Galatasaray-Gençlerbirliği maçı nasıl sonuçlanır?

Hakem:Yunus Yıldırım

Saat:15:30

Stat:Ankara 19 Mayıs

Hamit Altıntop dışında sakat oyuncumuz yok sadece Selçuk Ve Chedjou sarı tehlikede.

Juve maçında ki 3-5-2 taktiğiyle çıkacağız Umut girsin demiyorum çünkü girmiyor.Taraftarımız şimdi deplasman yolunda ve bu maçtan 3 puan alacağımızı %100lüyorum,Juve maçından sonra çok morallendik ve takım ruhu daha da pekişti şimdiyse takım ruhuyla kenetlenip maçı alacağız arkamızda ki taraftarla!

Ligi 9 puan alarak kapatacağımıza inanıyorum ben.

Ve Beşiktaş-Kasımpaşa maçı yine berabere bitecek.

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Gençlerbirliği sifo mehmetle güzel bir hava yakaladı yenemesede berabere kalir bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir taraftar olarak her zaman iyi duygular ve hayal seviyesinde isteklerde bulunmanız çok normal. Taraftar her zaman en iyinin de en iyisini ister.

Ben Galatasaray kadrosunun şu an ki yeri hk etmediğine inanıyorum fakat şampiyonluğu da hak etmediği kesin. Kadroda çok ciddi eksikler var. Sol bek ve kanatlar Allah'a emanet. 3-5-2 ile geçici bir neşter vuruldu ama bu taktik çok riskli. Her zaman bu kadar iyi gitmez. Elaziz ve Juve maçları yanıltıcı olur. Umarım Serdar Aziz alınır zira Gökhan Zan yaşlı ve Chedjou'da güven vermiyor. Ortasaha işi karışık. Sneijder satılsa bir türlü satılmasa bir türlü. Drogba belli ki kalben Türkiye'yi terk etmiş. Onun yerine de birini almak lazım. GS'ın kadrosu hem yaşlı hem de eksikleri çok. Ciddi bir revizyon ile takım uzun vadeli yapılanmaya gitmeli. Amrabat ve Bruma gibi bombalar yerine gerçek yatırımlar yapılmalı.

1|0
    0|0
  • su anda mac 1-1 dakika 57 cimbom oynarsa 2-1 olur gibime geliyo ya da tem tersi ya da berabere.

Deplasman karnemiz cok zayif.

1|0
    0|0
  • Berabere kalmış,

1|0
    0|0
  • Galatasarayım ezer geçer.

1|0
    0|1
  • gençlerbirliği öyle kolay takım deıldır puan durumuna aldanmamak lazım :D

1|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak, Galatasaray'ın kazanacağını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • ilk yarı berabere ikinci yarı gençlere :D

1|0
    0|0
  • 0dan2 gs maçı

kg var bjk*paşa macı

1|0
    0|0
  • Galatasaray kaybetmez diyecektim ama anlamı yok

1|0
    0|0
  • rahat kazanırız. mancini'nin 11'ini çok merak ediyorum, 8 yabancıyla gitmiş ankara'ya. takımdan hangi yabancıyı keseceği de çok önemli. 0-2 skor tahminim ;)

1|0
    0|1
  • ilk yari gs alacak ikinci yari beraberlik

1|0
    0|0
  • Bu sene Şampiyon belli gs yede bayern çıkar olur biter bu iş :)

1|0
    0|0
  • Fark yapmaz

1|0
    0|0
  • galatasaray yener beşiktaşta kasımpaşaya handikap yapar

1|0
    0|1
  • galatasaray kazanır gençlerbirliği çok vasat bir takım kazanamazsa ayıp eder:))

0|0
    1|0
  • zahahahahaha 1-1

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zor maç bence Gs zor da olsa kazanır :D

1|0
    0|0
  • berabere kaldık gene:(

1|0
    0|0