11 puanlık fark kapanır mı?

Galatasaray Fenerbahçenin tam 11 puan gerisine düştü. Kapanacaksa bu fark nasıl kapanacak merak ediyorum?

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• Gençlerbirliği oyuncular futbol oynamak için değil Drogba´ya tekme atmak için çıkmışlardı hakemde bunlara tölerans gösterdi malesef Fenerasyon hakemlerine Drogba ve Sneijder yetmiyor

2|2
    2|0
    • Doğrudur Gençlerbirliği oyuncuları sert oynadılar ama hakem gerekli kartları gösterdi ayrıca Galatasaray iyi oynamıyor açıkcası.

• eee Drogba olmak kolay değil, Drogba gibi büyük futbolcu olmakta kolay değil nasıl büyük futbolcu olduğunu gösterdi. Anadolu takımları bunu yapıyor arada maalesef Quaresmaya'da vurulardı devamlı. ikinci yarıya nasıl çıktı Drogba şaşırdım, acı çektiğide belliydi kendini zorladığı için sakatlığı daha kötü duruma gelmemiştir inş.

• Hakem Drogba'ya yapılan bir tane sarı kartlık faul vardı onuda verdi. Şimdi diyeceksin sakatlandığı pozisyonda faul vermedi verilmeyen fauller her maç oluyor her iki takımada saymaya kalkarsak işin içinden çıkamayız.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• zor be hacı

1|1
    0|0
  • Kapanması zor ama olmayacak bir şey de değil

0|1
    0|0
  • Devre arası bomba gibi gündeme düşecek transferlerle kuşlar beklesin görüşeceğiz şampiyonluk kutlamalarının erkenden yapılması bence çok uğursuz gelecek onlara

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kapanir merak etme. Fenerdeşu anisler iyi gidiyor, mac kayip edilmiyor, keyifler yerinde. Bir maca bakar. Bir mac gitti mi sen izle domino effektini.

0|0
    0|0
  • şampiyon olamasakda ilk 3 e girsek tamamdır bu sene .cl de iyi gidiyoruz bir tur daha atlasak çok iyi olur ama bakalım nereye kadar gidecek ya da gidecekmi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• gs artık şampıyonluk pılanları yapmıyordur diye dusunuyorum. ama besıktas 2. yarıya ayrıdıgı transfer butcesını ıyı kullanır ve ılk yarıda puan farkı cok olmazsa şampıyonlugun 2. adayı olur

0|1
    0|0
    • En kötü 6 7 puan farkla girmemiz lazım son 9 10 haftaya havalar ısınmaya başlayınca Olimpiyat Stadına geri döneceğiz puan farkı fazla olmazsa taraftarın Olimpiyatı doldurmasıyla sezon başındaki havayı yakalayabiliriz.

• Fenerbahçe 2003-2004 sezonunda Beşiktaş'ı geçmişti bunun için Fenerbahçe'nin büyük bir düşüş yaşaması lazım Galatasarayında en az 5 6 maçlık galibiyet serisi yakalaması lazım.

0|1
    0|0
    • İlk yarı kötü oynadık ama 2. yarı çok net pozisyonlar bulduk atamadık Drogbaya yapılan hareketler başka oyuncuya yapılsaydı oyuna devam edemezdi

• O zaman hakem gerekeni yapacaktı ama yapamadı

• Ben hakemden çok Suçu Demirörende buluyorum onun ne için o koltukta oturduğunu çok iyi biliyoruz

• sımdı fener dıs sahadakı tum maclarda puan kaybederse, galatasaray da ıcerde dısarıda fırtına gbı eserse, san andreas fay hattı harekete gecıp japonyada tsunamı olusursa , bızım koydekı ahırda bulunan sarıkız da nur topu gıbı bır dınazor yavrusu dunyaya getırırıse bu fark nıe kapanmasın kı

0|1
    0|1
  • lig bitti artık kırmızı kar yagınca fener şampiyonlugu kaybeder.

0|2
    1|2
  • BEŞİKTAŞlıyım artık sonuç hiç önemli değil LİG BİTSİN.Ama nasıl kapanır dersen G.Saray F.Bahçe'yi yenerse 8,Beşiktaşta yenerse 5,Trabzon,Eskişehir,Sivas maçlarında 2şer puan kaybetse 1 puan öne geçer.Ama bunu yapmak için bütün maçlarını kazanması gerekir yani çok çok zor bir ihtimal

0|0
    0|0
  • tüpçü o koltukta oturduğu sürece zor, geldiği günden beri galatasaray'ın aleyhine yapılabilecek her şeyi yapıyor. bugünkü maçta eyyamcı köpeklerinden yunus yıldırım, gençlerbirliği futbolcularının drogba'ya attığı tekmelere bırak kart çıkarmayı faul bile vermedi.

yunus yıldırım'la fenerbahçe 37 maç 29 galibiyet 6 beraberlik 2 mağlubiyet

yunus yıldırım'la galatasaray 22 mac 10 galibiyet 6 beraberlik 6 mağlubiyet

yunus yıldırım ile (son 10 maç) 1 galibiyet 4 beraberlik 5 mağlubiyet.

sizce tesadüf mü?

0|0
    0|0
  • Allah büyük diyorum 11 puanlık fark çok değil

0|1
    1|0
  • kapanır kapanır için rahat olsun senin ..

0|0
    0|0
  • kapanır aga

0|0
    0|0
  • Kapatmasına ne gerek var? Galatasarayın gruptan çıkma parası fenerin şampiyon olma parasından 3 milyon dolar daha fazla herkes para için yapıyor bunu. Ve ayrıca eşleşeceğimiz takımıda yenersek bu para kat kat artacaktır emin ol

0|1
    0|1
  • AKPBAHÇE Bu sene Şampiyon olur gibi gözüküyor boşuna o koltuğa Demirören getirimedi boşuna Fener için gece yarısı yasalar değişmedi Tayyip Erdoğan+Yıldırım Demirören el ele AKPBAHÇE ŞAMPİYONLUĞA

1|1
    1|1
Yükleniyor...