Dogum günümde yapmadigi kalmadi

Sevgilimi cok seviyordum ben, ama dogum günümde yine sacma sapan seylerden tartisma cikarmaktan geri kalmadi. Kücük seylere takiliyor kiziyor ve ben yinede herseye ragmen tamam diyorum düzelticez günün kalanini güzel gecircz. Bunlari onun söylemesi gerekiyor. Sabah zaten tatsiz bir sekilde uyanmistik. Günün sonrasinda yine kötüye gitti, bu agzini baya bir bozdu, ben ona sakin bir sekilde konstugum halde, agzini bozmasi bela vermeye kadar gitti :( ben anlamiyorum. Sonra benim nankör oldugumu söyledi felan. aradi beni acmadim, acmayinca yazma bana tamam dedi yazmadim. aksama dogru bitrdikmi dedi aradi acmadim. Sonra benim hatali oldugumu anlatn bir uzun sayfali mesaj yazdi. Ben ona sadece düzeltmesini istedigim seyleri yazarken, en sonunda hoscakal mesaji atti, ve birdahada cevrimici olmadi whatsappte. 4 gün önce yani... facete ama cevrimici oluyor silmiyorda beni. benşu anne yapmam gerekiyor bilmiyorum, bugüne kadar herseyi yuttum ama artik o hakaretlerine dayanamiyorum. Sizce hatali oldugunu anlayip tekrar yazarmi. Ben hic benim icin savastigini göremedim :( onun yazmasini beklemem daha dogru olur dimi ? Biraz karisti ama kafamda karisk o yüzden... Lütfen yardim ediiin :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• G*tümden tespit uydurmuyorum, her ilişkide yaşanmakta ve bu hakaret evresinden sonra artık ayrılık yakındır.

nasıl ?

öncelikle ilişki gayet seviyeli, canım cicimli giderken (burada seviyeyi canım ve cicime bağlamamalıyız elbette, kastımız insan gibi iletişim kurmaktır)

aylar geçtikçe sıfatlar da değişime uğramaya, canımların yerini küfürler ve hakaretler almaya başlar.

canımın yerine ya bir s*ktir git uğraşamam seninle,

cicimin yerine yüzsüz, yalancı, adi karı, ulan gibi cümleler geçer.

aynen aşkitom diyen ağzını s*k*yim gibi.

bu evre artık birbirine tahammül olmadığını, daha doğrusu ilişkinin artık b*kunun çıktığını, ilişkide saygının kalmadığını anlatan bir evredir. insan sevdiğim dediği bir insana her kavga anında hakaret ediyorsa o ilişki artık bitmelidir.

bu evreye gelinmemeye, saygıya dikkat etmek lazım. ama ne yazık çoğumuz bu evrenin varlığından bile habersiz yaşar gideriz. karşıda size hakaret eden insanın ne dediğinin farkında olmayız...

sen ağzından çıkanla kulağının duyduğunun aynı şey olmadığının farkında değil misin?

gibi de diyebiliriz.

yani aynı sözleri başkası kullansa tepkimiz çok farklı olur. işte bu yüzden aslında yanlış yapılır. karşında sana hakaret eden bir sevgili varsa tepki konulmalıdır ki kendimize olan saygımızı yitirmeyelim.

dikkat etmek lazım ilişkide os*ruk evresine benzemez.

0|0
    0|0
    • Evet basta hersey cok güzeldi, sonra saygi bitti ve yavas yavas icimdeki sevgide azaliyor ama yinede birakamiyorum... Hata bendeki bütün gelecegimi onunla planlamistim:(. Bu iliski icersnde o kadar seyi alttan aldimki yüzüme kapatsada geri arardim onu gururumu bir kenara attim onu kaybetmemek icin ama o bunlari hic anlamadi ve hala kendisini hakli olarak görüyor. Neden güzelce konusup cözmek yerine küfür ve ayrilik secilirki ?

