Hayatınızın hangi dönemindesiniz?

Biz farkına varamadan bazı şeylerin zaman elimizden bir ürkek kuş gibi uçup gidiyor.. Bir çok hayal kurarsınız ve onları gerçekleştirmek için hedefe doğru ilerlersiniz bu zaman kavramı içerisinde.. Peki ya şimdi hayatınızın hangi dönemindesiniz? Hayal mi kuruyorsunuz, inşa mı ediyorsunuz yoksa somutlaştırdığınız bu hayalinizin keyfini mi çıkarıyorsunuz? Her şeyden önemlisi mutlu musunuz?

dinlemelik : link

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Belirlemiş olduğum hedefe doğru sis ve pus içinde giderken, önümü görmemenin verdiği heyecanı ve korkuyu bastırmak için şarkı söylerken yürüdüğümü bile unutuyorum bazen. Hedefe varacağımız kesin ama daha yolda kaç kurtla karşılaşacağımız belirsiz. Önemli olan bu kurtlara aldanmamak. Az kaldı babaanneye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kaybolmuş durumdayım.

1|0
    0|0
  • Merhaba Dert Manyağı kardeşim benim

Güze kardeşim; hayatımın en durgun dönemindeyim

Çok duruldum.. Ben böyle bir adam değildim.

Ele avuca sığmazdım

Beni kucaklayan, sarılanları sıkardım..

Çok yaramaz, hiperaktif değil ultraaktif bir çocuktum

Ve böyle oldum..

Neyse.. Sen de iyi bir kızımıza benziyorsun

Sevdim seni

1|0
    0|1
    • Teşekkür ederim:) Önemli olanı mutlu olmaktır.. Böyle de mutluysan sorun yoktur aslında fakat değilsen en kısa süre içerisinde eski haline dönersin umarım:)

• çok mutluyum canımdan bile çok sevdiğim biri var onun hayalini yaşamakla meşgulüm şu aralar.

2|0
    1|0
  • 200.000TL'lik inşaat yapıyorum :) bu benim 2 seneme de maloldu aynı zamanda ama geridönüşü çok sağlam olacak Allah'ın izniyle :D

1|0
    0|1
  • Hayatın Bir Zamanı Yükseliş Bir Zamanı Düşüşlerde Gecer.. Hiç bir zaman ne yukarısa ne aşağıdasindir..

1|0
    0|0
  • Hayal de var icraat da. Kendi hayallerim olduğu için mutluyum

1|0
    0|0
  • daaha farkına varamadım

1|0
    0|0
  • İnsa ediyorum bittiginde oturacagim

1|0
    0|0
  • hayallerimi gerçekleştiremediğim dönemdeyim

1|0
    0|0
  • orta yas baslangıc altı

1|0
    0|0
  • bu döneme 4 senem kaldı link

1|0
    0|0
  • hayaller bitmez ki :) hep yeni hayaller kurulur :)

1|0
    1|0
  • İyi bir işim ve iyi bir ailem olursa hayellerim gerçekleşmiş demektir.

1|0
    0|0
  • Nefreti Hayat dönemindeyim...Sonu ya İntihar,Yada sıçrayış...Yeni bir başlangıç..Bilmiyorum..

1|0
    0|0
  • İnşa ediyorum mutszm:|

1|0
    0|0
  • Maalesef omrum hep hayal kurmakla geciyor suanda =(

1|0
    0|0
  • keşif dönemindeyim diyebilirim bazı tabuları yıkma,insanları çözme,kendimi tanıma,yükselebilmek için basamak yapma aşamasındayım da diyebilirim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• en yoğun dönemindeyim

1|0
    0|0
  • Dumanlı bir gelecek var önümde. Hayatın karşıma neler çıkaracağını bazen heyecan bazen de ümitsizlik ile küçük çabalar eşliğinde bekliyorum.

1|0
    0|0
  • Uçurtma gibiyim bir o yana bir bu yana

1|0
    0|0
  • Dante gibi ortasında.

1|0
    0|0
  • Yasımın en güzel dönemındeyım suanda ..

1|0
    0|0
  • bekleyiş ...

1|0
    0|0
  • stresli ve çok sıkıcı bir dönemdeyim

1|0
    0|0
  • En deli dönemlerindeyim

1|0
    0|0
  • geleceğime doğru yürüyorum bu adımlarım tüm hayatı etkileyecek bu sene ah bu sene bir geçse kurtulsam bu karmaşadan sıkıtıdan stressten

1|0
    0|0
  • Hayal kurma dönemindeyim henüz. İnşallah kurduğum hayalleri gerçekleştirmeyi ALLAH nasip eder.

1|0
    0|0
  • şu an inşa ediyorum inşallah gerçekleşecek :))

1|0
    0|0
  • yükseliş

1|0
    0|1
Yükleniyor...