Aşık olup olmadığınızı hangi noktada anlarsınız?

Şimdiye kadar o kadar şiddetli bir duygu beslemedim birine karşı.Hoş aşık olsam nasıl anlarım onu da bilmiyorum.Bu aralar biri var çok değişik hissediyorum.Onu düşünüyorum,başka bir kızla olduğu düşüncesine katlanamıyorum falan filan ama bu ne şimdi basit bir hoşlantıyı, ay ben kesin aşığım diye kendimi yerden yere atarak büyütmek de istemiyorum.Siz nasıl anlarsınız aşık olduğunuzu?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• zamana birak. eger zamanla her an onun yaninda olmak, her an onun oldugu yerlere gitmek istediyini fark ettiginde ish bitmisdir demek. :) ilk baslarda hemen seviyorum dusuncesine kapilma, yoksa sonra sevmediyini anlarsan gec ola bilir, karsindaki insanin da kalbini kira bilirsin ,belki o seni seviyordur ,sen sonradan sevmediyini anladiginda kalbini kirarsin. nasil ki ,benim sevdiyim insan bana boyle yapti, ve ben hala kendime gelemiyorum ve unutamiyorum onu. bence soylediklerimi dikkate alirsin canim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• nasıl anlarsın bılıon mu onu gordugunde kalbıne elını koy hızlı atmaya basladıgını anlarsın soledıgı her kelıme sana o kadar tatlı gelır kı anlatamam yaptıgı hareketler dıkatını ceker her hareketıne dıkkat edersın gelıp sana nasılsın dese bıle kendını cok mutlu hıssedersın goz goze gelırsen gozlerını hıc ayırmamak ıstersın falan yanı asık oldugunu anlamak ıcın busuru sey var soledıklerım %50 si

0|0
    0|0
  • aklımda olur sürekli birde güven duyarım

0|0
    0|0
  • Yatarken son kalktığında ilk düşündüğün aynı kişiyse, onunla karşılaşınca kalp atışlarında gereksiz bir hızlanma varsa, odağın dağılıyosa yapacak bişey kalmamış demektir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yatarken aklıma o geliyorsa , gözümü açtığımda aklımda yine o varsa , etrafa devamlı sırıtarak bakıyorsam aşık oldum demektir

0|0
    0|0
  • iştah kesilir

uyuma isteği kalmaz

hastalıklı gibi sürekli onu düşünürsün ama işin ilginç yanı aşkından ölecek olsan da bunlar maksimum bir ay sürer sonrası alışkanlık

0|0
    0|0
  • sürekli onu düşünüyorsan yemeden içmeden kesildiysen hasta gibiysen aşıksındır :)

1|0
    0|0
  • Migdende kelebek uçuşması hissi,hissediyorsan

Tamamsın.

0|0
    0|0
  • çok net anlarım aşık olduğumu kendimin,hatta aşık olmak üzere olduğumu bile hissederim

0|0
    0|0
  • onsuzluga katlanamazsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...