Spor bölümün'e neden modlar hiç bakmıyor. ?

Spor bölümünde kendini bilmez bir kaç kişi durmadan Galatsaray veya herhangi takıma satasıyor laf ediyor ve hiçbirinin sorusu kalkmıyor..Neden modlar doğru düzgün görevlerini yapmıyolar. ?

Onuda geçtim yönetim neden oradaki kişilere müdahale etmiyolar. ?

Durmadan Galatasaray'a laf eden kişinin yaşı 25- 29 arası kişi diyorum çünkü bunlar çoğul değil tek bir kişi ve korkak gibi laf edip gizleniyor.Artık ya yönetim bu duruma el atsın ya da modlar o bölümle ilgilensinler..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Birkac kez rastladim ben de.

Malesef soru kaldirma yetkim yok.

0|1
    0|0
    • Biliyorum ve gerçektende görevini yaptığına inandığım 3 kişiden birisin sağol yinede.

• Rica ederim.Peki öyle bir durum olursa yazarım sağolun tekrardan iyi akşamlar

• Sizde sagolun iyi aksamlar.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Hakaret içerikli yorumları şikayet edebilir ya da modlara bildirebilirsiniz sorunun akıbeti sonradan değişebiliyor ama mesajlarımız her zaman açık

0|1
    0|0
    • Güzel kardeşim herkesin mesajı açık değil ve onuda geçtim illa soruları kaldırmanız için bizim mi şikayet etmemiz gerekiyor size o modluğu vermişler sizin göreviniz bunları bulup kaldırmak değil mi. ? Biz söylüceksek veya uyarıcaksak size gerek yok gider yönetime yazarız daha kesin çözüm olur.

• Daha çok beklersin kardeşim Allah yardımcı olsun iyi akşamlar.

• Eyvallah sanada

• niye yapmıyorsunuz olum görevinizi ha niye?

çileden çıkardınız yine gencecik çocuğu

cayırt

1|1
    0|0
  • helal kardeşim...

0|1
    0|0
    • Kanka spor bölümüne baksana hepsi alay ediyor Galatasaray'la ve biliyorsun ben fanatiğim şimdi ben kendime hakim olamayıp sövsem suçlu ben olup göndercekler bundada en büyük suçlu modlar oluyor.

• bu sitede yönetim faktörü yok kanka .. bu konuda bir açıklık getireyim dedim.

• Yakında gidicem böyle devam ederse sıkıldım bu durumdan.Zaten biliyorsun gerçekten sevdiğim insanların tel,skype var buraya gerek kalmıyor. Adam küfür ediyor ben birşey diyince benimde yorumum kalkıyor böyle olmaz suçlu karşı tarafsa karşı tarafı cezalandırırsın.

Yükleniyor...