• 6 yildir tanisiyorum. Biraz bir bagimiz var bizim durumumuz cok farkli ve karisik

• nerden nereye kaydı konu neyse.. sonuçta bu adam sana ağır sözler söylüyor... Çıkmazyol arkadaşım... Neiyin barıştırcam neyine yol göstercem? Senin nick'in gibi bu yol çıkmazyol.. adam en ağır küfürleri ediyor hakaretler ediyormuş.. böyle ilişkiyi ben nasıl tasvip ederim? Bıraksın tabii.. yahu iyi biri olsa eyvallah isterse fizanda olsun banane .. tehditler bile ediyormuş.. tehdit küfür mü ediyor ? hee iyi iyi.. erkeğin iyisi tehdit eder küfür eder mi diyim ?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne de olsa cepte olarak görüyor seni. Yakın bir arkadaşımda kız arkadaşına aynı anlattığın gibi davranıyor, ve sinir oluyorum çocuğa. Her b*kuna karışıyor ulan ailesi bu kadar karışmıyor sen kim oluyorsun. Burada anlattığın hakaretlerin daha fazlasını ediyor ama kız o kadar gurursuz ki hala hiç bırakmıyor. Dışarıdan öyle salak gözüküyor ki sülük gibi gurursuz gibi. Bırakın ya bırakın uğraşmayın. Emin olun ayrıldıktan sonra anlayacaklar değerinizi, çok vuracaklar kafalarını taşlara ah bilemedim değerini o bana bu kadar değer verdi bu kadar sevdi diyecek ama iş işten geçmiş olacak. Emin ol onun ettiği hakaretlerden çok daha ağır olacak ayrılırsanız senin yokluğun.

0|0
    0|0
    • Evet aynen dedigin gibi cepte olarak gördügü icin. Ben ona bugüne kadar hic kaybetme korkusu yasatmamistim, hep yaninda kaldim o yüzden böyle oldu, Ben onu kaybetmekten korktugum icin sustum. Aslinda hicte böyle biri degildim, Bana ters yapani böyle alttan alamazdim, ama ask kör etti iste. Askta nasil birseymisse

• Kesinlikle çok doğru şu yazdığın bunu hayat felsefen yap...

• Anlam veremesemde bu malesef öyle. Insan yasayinca anliyor anca

• Sen ona herşeyini vermişsin onu çok fazla şımartmışsın.Bir kere artık sana tahammül edemiyorum de ve ondan ayrılıcağını söyle bir müddet görüşme.Hiçbirşeyede cevap verme.Bir müddet sonra onun ya aklı başına gelir.Yada yapacağını yapar.

0|0
    0|0
    • Cok dogru :( ama benim hic bir sucum yok ben hep sustum. Ne yaptimda bunlari hak ettim anlamiyorum. Cok sevince g*tü kalkti heralde. Umarim düzelir. tesekkür ederim

• Bişi değil :))

• Bak güzelim kendine gel yazma sakın sen yanlış yapmamışsın o yazarsa yaptığı yanlışları söylersin sana değer vermediği belli oysa gerçekten sevseydi çok değer verirdi diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bencede yazma hatalı olan o. söylemesi acı ki resmen ayrılık için sebeb arasın biraz sabret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Örneğin ben, kan grubum dahil verici bir insanım. :) Sürekli olarak hediye alırım, şiirler yazarım, değer verdiğim insanların resimlerini yaparım... Bayan Picasso havalarındayım. Karşımdaki insana çok değer veririm. Herkese hak ettiği değeri vermelisin. Beni doğum günümde bu denli üzen birisi kapımda paspas olsa ezer geçerim, umursamam. Kömür olup elmas muamelesi beklememek lazım... :) Sen de beklenti içine girmesine engel ol bence.

0|0
    0|0
    • Cok güzel böyle seyler, ama tabi bunlarin degerini anlayabilecek insan lazim. Bundan sonra öyle yapmaya calisacagim. daha öncede tartisma yasamistikta bu kadar sogumadim hic ondan. :( hayirlisi insallah, umarim yavas yavas ya akli basina gelir. Yada cidden tamamen ayrilmaktan baska bir secenek kalmiyor. O hatasini anlamadigi sürece, hayatimdan ciksin gitsin

• Hiç umursama, özür dilese de affetme ilk önce senin için bir çabası olsun, sonra affedersin. Bir süre için onunla ilgilenme. Erkekler çok enteresan varlıklar... Üstlerine düşersen sıkılır kaçar, ilgini kesersen dikkatini çekmek için elinden geleni yapar ama aşık olduğunda her an seni arzular. :)

• Evet malesef öyleler bu erkekleri bir anlayabilsek... Allah bize sabir versin

• senin için mücadele etmeyen birine tahammül etme vaktine yazık

0|0
    0|0
    • Bundan sonra öyle yapcgm o kadar yiprattim kendimi bugüne kadar artik benden bu kadar

Yükleniyor...