Bir kızın kezban,bir erkeğinde kıro olup olmadığını nasıl anlarsınız ?

Hepimizin vardır bir öngörüsü ve önyargısı gerçi ikisi farklı şeyler ama neyse.Bir kızla tanıştınız ya da gördünüz.(Bayanlar için bu bir erkekte olabilir.) Onun kezban ya da kıro olup olmadığını nasıl anlarsınız.

Ben dinlediği müziklere bakarak direk anlarım.Demet Akalın,Serdar Ortaç,Tripkolik falan filan dinliyorsa... Neyse söylemek bile istemiyorum.Peki ya siz nasıl anlarsınız ? :D

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 km öteden anlaşılıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Burada demet akalını, serdar ortacı kötüleyerek cool görünemezsin evlat :) İkisi de gayet eğlenceli, hareketli şarkılar yapıyorlar. Yazları zaten demet akalın bütün sahillerde, clublerde çalar :)

0|0
    0|1
  • bunu anlayamıyosan zorlama

0|0
    0|1
    • Anlayamadığımı kim söyledi kıro kardeş ? Okuma yazman yok galiba.Ben nasıl anladığımı belirttim zaten.Hadi şimdi mağarana geri dön.

• anlaman gereken herşey bu güzide belgeselde anlatılmakta:)) link

0|1
    0|0
  • Müzik olayı saçma çünki ben her türlü müzik dinlerim yeri geldiğinde klasik müzik yeri geldiğinde türk halk müziği benim ablam bile operacı olmasına rağmen her türlü dinler :)

0|0
    0|1
    • Klasik müzik dinleyen bir insanla Demet Akalın dinleyen bir insanı aynı kefeye koyamayız. Ayrıca müzik "tarzı" demedim dinlediği dedim.Yani ben Rocker birisiyim ama klasik müzik jazz blues Türk sanat türk halk hatta Bülent Ersoy bile dinliyorum.Kalite meselesi.Neyse yorumun için sağol yinede.

• hayır benim dediğim serdar ortaçda bence eğlence müziği bakımından türkiyede o sektörde en iyilerden bu kadar sürede yükseklerde olmasından belli kendi şarkıcılarımızıda küçük görmeyelim :)

• ikisi de davranışlardan

0|1
    0|0
Yükleniyor...