5 gündür konuşmuyoruz kim adım atmalı sorunsalı ?

Merhaba.

Bölümümden ayrıca sınıftan ortak 2 dersimiz olan biri var. ve ilk kez facebookta tanıştık bu yıl. Her neyse sevgili olma yolunda ilerliyorduk biz. ki canının sıkkın olduğunu iyi olmadığını hasta olduğunu falan yazdı.kimseye yazmadığını söyledi . aslında ilk başlardada diyordu da geçiştiriyodu. bu tümden yazmamaya başladı. ben yazdım bir kaç kez. cevap vermedi. ardından o yazdı sonra tekrar sustu ve 5 gün oldu konuşmuyoruz bu süre zarfında okuldayken göz göze geliyoruz bana baktığını hissediyorum bazende bende konuşamıyorum aslında cesaret edemiyorum. Ya onca sözlerden sonra yalansa diye adım atamıyorum fikirlerinize ihtiyacım var... teşekkürler.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Adım atmak istiyorsan at bu ne biçim bir düşüncedir ilk kim adım atsın iiçinden ne geliyorsa onu yap pişmanda olma samimi olun içinizden geçenleri yazın beklemeyin kandırmayın birbirinizi olduğunuz gibi olun sınırlamayın saklamayın kendınızı

0|0
    0|0
  • Belki kaçan kovalanır yapmak istemiştir ?

0|0
    0|0
    • Bende vur - kaç taktiği mi uygulasam.

• Son karar senin yanlış yönlendirmek istemem (: sen eğer 1 adım attığında o öylece bekliyorsa fazla uğraşma kafanı yorma derim ben.. Ancak karar senin :)

• Tamam teşekkür ederim.. :)

• bence gerçek aşk :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir adım atacaksın baktın ki o duruyor bir daha yürümeyeceksin hiç isterse o gelsin biraz da o adım atsın...

0|0
    0|0
    • Haklısın en azından içim rahat olsun belirsizlik kötü.

• boşver uzak dur başkasıyla konuşmaya başlamış olabilir

0|0
    0|0
  • ondan bir cacık olmaz zaman kaybetme

0|0
    0|0
    • ne bileyim öyle yorgun duruyor ki emin olamıyorum.

Yükleniyor...