En büyük derbiler hangileri

arkadaşlar sizce türkiyenin en büyük 3 derbi maçları hangileri?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş - Fenerbahçe, Fenerbahçe - Beşiktaş

Galatasaray - Fenerbahçe, Fenerbahçe - Galatasaray

Beşiktaş - Galatasaray, Galatasaray Beşiktaş

Not: Galatasaraylıyım.

0|0
    0|0
    • galatasaraylı olduğun için böyle düşünüyosun zaten. Anadolu takımı tutanların düşünceleri çok farklı

• İstanbul'a göre alıyorum o h�lde (bırak peşimi).

• mrfatbee arkadaşın dediği gibi derbi aynı şehirin takımları arasında oynanan maçlara denir.. ben mesela İstanbul derbilerini fazla önemsemiyorum onlardan başka çok zevkli ve çekişmeli taraftar açısındanda çok rekabetli olan başka derbiler var mesela Adanaspor-A.demirspor ve Göztepe-Karşıyaka derbileri çok çekişmeli derbiler.bu 4 takımında muhteşem taraftarı var :)

Kızlar Ne Diyor 3

• En büyük derbiler Bjk-Fb,Bjk-Gs,Fb-Gs derbileri.Ama son zamanlarda seyir zevki en yüksek derbi Beşiktaş ve Fenerbahçe derbisi oluyor.

0|0
    0|0
  • Galatasaray-Fenerbahçe Galatasaray-Beşiktaş

Fenerbahçe-Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Galatasaray-fb- bjk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Derbi,aynı şehrin takımları arasında oynanan maçlara denir.Takımın büyüklüğüyle alakalı değildir.Şu an Kayserinin iki takımı da aynı ligde.Kendi aralarında yaptığı maçlar derbi maçlarıdır.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş-Fenerbahçe,Beşiktaş-Galatasaray,Fenerbahçe-Galatasaray anadoluda ise Adanaspor-Adana Demirspor,Göztepe-Karşıyaka,Kayserispor-Kayseri Erciyes Spor

0|0
    0|0
    • kayserispor ve erciyesspor derbilerinin normal maçlardan bir farkı olmuyo ya

• Yapma Kayseri tanıdıklarım var onlar için hayat duruyor ve yıllardır aralında rekabet vardır

• demekki tanıdıkların fanatikler ondandır genel olarak heyecanlı bir derbi değil ve de taraftarları çok az helede erciyessporun yok denecek kadar az.. erciyesspor ptt 1.ligde 5-6 puan farkla liderken bile stadda 4 bin kişi oluyodu erciyessporun yerinde Adana takımlarından birisi olsaydı 35 bin kişilik kadir has stadı full çekerdi.. kayserisporunda fazla farkı yok geçen yıl süperligde 4. 5. sıralara kadar yükseldi ama 35 bin kişilik stadda 10 bin kişi falan oluyodu..

• beşiktaş fenerbahçe derbileri çok ıyı bunun dışında pek derbı ızleyemıyoruz

0|0
    0|0
    • süper lig haricindede ligler var kardeş ptt 1.lig'de mesela Adanaspor-Adanademirspor derbilerini takip takip et izle trt sporda en az beşiktaş fenerbahçe derbileri kadar güzel ..

• Fenerbahçenin olmadıgı büyük maçları ben derbi olarak görmüyorum,tsliler için en önemli maç fener maçı,bjkliler için en önemli maç fb maçı,gsliler için en önemli maç fb maçı,ama en zevkli derbiler bence fenerbahçe beşiktaş derbileri.

0|0
    0|0
    • bu saydığın takımlardan daha önemli derbi maçlarıda var Adanaspor-Adanademirspor , Göztepe-Karşıyaka gibi bu derbiler fenerbahçenin derbilerinden daha güzel bence

• Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe üçlüsünün kendi içinde oynadığı derbiler.

0|0
    0|0
  • Galatasaray-Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Fenerbahçe derbileri çok zevkli

0|0
    0|0
Yükleniyor...