Fernandes Takımdan Gitmelimi sizce?

Fernandes için küçük maçların büyük oyuncusu deniliyor geçen sene küçük maçları kazandırıyordu ama bu sene onuda yapamıyor ben artık iyicene soğudum Fernandesten sürekli kapris yapması falan beni kendinden iyicene soğuttu bence artık Fernades ile yolumuzu ayırmalıyız alsınlar hayrını görsünler Fernandese verilen bu destek Oğuzhana verimeli

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• İmza parası istiyor kulüpte vermeyeceğini söylemiş onun tripini yapıyor. Beşiktaş babasının çiftliği değil kulübün şartlarını kabul ediyorsa kalsın etmeyecekse defolsun gitsin Galatasaray ile Fenerbahçe ona istediği paraları verir ikisinden birine gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer gerçek Fernandes gibi oynarsa harikalar yaratan ama oynamazsa vasat bir futbol sergileyen bir futbolcu.Son zamanlardaki performansını bende beğenmiyorum ama tecrübesiyle Beşiktaş için gerekli olan bir futbolcu.

0|0
    0|0
  • Zaten Beşiktaş yönetimi de şikayetçi maç kazandırmıyorsa gitsin zaten diyor ama Almeida'ya bak bir de adam canla başla mücadele ediyor bence Ferdi reisinize elveda deme vakti çoktan geldi çattı bile

0|0
    0|0
  • bır galatasaraylı olarak severım fernandesı bence kalmalı<3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Katılıyorum, iyice b.kunu çıkardı, yollasınlar.

0|0
    0|0
    • Aynen ya Quresma daha iyidi

• Ruhunu kaybetti iyice, 10 kişi kalmış gibi oynuyoruz bazen, çoğu zaman bencil oynamaya başladı, kimse vazgeçilmez değil.

• Kafa olarak biraz koptu ama hala kral istese neler yapabileceğini herkes biliyor onu da bitirmeyelim

0|0
    0|0
  • çözemedimki fernandesi iyi oynadımı müthiş ötesi kötü oynadımı çekilmiyo.

0|0
    0|0
    • Ben geçen sene Fernandesi çok beğeniyordum ama büyük maçlarda hiçbirşey yapmıyordu bu sene hep kötü birde yıllık 4 milyon euro istiyor

• geçen sene fenere gelmesi için dua ediyodum ama şimdi istemem şahsen

• Valla gelse sizin takımı bile bozar bu adam bence hiç bulaşmayın

Yükleniyor...