Diyete başlamayı düşünüyorum ve size 2 sorum var .. Haydi sor sor :)

ben diyete başlamayı düşünüyorum daa

1- nasıl kahvaltı etmeliyim ( ekmeksiz mümkünse )

2- yeşil çay günün hangi saatlerinde içilirse daha faydalı olur ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Sabah kahvaltında, (seviyorsan) 1 yumurtanı ihmal etme.

Kibrit kutusu tariflerini es geç. 3 Dilim peynir ye. Ama yağlı kaşar değil, daha hafif. Mesela düz beyaz peynir gibi. Hatta lor en güzeli.

Ekmek olarak kızarmış ekmeğin diğerlerinden kalorice düşük olduğu hikayesine inanma. Sonuçta o da ekmek, sadece suyu gitmiş kurumuş,kalori olarak aynı. Ben tam buğday ekmeğini öneririm. Bağırsaklara faydalı ve doyurucu. 2-3 dilim ondan tüketebilirsin.

Zeytin önemli 4 adet kadar yemeli, reçel yerine bal veya pekmez daha faydalı. Ama 1 tatlı kaşığını geçme.

Kahvaltıdan sonra akşama kadar hiçbir şey yememezlik yapma. Öğlen yemeğini ihmal etmeyeceğin gibi, aradaki öğünlerini atlama sakın.

Bunlar sporsuz pek işe yaramaz. İlk zaman kendini daha hafif hissetmeni sağlar. Sporu miskinlik yapmadan başla hemen.

Yeşil çay ben 2 kupa içiyorum gündelik hayatımda. Diyet yaparken daha çok içerdim. Doktorum 4-5 kupaya kadar bir zararı olmadığını söylemişti. Saati mühim değil ama metabolizma açısından öğleden sonraları en güzeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ekmek olabilir ama tam buğday ya da çavdar ekmeği olsun.Kahvaltının yanında tere ,roka gibi yeşillikler olabilirç.Yeşil çayı kahvaltıda ya da gündüz saatlerinde içmen faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Diyete değil spora başla...

0|0
    0|0
    • ikisini aynı anda yürütücem zaten :)

• Spora başladıysan diyete gerek yok, sadece dengeli beslen yeter. Kendine eziyet etme. :)

• ya zaten öğlenleri hep sadece çorba içerim akşam bir gün az olmak koşuluyla yemek bir gün salata diye dönüşümlü gider . bu da pek diyet sayılmaz

• Uzman bir diyetisyenin yardımını alabilirsin..burdan pek fayda göreceğini sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • Diyetısyene sorsan daha ıı olur

0|0
    0|0
  • Güzel + spora da başla.

0|0
    0|0
  • Ek olarak spor da yapmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • yeşil çay faydalı değil içme

0|0
    0|0
    • neden toksinleri atmaya yarıyor diyette lazım diyorlar

• nereye faydalı değil arkadaşım çok yararlı ben her gün içiyorum

• ne yararını gördün hergün içiosan?

Kızlar Ne Diyor 6

• Öyle bir liste önerisinde bulunmayacağım.Çünkü herkesin bünyesi farklı farklıdır.Diyetisyen gözetimi şart.

0|0
    0|0
  • ıstedıgını ye ekmeksız sartıyla yesıl cayı gunde 3 4 bardak ıc bol su ve gunde yarım saat yuruyus yap ben 1 ayda 8 kılo verdım

0|0
    0|0
    • günde 3-4 bardak çok fazla olmaz mı olsun olsun günde 2 bardak olsun zarar vermez mi ?

• yok ya ne zararı zararı dokunacak olsa bana dokunurdu dene bak bır hafta goreceksın ama yuruyusu aksatma cıdden

• teşekkür ederim :)

• 2-3 bardak içebilirsin.Ayrıca spor yapmalısın en azından 1 saat yürüyüş.Kibrit kutusu kadar peynir ye :P İstediğin kadar salatalık domates falan yiyebilirsin.Bide sabah aç karnına 1 bardak su iç.

0|0
    0|0
  • yesıl cay gunde 2 bardak tuketılmelı bır sabah kalktıgımız kahvaltıdan yarım saat once ikincisi ıse aksam saatlerınde

0|0
    0|0
  • Haşlanmış patates ye kanrı tok tutuyor

0|0
    0|0
    • Patates insülin değerini hoplatacağından, aksine en acıktıran sebzedir.

• bir programda doktor söylemişti ordan duydum bende.

• ne kadar kilo vermek istiyorsun?

0|0
    0|0
    • 5-10 kilo arası

• hmm... abur cuburdan kurtul ekmeği azalt protein ağırlıklı beslen yağdan uzak dur yeşil çayı da ne zaman istersen iç

• teşekkürler :)

Yükleniyor...