Sorum erkek arkadaşlara!

İyi akşamlar arkadaşlar.Erkek arkadaşlara sorum.Bir kızdan ayrıldınız o uğraştı ayrıldıktan sonra bazen siz yazdınız genelde o yazdı ama olmadı bir türlü.Sonra başkasını buldunuz ama eski sevgilinizin sizi hala sevdiğni biliyorsunuz sizi çağırdı geldiniz görüştünüz de başkası da var hayatınızda ama.Sonra kavga ettiniz eski sevgilinizle her yerden engellediniz.Ama bir gün açtınız telefondaki engeli sonra tekrar kapadınız.Neden bunu yaparsınız neden eski sevgilinizi merak edersiniz eğer merak ettiyseniz?Neden bu davranışı sergilersiniz kendinize mi engel olamadığınızdan ama neden ?Hayatınızda başkası var bunu yapmak doğru değil ne olursa olsun değil mi?Şimdiden teşekkürler.Düşüncelerinizi açıkca ve samimi bir şekilde dile getirirseniz çok sevinirim arkadaşlar..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk, insanın gözünü karartır, derler, bir an önce, yerine yenisini koyarak ondan kurtulmak en doğru hareket, enerjimiz, gücümüz, kredibilitemiz her şeyimiz sınırlı, bunlar bize hayat boyu lazım, boşa harcamamız gerekir..

0|0
    0|0
    • O koydu birini yerime ama ben yapamıyorum olmuyor..

• Evet onu yapabilsem karalı davranabilsem tamamdır da işte zamanla olcak sanırım şu an olmuyor çünkü..Teşekkürler yorumlarınız için.

• rica ederim, kendinizi de sevmek, düşünmek zorundasınız..

Erkekler Ne Diyor 2

• seni hatırlamışımdır o yüzden aramışımdır o bir anlık bir duygu olur sonra tekrar unutmaya çalışırım yeni sevgilimi sevmeye devam ederim her zaman ilişkilerde eski sevgili anlıkda olsa gelir akla ve gelen gideni aratır her zaman

0|0
    0|0
    • Yani bu arada beni hatırladgnı gösterir?tesadüf ben de baktım o an kaldırdı engeli tekrar kapadı sonra.Ve hala sevdiğimi de biliyor.Çok da uğraşmıştım ilişkimiz için onun iyi kötü her anında yanında da oldum Ayrılsak bile.Ama şu an başkasıyla ve beni çok kırdı.Hiç dönmek ister mi sizce onu seven biri olduğunu bildiği için sizce?

• bak güzelim tam olarak seni neden bıraktını bilmiyorum ama gerçekten sevseydi seni bırakmazdı artı sen onu aldatma gibisinden bir hata filan yapmadın dimi ayrılma nedeninizi özelden yazarmısın?

• kızlar benle neden çıkmıo ya?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben br kz olarak fkrmı sylmk ıstyrm çnku aynı şey bnım başımada geldi aklı sende kenedene hakim olamyo belliki.

0|0
    0|0
    • Tabi ki söyleyin fikrinizi.Böylemidir gerçekten ama aklı ben de neden olsun?Ama şu da var benim onu çok sevdiğimi biliyor ve ayrıldıktan sonra da ilişkiyi kurtarmak için çok uğraştım ada arada yazdı ama kendini uzak tutuyor gibiydi bazen yazardı ama şimdi başkasıyla..

• Fotona bkmak ıstms bu da özldgne işaret

• Ama artık bir şey olmaz di mi?başkası var artık onu sevmeye devam edip beni unutacak di mi?ama ben alamam şu an kimseyi ben ona da demiştim bunu ama olan bu şu an.

Yükleniyor...