Çok çok çok ilginç bir konusu olan romantik dram veya benzeri tarzı bir film önerisi alabilir miyim?

Leon Bin-Jip Noce Blanche tarzı bir film arıyorum. İlginç konulu ama müthiş olan bir film. Hala bulamadım kaç aydır öyle bir film ama :S Kore Hint Fransız sinemaları güzel. Hollywood aşk dram vs. filmleri pek beceremiyor. Çok soğuklar bu konuda. İlginç konuda filmler arıyorum. Mesela öğretmen-öğrenci aşkı temalı bir film olabilir varsa tabi. Neyse mükemmel bir film olsunda farketmez. Alabilir miyim önerileri? Teşekkürler.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sanatsal yönü öne çıkan filmleri seviyorsunuz. Hollywood "pek beceremiyor" demek bütün bir endüstriye haksızlık olur.

Benim beğendiğim dilmler şu şekilde ;

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Hem ilginç konusu, hem oyuncu kadrosuyla fark yaratıyor.

7 Pounds - Duygularımıza hitap ederken bir yandan da nereye gittiği belli olmayan bir hikaye.

Hachi: A Dog's Tale - Konu itibariyle değil, incelenemiş itibariyle ilginç bir film. Yine de başarılı. Aşkı farklı bir gözle anlatıyor.

Gone with the Wind - Her zaman çok severek izlediğim bir klasiktir.

Breakfast at Tiffany's - Yine unutulmaz bir klasik. Konusu da istediğiniz gibi ilginç.

Field Of Dreams - Her saniye değişen temposu ile seyirciyi sürekli uyanık tutan bir film. Değişik hikayesi de ilgi çekiyor.

I Love You Phillip Morris - Gerçekten çok farklı bir yapım. Müstehcen olsa bile mutlaka seyredilmeli :)

Açıklama yapmadan yazmak istediklerim ise ;

The English Patient, Spiderman 2, 10 Things I Hate About You, City of Angels, Leap Year.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Al sana romantimzin dibi parlak yıldız. ingiliz filmi, ya da kayıp nişanlı fransız filmi. kore yapımı pek romantik olmasa da shall we dance.

0|0
    0|0
  • daisy izle korea yapımı :) hem ağlar hem duygulanırsın hemde bir solukta izlersin

0|0
    0|0
  • Jean-Luc Godard'ın Serseri Aşıklar filmi.

0|0
    0|0
  • cesaretin var mı aşka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...