Bana yardım edın akıl verın sinir krızlerım sonu gelmıyo artık :(((((

çok streslı bı yaşantım var aile arkadaş sevgılı okul iş hepsı üstümde. yeter artık .. evdekıler gelıyo gıdıyo bıseyler konusuyo sınırlıyım dıyorum boyle anlamsız anlamsız acınası bakıslar...annem babam gecınemıyorum onların arasını yapıyım derken yoruldum... arkadaslar zaten herkes kendı hayatıyla mesgul ve cıkarcı.. okulum uzadı. sevgılı desen ayrıldım ve pişmandan da ote benım ıcın . yapmadıgını bırakmadı . hala benımle uğrasıyor. ben herkesını gonlunu yapıyım derken aman duyulmasın kötü olur yanlıs olur derken . beyın damarlarım çatladı. sınır sıstemım bozuldu. ağlayamıyorum bıle... napıcm ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kulaklarini kapa biraz bencil ol cünkü hayatta hersey kendini sevmekle baslar.

Sanirim sen sevmiyorsun kendini kendini sev sonra baskalari ile ilgilen.Anne baba sorununa gelince bir cocuk anne babasi arasinda kalmamak icin sorunlari uzaktan izlemesi kafi onlar kavga eder barisirlar sonucta sen dunyada yokken bir araya gelmisler.

Sevgili meselesine gelince.. senden ayrildiysa hayatina yeni birisi girebilir bu büyük bir sorun degil.

Ve sunu unutma önce Can demisler sonra Canan sen önce kendini düsünerek bir ise kalkis milletin ne düsünmesinden cok senin ne istedigin önemlidir.

0|0
    0|0
    • bencıl olamıyorum :(((

• olamazsan bu sorunlardan kurtulman pek mumkun degil biraz bencillik abartili demiyorum bazen görmezden gel bazi seyleri sana iyi gelicek bu denemekten zarar görmezsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• herkesten,herşeyden elini eteğini çek.Kendini gürültüden uzak tutmaya çalış.

0|0
    0|0
    • salmam gerekıyo dımı

• Kesinlikle salacaksın-hiçbir şeyi takmayacaksın kafana.

Düşünmeyeceksin ne olacak diye.Bakalım değişecek mi ?

• Kendini önemse artık kendinle ilgilen

0|0
    0|0
  • evlen git o evden :))

0|0
    0|0
  • Ekle beni.

0|0
    0|0
  • dışarı çık sosyal aktivite falan

0|0
    0|0
  • Etrafında ki her şeyden bir sıkıntı çekiyorsan belkide sorun sendedir birde o açıdan bak istersen eğer kendide bulmuyorsan kızlarsoruyora sığınacağına Allah a sığın dua bence çünkü senin elinde olan birşey değildir ne yapsan değişmez

0|0
    0|0
    • once Allah kardesım onun farkındayım ona zaten sığındım sığınıyorum ve sadece dertlı oldugumda degıl her zaman Allah derım..

• düzelir inşallah düzelmeyen dünya derdi yoktur dünyada.

Kızlar Ne Diyor 1

• En sağlıklısı kendini daha fazla yıpratmadan bir doktor yardımı alman

0|0
    0|0
    • randevu almaya aradım 15 gun sonraya attılr o da benım sansım ıste

Yükleniyor...