TFF FB maçına ''Yüce Atatürk''yazılı tişörtle çıkan Fethiyespor'u PFDK'ya sevk etmesihakkında ne düşünüyosunuz

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Fenerbahçe maçına ''Yüce Atatürk'' yazılı tişörtlerle çıkan Fethiyespor'u PFDK'ya sevk etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Doğru buluyorum
    0% (0)20% (3)17% (3)Oy Ver
  • Yanlış buluyorum
    100% (3)60% (9)67% (12)Oy Ver
  • İlgilenmiyorum/Fikrim yok
    0% (0)20% (3)16% (3)Oy Ver
  • Şöyle ki;
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk'ün adı ile başlayan bir çok sokak cadde ismi var.

Eğer Atatürk'ün adını yazmak suç ve cezai işlem gerekten bir şey ise öncelikle Hükumet kendisine ceza kesmelidir zira Atatürk adını kendi yaptığı ulaşım ağında durak adlarına bile vermiştir.

Fındık kadar beyinleri ile nelere talip oluyorlar.

%50 değil %90 oy alsan da aklını kullanan insanlardan bir tane bile oy alamazsın AKPsi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mandela için ırkçılığın bu kadarı derken Atatürk için fazla söze gerek yok Tayyip'in getirdiği adamdan başka bir şey beklenemez zaten

0|0
    0|0
    • sorularınızı takıp ediyordum diyer üyeliğimlede her sorunuza cevap yazmıştım ama bu sefer olmadı yakışıksız bir yorum yaptınız siyaset katmak ne kadar doğru

• Doğru buluyorum

0|0
    0|0
  • ne saçmalıyosunuz be siz? sanki o tişörtle çıktı diye sevk ettiler.boş boş konuşmayın

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• ceza almadı,kapandı mevzu

0|0
    0|2
  • Yanlis buluyorum, Mandela'nin oldugu gun yaptilar yani kiyaslama yaptirlar bunlar yanlis.

0|0
    0|0
  • O 4 kişiye sesleniyorum siz olmasınız dünya daha yaşanılabilir bir yer olacak

0|0
    0|0
  • Ataturku kullana kullana memleketin onu u tikadilar ataturk yuce falan degil bu arada

0|0
    0|2
  • Çok sevindim çünkü yazan yazı yüce atatürk bile olsa kurallar değişmiyo aynen uygulanıyo.

0|1
    0|2
    • rabia hareketi yapan futbolcuya birşey yapılmıyor kurallar aynen uygulanıyordu hani

• Takunyalıların ışığa duyduğu tepki...Hepsi bu,onlar karanlık sever

0|1
    0|1
  • İlgilenmiyorum/Fikrim yok

0|0
    0|2
Yükleniyor...