0|1
    • ayakta alkışlıyorum ! aynen o ikinci topa bile kırmızı kart çıkmadı lan yapılan ofsaytlar görülmedi nasıl bişey bu anlam veremiyorum cünkü bveşiktas bu dimi ezmek için yaparlar kafalarınca eziyorlar yok öyle bir dunya !

• şuan sinirden elim ayagım titriyor.. ben öyle hakemin de öyleee adamın da taaaaa ! lan nasıl kırmızı yerler yaaa ne hakla neden sebep nedir ? ayrıca kasımpaşa oyuncuları saldırdı adama ama nedense göze bizimkiler battıı hakem die o şerefsizi basa koyuyorlar bir de ! Fernandes Topu aldıgı anda saha da yuhh sesleri hep nedir yaniii sizene izlemenize bakınsana ne kadar saygısızlar yaa koyu beşiktas taraftarı olmama ragmen böle duruma susmak bana dokunuyor..

0|2
    0|1
    • Kartlar doğru vuramazlar taraftara o şekilde ben en çok ilk yarıdaki pozisyonu merak ediyorum yönetim kural hatası olduğuna dair başvuru yapacakmış ama bir şey çıkmaz.

• Eyvallah bacım :*

• arkadasım kırmızı kart verılırmı yaa ? kasımpaşa oyuncuları da vurdu neden kırmızı yenmedi Almeida ve Motta yiyor ? allah aşkına bırakın yaa serefsizin biri sahaya atlıyor bizimkiler de sessiz mi olsn yani ? ee gelsin öldürsün o zaman aman haa dokunmayn kırmızı kart yersınız mı diyelm ! yok abi yokk adı futbol olcak bir deee böyle maç olamazzz.. ilk yarıdaki top olayına yorum bile yapmıorum çok normal karsılandı asıl olay orda da değilmiydii. neyse sinirlerim tepemde cidden ne deseniz boş.

• Nedense hep besiktasin maclarinda taraftarlar sorun cikariyor. Uzuldum kirmizi kartlara sonucta takim arkadaslarina yardim etmek istemisler. Turkiyede futbolun dusdugu hallere uzuluyorum acikcasi.

0|2
    1|3
  • böyle holiganları sahaya almamak lazım tpınden bellı kadınlara önculuk herzaman dıyorum

1|1
    0|1
  • Kırmızı kart dışında ne yapabilir ki?

0|1
    0|2
  • kınıyorum şiddeti

0|1
    0|2
  • söylenecek tek şey herkese herşeye inat DİREN BEŞİKTAŞ !

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Yazıklar olsun. Hakikaten yazıklar olsun. Başkan derhal takımı ligden çekmeli. Sİkeyim ligini de hakemini de futbolunu da. Beşiktaş'ım acilen ligden çekilmelidir.

1|2
    0|0
  • Hakeme gösterdiği ırıspı çıcıklığı örneğinden dolayı teşekkür ederiz .

0|3
    0|0
  • oy oy oy neler olmuş bir ay gider bu muhabbet

0|2
    0|0
  • Sahaya atlayan piç kasımpaşalı. tayyibin hemşerisi. havasından mıdır suyundan mıdır nedir çok travesti çok yetişiyor orada.

0|2
    0|0
  • Geçen sene aynı sahada kasımpaşalı taraftar bursaspor kalecisi harun' a saldırıp dayak yedi.

Harun kırmızı kart gördü. Ayrıca 4 maç ceza ve para cezası yedi. PFDK almeida ve motta' ya ceza vermezse yazıklar olsun derim.

0|1
    0|1
    • Maç iptal edilmeli maç Beşiktaşın ,Taraftarlar müdahale etmediği halde 0-3 yenik düştük bu mu adalet?

• kartlar doğru arkadaşım.

hata sahaya giren adamda değil

sahaya giren adama çivili kramponla ayağına basmak ve darp etmek yanlış değil

hakemin gösterdiği kartmı yanlış ? tuttuğunuz takım olunca olaylara objektif bakamıyorsunuz,bizim temel sorunlarımızdan bir.

0|0
    0|3
  • Beşiktaş Bu ligde oynamasın gitsin Premier lig ya da La Lig A'da oynasın adalet var.

1|1
    0|0
    • kardeşim o maçın açıklaması yok ki 1 değil 2 değil yüzlerce kişi oyuncuların üzerine gelince hakemin maçı tatil etmesinden doğal birşey olamaz

• işin siyaset tarafına bakmıyorum ben hakemin o anki piskolojisi onu yapmasını gerektirdi,bende olsam aynı şeyi yapardım.

• O hakemi 3.lig takimlarina vermeli orda polis korumasi cok az hakemi oldururler belki.

0|2
    0|0
  • Kartlar doğru vuramazlar o şekilde taraftara.

0|1
    0|1
  • Yanlış kart ama doğru uygulama

0|1
    0|0
  • Turkiye Burasi

0|1
    0|0
  • Son derece saçma. Helal olsun vuranlara. !

0|2
    0|0
  • tüpçü her işin altında tüpçü var :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...