Samed Yeşil Beşiktaş'da transferi nasıl buluyorsunuz ?

Beşiktaş Liverpolun genç yıldızı milli takımın gurbetçi oyuncusu Samed Yeşil ile her konuda anlaştı. 3 milyon euro bonservis ile anlaşma sağlanan oyuncumuz devre arasında süper lige geliyor. Mustafa Pektemek i trabzon spora satan beşiktaş yerli bir golcüyü kadrosuna katarak rakiplerini gelecek sezon için bir adım daha geride bıraktı. Alttan alttan sessizce gelen Beşiktaş tehlikesini nasıl buluyorsunuz acaba ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Mustafa'dan fazla verim alamadık,satılması iyi olmuş,Samed'de inşallah Beşiktaş'a faydalı olur ,gol yollarındaki sıkıntımıza derman olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Samet'i ben tehlike olarak görmüyorum koskoca Kerim Frei'yi de getirdiniz ama hala bir hayrını göremediniz böyle transferlerle çok umutlu olmayın derim ben bakarsın yeni bir Franco hesabı olur

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Samed iyi bir oyuncu oyunu okuma yeteneği yaşının üstünde daha resmi bir şey yok ama umarım olur iyi transfer ve ekliyorum umarım Pektemek gitmez

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bomba gibi geliyor, transfer politikası çok iyi.

0|0
    0|0
  • Beşiktas Türkiye'nin,Porto'su olacak.

0|0
    0|0
  • Bu kadroyla bile en kötü üçüncü bitiririz ki orta sahaya pirlo gibi bir usta alınırsa şampiyonluğun en büyük adayıyız fenerin nefesi yetmeyecek ersun yanal ın genel karakteridir ilk yarıyı lider bitirip ikinci yarı gümlemek.

0|0
    0|0
  • hayirlisi artik bakalim

0|0
    0|0
Yükleniyor...