Mektup arkadaşı olabilecek var mı?

Mektup arkadaşı arıyorum ama cidden arıyorum yani.Yok mu yaa bana m. arkadaşı olabilecek?Yazmayı seven biri?İsteyen yazsın ben ekleyeceğim.

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Gani..Ganii... ama ben Mail arkadaşı olmayı tercih ederim..Kim uğraşacak şimdi kağıt kalemle.. bir de otur günlerce mektup bekle..

1|0
    0|0
    • Asıl işin güzelliği o zaten :)

• Aynı şey değil işte :)

• Bak yaaaa...Hıh..Aynı şey değilmiş...! Bal gibi de aynı şey..sadece günlerce beklemeden sıcağı sıcağına cevaplıyoruz o kadar... :-))

Aynı şey olmaması için tek fark Aşığınla yazışman olurdu ki.. o da anons ettiğin şekle kesinlikle uymuyor..

Erkekler Ne Diyor 23

• Hayrola nerden çıktı bu mektuplaşma istegi. Komşunun posta kutusu dolup taşıyor da onu mu kıskandın yoksa :)

önceden mektuplaşmışlığım (türkçeye yeni bir kelimemi kazandırdım ne :p) var. Ama tanımadığım biriyle hiç mektuplaşmadım. Şu an askerdeyim mektuplaşsak nasıl olurdu baya bir merak ettim. :)

1|0
    0|0
    • Yok canım ya.Hep istedim sormak bugüne kısmetmiş.Yazmayı falan çok seviyorum.

• Yazmak güzeldir. Hitabı ve anlatımı güçlendirir. Ayrıca heyecanla beklenen mektubun tadıda ayrı tabi. O hissi tatmayalı birhayli zaman geçti.

:)

• Şartları veya koşulları öğrenebilir miyim? ^^ Mektup yazmanın nostaljik bir havası var iyi gider açıkcası

1|0
    0|0
    • Açıkçası pek şart falan yok :) Sadece samimi olmak ve o havayı yakalamak.

• Çok güldüm ya,çünkü bende aynısını yapıyorum :)) Ekliyorum.

• Ahah iyi öyleyse yalnız değilmişim ^^ Tamam tabiki

• Mektuplaştığım birisi vardı 4 yıl önce. Millet gülerdi bu devirde mektup mu olur misali. Ama anlamazlar büyüsünü. NEyse ben o işleri bıraktım.

Bol şanslar.

1|0
    0|0
  • ben olmam

kısa değiiiiiiiiiiiiiiiiil

1|0
    0|0
  • Eski gelenekleri unutmamak lazım :)

1|0
    0|0
  • bende severim mektup yazmayı ama sorun şu ki o mektubu okumak için gelemem yanına :)

1|0
    0|0
  • rica etsem mektup arkadaşınız çıkarsa pulları da bana yollar mısınız?

1|0
    0|0
  • mektup yazmayı çok severim ben eğer istersen olabiliriz

1|0
    0|0
  • Bende yazayım.. Bir kere askerde yazmıştım daha da yazmadım :))

1|0
    0|0
  • hayatımda hiç yazmadım guzel olabilir ama ben sürekli şehir değiştiriyorum benim için sorun değil verdiğin adrese gönderırım dersen severek kabul ederim o mektupları bırıktırıp anı olarak saklamak ısterım hem belki senın oldugun şehire de gelırsem bır gun mektubu bır yere bırakırız bırbırımızı görmeden oradan almak falan hoş olabılır heyecanla mektubun oldugu yere gıtmek onu bulundugu yerden alıp merakla okumak falan :)

0|0
    0|0
  • banko benim çok iyi mektup yazarım :D

1|0
    0|0
  • Whatsapp arkadaşı olabilirim

1|0
    0|0
  • ben olamam sorryy

cayırt

1|0
    0|0
  • Sponsorum olursan enden olmasın.;)

1|0
    0|0
  • Ben olurdum ama mektup yazmayi bilmiyorum =) hele giris, gelisme ve sonuctan hic anlamam =)

1|0
    0|0
  • yazı dilim aşırı kuvvetlidir. edebiyat, felsefe ve psikolojiyle desteklerim. fikrini de beğendim.

1|0
    0|1
  • bir önceki hesabımda bende böyle bir çağrı yapmıştım ama ses veren olmadı , neticede büyük bir tesadüf oldu bunu yazmanız ...

0|0
    0|0
  • eskiden mektuğlaştığımız yılları hatırlıyorum. aşklar sms ile değil mektupla ilan edilirdi. ben varım mektuplaşmak güzel bir nostalji olacak

0|0
    0|0
  • mektup mu kaldı

0|0
    0|0
  • Ben cezaevindeki mahkumlara mektup yazıyorum

onlar bana içeriyi ben onlara dışarıyı anlatıyorum

0|0
    0|0
  • uzun yamayı seviyorsan ben varım

0|0
    0|0