Pişman mı olmuş yoksa bu davranışlarının amacı ne olabilir?

sevgilimden ayrılalı 2 hafta oluyor yaklaşık o beni terketti baska sehire 3 aylığa gidiceği için dayanamazmış falan filan... Bana geri dönücekmiş gibime geliyr içimde öyle bi umut var mesaj attğımda ben dicemi dedim mesaj atmana bişi demiyorum ki dedi cevap vermedim sonra bağlantıma yorum yapmıs bir gün gelecek senden af dileyecek diye ikilemde kaldım şuan

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tam olarak anlatmemışsın ki mesajda ne tam olarak ne demiş pişman olduğuna dair ne gibi işaretler var hiç anlatmamışsın bi anlat ona göre cevap yazalım.

0|0
    0|0
    • ben ona mesajda;sen beni bırakıp gittin ama sen varmıssn gibi yasıyorum hala dedim .

O da ben diyeceğimi dedim dedi (o zamanlar ben dayanamam aldatılmaktan korkuyormuş vs.)

Bende sana mesaj atanda suç iyi haly yemissn dedim

sonra ;mesaj atmana bişi demiyorum ki dedi bende cevap yazmadım

bi şarkı paylaştım altına yorum yapmıs bir gün gelecek af dileyecek diye amacı ne :(

• tamam ama çok bel bağlama ona dediğim gibi sana değer verirse sende verirsin vermiyorsa sende verme değer.

• içimdeki umudu öldüremedim bi türlü

Erkekler Ne Diyor 6

• senden sıkılmıs guzelım yanlıs anlama benıı senın sevgını haketmıyor eger bırsey hıssedıyorsan vazgec yol yakınken

0|0
    0|0
  • Senden ayrılmış bir insana hala geri dönmek istiyorsun; bugün gel dese gideceksin yarın tekrar git dese mecbur bırakacaksın ertesi gün yine gel didyecek gideceksın.Hergün aynı soruyu sormaktan bıkmadın mı yaa.

0|0
    0|0
  • ilerde herşey değişebilir demeye çalışıyor bence

0|0
    0|0
  • Dönsede aynı hataları tekrarlayacak senı sevmeyen deger vermeyen bırı donse ne olu r?

0|0
    0|0
  • bu soruyu sordun bi kaç gün önce.

0|0
    0|0
  • pişman olmuşa benzemiyor

0|0
    0|0
    • böyle davranmasının amacı ne

• seni pek haketmiyor gibi. seni arayıp sormuyor ,değer vermiyorsa sende ona değer verme.

• aramıyor..

böyle ayarsız davranıyor amac ne çözemedm

Kızlar Ne Diyor 4

• ne istediğini o da bilmiyor biraz dengesiz. seni tamamen bırakmıyor çünkü geri dönerse kabul et diye avucunda tutuyor ama şuanda istemiyor. relax takılıyo anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
    • onda bi ayarsızlık var işte böyle yaptığı için içimdeki umut büyüyor benmde :(

• Ya smdide resmimi beğenmiş :(

• hep bir açık kapı bırakıyor sana seni tamamen kaybetmemek için ama o seni sadece üzer

• yok sevse geri dönecek olsa niye terketsin zaten

0|0
    0|0
  • canım belliki geri dönecek sana seni tamamen silmemiş

0|0
    0|0
  • adam ne kendını unutturuyor ne gıdıyor karmaşa yaratan erkek her zaman korkulacak erkektır

0|0
    0|0
    • nasıl korkulacak gitmeyide bilmiyor kalmayıda ne düşünüyor kii

• senın hayatında sadece karmaşayaratmayı bıgun donerse kabul etmenı ve sonra yıne bırakıp gıtmeyı.al bunlar olmazsa gel buraya yaz

• Çarptığı kapıdan bir daha geri giremeyecek o ama davranıslarının sebebini mrk etmstm

Yükleniyor...