Haketmeyen biri için asla savaşma, kimi seçeceğini bilmeyecek kadar aptalsa; senin olmasının da bir gereği yok

Bu sözün doğruluğuna katılıyor musunuz?

Biri için savaştınız mı?

Savaştıysanız pişman mısınız yoksa söylediğiniz şey "O'na değerdi.." mi?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kimi zaman onu mutlu ve huzurlu görmek icin elinden geleni yapmana ragmen yetersiz ve eksik bulmalari ve sonrasinda senin yaptiginin onda birini yapmayan birisi ile birlikte olmalari elbette sinir bozucu olsada..

Yinede insan deger verdigi birisi icin savasmayi kendi kisiligi olarak görür.Ha bu savastan o anlar ya da nalamaz deger verir vermez oda onun vicdanina insafina kalmis bir durumdur.Cünkü kimi insanm savasmadan asla pes etmez. kisiligi böyledir.

1|0
    0|0
  • Hoş geldin kelebekcim

Nerden buluyorsun bu sözleri yav

Facebook Edebiyatı Divan Başkanı yapacağım seni

İnsanlar manavdaki karpuz değil ki kavun değil ki koklayıp iyisini bilelim ve seçelim

Evet biraz mücadele etmek lazım

Buna savaşmak mı dersiniz mücadele etmek mi bilemem ama Zahmetsiz Rahmet olmaz..

Kadın dediğin İstanbul gibi olmalı; üç beş lafa kanmamalı

Ama şimdiki kadınlar Çorum gibi, leblebiyi götüren gidiyor götüren gidiyor ağzını kırıyım

Bundan dolayıdır ki kadın kolay elde edilen bir varlık olmamalı

Kadınlar kadınlar siz birer hazinesiniz

Lütfen kamuya sunmayın bu hazineyi..

1|0
    0|0
  • Savaştım, olmadı. Pişman değilim. Değmezmiş. Kedi - ciğer hissiyatıyla söylemiyorum, gerçekten değmezmiş. Ama savaşmasaydım, bugünkü bakış açım da olmayacaktı, bu da ayrı konu.

Şimdi iyi ki olmamış, Allah korumuş diyorum.

1|0
    0|0
  • Kesin ve kati olarak katıldım.

1|0
    0|0
  • gerçekten seversem ve benimde ilişki için herhangi eksiğim engelim yoksa sonuna kadar savaşırım yinede olmazsa hayırlısı öledir olursada çabalayarak savaşarak kazanmak güzel bir his her türlü gerçekten sevme durumunda değer yani;)

1|0
    0|0
  • birisi için çok savaştım ama ona değmezmiş...

bu söz kesinlikle doğru, kulak ardı edilmemesi gerekir

1|0
    0|0
  • biri için savaşmaya hazırdım Allah tan erken gösterdi yüzünü uğruna mutfaktan su getirilecek biri değilmiş.

1|0
    0|0
  • soru başlığını bile okumaya üşenen ben

1|0
    0|0
  • hocam nerden buluyorsun böyle cümlelerin ... bu cümlede hakikatin kendisi anlatılıyor :)

0|0
    0|0
  • Savaşmıştım bu dünyada onun için değicek olan kişi sayısı az benim için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• katılıyorum

kimse için savaşmadım

savaşmamı gerektirecek bir durum olmadı, olsaydı savaşır mıydım bilmiyorum

1|1
    0|0
  • Söze katılıyorum.

Kimse için savaşmadım.

1|0
    0|0
  • o benim için savaşsın

1|1
    0|0
  • çok yürekten sevdim..savaştım...çok savaştım ama o ben anlayamadı...eğr savaşmasaydım .ilerde pişman olurdum.niye savaşmadım diye...ama ondamn sonrada kimseyi sevemedim...

1|0
    0|0
  • Savaştım, pişman değilim.. Savaşmasaydım pişman olurdum. Elimden geleni yaptım diyemezdim.

Ama değdi diyemem...

0|0
    0|0
  • Çok savaştım, sonunda degmeyecegini anladım ve vazgeçtim. Kısacası pişmanım.

1|0
    0|1
  • aynen öyle.. saç tonun ne senin ya :)

0|0
    0|0
    • Fuşyaya çalan aşk alevi rengini verdik kuaförümle :) 4 çeşit renk karışımı var :)

• vay vay çok yakışmış ya ama pembe gibi duruyor bende çilek kızılı yapmıştım sokakta güzel olmuş diyorlardı insanın hoşuna gidiyor :D

Yükleniyor...