Çapkın erkeklerden yardım istiyorum! :)) bir bakar mısınız ?

Çapkın bir erkeğin tüm kızlarla samimi olup ama kendi halinde takılan bir kızla önceden ilgilenip sonra ilgiyi bir anda kesmesi, o kızı umursamıyomuş gibi yapması ama kız hakkında bişeyleri merak etmesi,kızın yakın çevresini incelemesi o kızı kıskandırmaya çalışması peşinden koşturmak istemesi vs. ve o kıza karşı ego yapması " banane o benimle konuşsun ben ilk adımı atmam havaları" yapması ne anlama gelir ? normalde kızlarla çabuk samimi olabilen bir tip ama bu kızla samimi olmuyo hatta gördüğü yerde kaçıyo görmezden geliyo vs.

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu arada bu durum nerdeyse 1 senedir devam ediyo. aradan 3 ay geçti görüşmedik 3 ay beni gördü tekrardan devam ediyo yakın arkadaşlarımı takibe aldı çocuk :)))

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimden yola çıkarak yorum yapacağım.

Bir kızla tanışıp adını sevgililik koyabileceğim bir ilişkiye niyet ettiğimde. Birkaç gün kıza ilgi gösteririm. sonrada birden keserim. Bu süre birkaç gün olabilir. eğer kız benimle tekrar konuşmak için herhangi bir girişimde bulunmuyorsa. kız artık arkadaş listemde yerini almıştır. Şayet halimi hatrımı soruyorsa yakından tanımaya çalışırım.

açıklamana göre o kişininde böyle bir yöntem uyguladığını düşündüm. umarım faydalı olmuştur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sana karşı mücadele ediyo ve reddedilmekten korkuyo ... küçük düşmekten korkuyor olabilir. şimdi şöylede bir durum var çocuk gelip sana teklif etse büyük ihtimalle kabul etmiceksin bunuda bildiği için belkide ... :/

0|0
    0|0
  • valla adam çapkınsa seninde havan onunla çıkana kadar sonra sende herkes olursun :)

0|0
    0|0
  • O kadar çapkınsa niye şimdiye kadar harekete geçmedi?

0|0
    0|0
  • Bunun anlamı bağlama çabaları işte. Kaçan kovalanır misali, çocuk iyi oynuyor taktiği sadece.

Ha gerçekten değer verip vermediğini bu kadarıyla anlayamayız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...