Galatasaray gelecek tüm maçlarını çamurda oynasa galibiyet şansı artarmı?

Doğruya doğru tt arenanın sahası çamur olmasa Galatasaray Juventusu yenemezdi bunu Gençlerbirliği maçındada gördük.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Uzulme sizin sike cezaniz bitince sizde belki agirlarsiniz sahanizda buyuk takimlari. Takma bu kadar, uzme canini.

2|2
    1|0
  • Saçmalama gerçekten Galatasaray'la kafayı bozmuş aptal taraftar kesiminin böylelikle çoğaldığını görüyoruz biz sadece basit goller kaçırıp her zaman ki hakemin azizliğine uğradık yapacak bir şey yoktu Fenerasyon'un hakemlerinden de Galatasaray'a karşı tarafsız olmalarını bekleyemezdim zaten ama görecekler onlar günlerini ben şampiyon olacağız demiyorum ama seneye yine CL'de boy göstereceğimizi garantiliyorum sonuçta taraftar ligi Avrupa Ligi'ne tabi ki tercih etmez

1|1
    2|0
  • şampiyonlar liginde bizi izlemeye devam edin :))

1|3
    0|1
    • bayern munihle birlikte devam edicez kismetse 123 gol atmassa size 2 macta ne iddiasina olursa girririm yarin kuralr cekiliyo unutma bu yorumumu forever fenerbahce

• Gs li futbolcular Avrupa maçlarında daha hırslı oynuyor

0|2
    0|0
    • Bunu benden başka söyleyen birini daha gördüğüm için sevindim

• Takım tutmuyorum pek bilmem de ama bir takımın galibiyetinden sonra ona buna bahane bulmak çok komik oluyor bunu biliyorum.

2|0
    0|0
  • bu soruyu soranın gercek yası kac merak edıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ozaman juventus galatasarayı kendi sahasında kendi seyircisinin önünde neden yenemedi? Zemin kötü olmasa galatasaray farkla yenerdi juventusu.

Not : Beşiktaşlıyım

3|2
    1|1
  • Hayır çünkü galatasarayydan daha iyi fiziğe dayalı oyun oynayabilen takımlar var

0|0
    0|0
  • Juventus sizin gibi taraftar görmedi ne hasetlik bu :)

0|1
    0|0
  • ancak bu şekilde çirkeflikle maç kazanabilir gs yoksa vasat oyuncularla dolu bir takım.

1|1
    2|4
  • birader tahtın sallanıyor haberin olsun ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...